X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
Waldemar Kraska

Wiceminister zdrowia: będziemy musieli nauczyć się żyć razem z koronawirusem

- Do tej normalności trochę nam jeszcze brakuje. Będziemy musieli nauczyć się żyć razem z koronawirusem, on z naszej przestrzeni nie zniknie - mówił w Polskim Radiu 24 wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce koronawirus wirus pandemia epidemia COVID-19 zdrowie społeczeństwo Waldemar Kraska Ministerstwo Zdrowia Adrian Klarenbach Polskie Radio 24 infografika POLSKA

"Mogło dojść do wzajemnego zakażania się". Wiceminister zdrowia o konferencji przerwanej przez posłów PO

Posłowie PO przerwali konferencję prasową Janusza Cieszyńskiego, podsekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia. Politycy stali blisko siebie, nie mieli maseczek. - Posłowie wdarli się do ministerstwa, przerwali konferencję w sposób dość niegrzeczny i dalej ją prowadzili. Nie zachowywali też zalecanych przez nas odstępów - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Waldemar Kraska, wiceszef resortu zdrowia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ministerstwo Zdrowia Koronawirus w Polsce pandemia Platforma Obywatelska polityka Magdalena Ogórek Waldemar Kraska

Waldemar Kraska: przebadano prawie 10 tys. górników

– Według porannych informacji w kraju mieliśmy 210 nowych zakażeń, z czego 142 to przypadki ze Śląska. Głównie dotyczy to górników – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Wiceminister Kraska w poniedziałek 11 kwietnia odwiedził Katowice w związku z sytuacją epidemiczną na Śląsku.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce społeczeństwo Trójka Ministerstwo Zdrowia Waldemar Kraska Marcin Pośpiech Śląsk

"Sytuacja jest już pod kontrolą". Wiceminister zdrowia o sytuacji epidemiologicznej na Śląsku

– Jeżeli chodzi o kopalnie, dzisiaj mamy ze Śląska 38 nowych przypadków, więc widzimy, że ta sytuacja jest już w jakimś stopniu opanowana – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Główny Inspektorat Sanitarny skierował tam dodatkowych specjalistów z regionów, gdzie przypadków zakażenia koronawirusem jest mniej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce społeczeństwo Trójka Ministerstwo Zdrowia Waldemar Kraska

Wiceminister zdrowia o łagodzeniu obostrzeń: to nie będzie otwieranie drzwi, a tylko uchylenie

- Nie zaprzepaścimy wysiłku włożonego przez Polaków przez ostatnie tygodnie, więc będą to bardzo ostrożne decyzje. To nie będzie otwieranie drzwi, a tylko uchylenie - mówił o zapowiadanym przez premiera złagodzeniu zasad bezpieczeństwa dot. epidemii koronawirusa wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA zdrowie Ministerstwo Zdrowia Koronawirus w Polsce społeczeństwo Waldemar Kraska