X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
W POLSKIM RADIU

"Ślady pamięci" i "Strefa prywatna". Polskie Radio na poniedziałek

Festiwal organowy w Gdańsku i nowe miejsca dla młodych artystek i artystów. O Eugeniuszu Lokajskim "Broku", który w swoich zdjęciach pozostawił kompletny obraz Powstania Warszawskiego: od radości i solidarności, poprzez męstwo, aż do cierpienia i zadumy. Spotkamy się również z taternikami, himalaistami i alpinistami i sprawdzimy, czy wspinanie może uzależniać i dlaczego niektórych tak ciągnie w góry? Muzycznie - Chopin przerobiony w duchu południowoafrykańskiego jazzu. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU

Słuchowiska, wywiady i muzyka na żywo. Polskie Radio na niedzielę

Będziemy wspominać jednego z największych piosenkarzy w Polsce - Andrzeja Zauchę a także porozmawiamy ze specjalistami od aniołów. Odpowiemy również na pytanie, czym dla widzów jest teatr? Wieczorem słuchowisko Wojciecha Tomczyka "Rozstrzelanie" - transmisja audio i wideo z Muzeum Powstania Warszawskiego. Zapraszamy także na recital Philippa Giusiano z Zamku Królewskiego w Warszawie, który jest wydarzeniem towarzyszącym wystawie "Chopin. Salon romantyczny".
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU

Rower dla ciała i muzyka dla ducha. Polskie Radio na sobotę

Start siódmej edycji Rowerowego Biegu Piastów w Szklarskiej Porębie-Jakuszycach. Przy okazji opowiemy o tradycjach hutnictwa szkła w regionie oraz jak i gdzie uprawiać sporty w Karkonoszach? Gdzie jest granica pomiędzy walką polityczną a przestępstwem a także, czy dokument i film dokumentalny to to samo? Wieczorem słuchowisko "Miłość - czysta u kąpieli morskich" Cypriana Kamila Norwida oraz koncert finałowy 64. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej "Warszawska Jesień". Zapraszamy!
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU

Polskie Radio na podium wśród najbardziej opiniotwórczych nadawców

Program 1 Polskiego Radia oraz Polskie Radio 24 mogą pochwalić się znakomitym wynikiem - jak podaje najnowszy raport IMM pt. "Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce", obie anteny znalazły się na podium zestawienia. Ponadto Polskie Radio okazało się drugim najczęściej cytowanym nadawcą radiowym w Polsce. Warto także zaznaczyć, że Polskie Radio - jako jedyne medium w kraju - w ogólnym rankingu cytowalności ma dwie swoje anteny.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU

Polskie Radio na podium wśród najbardziej opiniotwórczych nadawców radiowych

Program 1 Polskiego Radia oraz Polskie Radio 24 mogą pochwalić się znakomitym wynikiem - jak podaje najnowszy raport IMM pt. "Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce", obie anteny znalazły się na podium zestawienia. Ponadto Polskie Radio okazało się drugim najczęściej cytowanym nadawcą radiowym w Polsce. Warto także zaznaczyć, że Polskie Radio - jako jedyne medium w kraju - w ogólnym rankingu cytowalności ma dwie swoje anteny.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Polskie Radio media dziennikarstwo W POLSKIM RADIU ranking

FENIKSY 2021 "Wielka radość i duma". Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska o Feniksie Specjalnym dla zwycięskich wydawnictw

- To wielka radość i wielka duma (...). To są wydawnictwa ikonograficzno-fonograficzne i to wymagało ogromnej pracy - mówiła prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska o wydawnictwach, które zostały uhonorowane Nagrodą Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2021.
Zobacz więcej na temat:  KULTURA Agnieszka Kamińska społeczeństwo W POLSKIM RADIU pamięć historia Polski Polskie Radio POLSKA

FENIKSY 2021 Feniksy 2021. Krzysztof Czabański: Polskie Radio zaczyna specjalizować się w wydawaniu wartościowych albumów

Trzy wydawnictwa Polskiego Radia przygotowane z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej i 10. rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem uhonorowane zostały Nagrodą Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2021. Wyróżniony został również - w kategorii muzyka chrześcijańska klasyczna - album "Najpiękniejsze kolędy Il Canto". 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA media Polskie Radio W POLSKIM RADIU Krzysztof Czabański społeczeństwo

Feniks Specjalny 2021. Polskie Radio z prestiżową nagrodą wydawców katolickich

Polskie Radio otrzymało nagrodę Feniks Specjalny 2021. Wyróżnione przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich wydawnictwa to: "1920. Bitwa, która ocaliła Europę", "Prezydent RP Lech Kaczyński - świadectwo" oraz "Smoleńsk - ostatnia misja. Pamięci Ofiar katastrofy smoleńskiej w 2010 roku". W kategorii "muzyka chrześcijańska klasyczna" wyróżnienie otrzymał album "Najpiękniejsze kolędy Il Canto". Targi Wydawców Katolickich potrwają do niedzieli.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Polskie Radio Agencja Muzyczna Płyty Polskiego Radia Targi Wydawców Katolickich

"Słownik Norwida" i "Dym na wodzie". Polskie Radio na czwartek

Ile dzieci powinno być w klasie i jak będzie wyglądał najbliższy rok akademicki? Premiery operowe, spektakle i festiwale: im. Adama Didura, Żydowskiego Jedzenia i Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Zapytamy naszych słuchaczy o najlepszy polski film w historii. Wieczorem muzyczne propozycje przedstawi Vito Bambino - od nowości i świeżych brzmień, po zupełnie zaskakujące nagrania z dźwiękowej przeszłości. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU