X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Viktor Orban

Nowe zasady wypłaty środków UE. Ekspert: będą wstrzymane w przypadku korupcji

- Jeżeli zostanie udowodniona sytuacja korupcyjna to będzie oznaczało to, że państwo nie otrzyma kolejnych pieniędzy na ten cel - powiedział dr hab. Artur Kozłowski z Wyższej Szkoły Bankowej. Wyjaśnił, że jego zdaniem ewentualne ograniczenia wypłat będą dotyczyły przypadków defraudacji pieniędzy.
Zobacz więcej na temat:  budżet unijny budżet ue finanse POLSKA polityka Węgry Mateusz Morawiecki Viktor Orban Unia Europejska Polskie Radio 24 Komisja Europejska

Polska i Węgry zaskarżą do TSUE rozporządzenie dot. praworządności. Premier: to nasze prawo

Polska i Węgry zaskarżą do unijnego Trybunału Sprawiedliwości rozporządzenie wprowadzające mechanizm "fundusze za praworządność". Taki ruch zapowiedzieli na konferencji w Brukseli premierzy obu państw - Mateusz Morawiecki i Viktor Orban.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Unia Europejska Mateusz Morawiecki Viktor Orban POLSKA Węgry Rada Europejska Trybunał Sprawiedliwości UE budżet ue budżet unijny budżet UE 2021-2027

"Bieżąca walka polityczna". Dr Bartłomiej Biskup o sporze wokół budżetu UE

- Trzeba rozróżnić to, co mówi się wewnątrz krajów UE na potrzeby bieżącej walki politycznej, nadchodzących wyborów, np. w Holandii, od tego, co się oficjalnie czy nieoficjalnie negocjuje na forum UE kanałami dyplomatycznymi - mówił w Polskim Radiu 24 dr hab. Bartłomiej Biskup, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego.
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska budżet unijny Polskie Radio 24 fundusze unijne Polska w Unii Europejskiej Europa Dominik Hejj Viktor Orban Węgry POLSKA Antoni Trzmiel Bartłomiej Biskup

Politolog: Polska nie ma problemu z transparentnością wydatkowania funduszy UE

- Wiktor Orban od początku postulował oddzielenie budżetu UE od Funduszu Odbudowy, co nie zostanie spełnione. Pomimo wspólnego frontu pewne niuanse między oboma rządami determinują sytuację - mówił o negocjacjach dotyczących powiązania praworządności ze środkami UE dr Dominik Héjj, politolog (Instytut Europy Środkowej).
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska budżet unijny Polskie Radio 24 fundusze unijne Polska w Unii Europejskiej Europa Ryszard Gromadzki Dominik Hejj Viktor Orban Węgry POLSKA

List samorządowców do przewodniczącej KE. "Nie podcina się gałęzi, na której się siedzi"

- Jest taka tendencja w samorządach zarządzanych przez opozycję, żeby prowadzić politykę w kontrze do rządu. Niedobrze, że dzieje się tak w kwestii polityki zagranicznej - powiedziała Anna Sarzyńska, dziennikarka TVP. Odniosła się tym samym do listu samorządowców do przewodniczącej KE.
Zobacz więcej na temat:  budżet unijny budżet ue samorząd Viktor Orban Unia Europejska POLSKA polityka Polskie Radio 24