X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Uzbekistan

Uzbekistan ogranicza loty do Mińska. Zakaz dotyczy sześciu państw

Od 17 listopada w Uzbekistanie na pokład samolotów lecących do Mińska nie mogą wsiadać obywatele Iraku, Syrii, Jemenu, Libanu, Libii i Afganistanu - poinformował tamtejszy urząd lotnictwa cywilnego. - Cieszę się, że argumenty dotyczące sytuacji na granicy białoruskiej zostały uznane - podkreślił wiceszef MSZ Marcin Przydacz.
Zobacz więcej na temat:  Uzbekistan Białoruś Mińsk Azja sankcje imigranci w Europie kryzys migracyjny Marcin Przydacz Ministerstwo Spraw Zagranicznych MSZ ŚWIAT

Polska dziennikarka utknęła między Uzbekistanem a Kazachstanem. Interweniuje MSZ

Polskie służby dyplomatyczne interweniują w sprawie Agnieszki Pikulickiej - polskiej dziennikarki, która utknęła na granicy między Uzbekistanem a Kazachstanem. Dziennikarce odebrano prawo pobytu, jak twierdzi - ze względów politycznych. Równocześnie władze Kazachstanu nie chcą jej wpuścić na swój teren, tłumacząc to względami proceduralnymi.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT dziennikarze media Kazachstan Uzbekistan

W Kabulu trwa wyścig z czasem. Polska ewakuowała dotąd 450 osób z Afganistanu

Polska ewakuowała już 450 osób z Afganistanu. Poinformował o tym wiceminister spraw zagranicznych Marcin Przydacz. To Polacy oraz Afgańczycy, którzy współpracowali w ostatnich latach z polskim wojskiem i dyplomatami. W Kabulu trwa wyścig z czasem. Kraje NATO chcą wywieźć z Afganistanu jak najwięcej osób, które zgłosiły się do wyjazdu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo Afganistan Azja Centralna Uzbekistan

Trwa ewakuacja Afgańczyków organizowana przez MSZ. Premier: przewozimy ich w bezpieczne miejsce

"Akcja ewakuacji obywateli Afganistanu, którzy pomagali Polsce w tym kraju, weszła w kolejny etap. Samolot LOT Polish Airlines właśnie odebrał ich z lotniska w Uzbekistanie i przewozimy ich w bezpieczne miejsce w Polsce" - poinformował na Facebooku premier Mateusz Morawiecki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA premier Afganistan MSZ Ministerstwo Spraw Zagranicznych polityka Kabul Uzbekistan samolot Bliski Wschód pomoc

Kilkadziesiąt osób ewakuowanych z Afganistanu polskim samolotem jest już w Uzbekistanie. Wiceszef MSZ: sytuacja jest dynamiczna

- Blisko 50 osób ewakuowanych wojskowym samolotem jest pod opieką konsula w Uzbekistanie, a do Polski zabierze ich samolot cywilny. Wśród ewakuowanych jest obywatelka Polski - poinformował wiceszef MSZ Marcin Przydacz.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marcin Przydacz MSZ Ministerstwo Spraw Zagranicznych Afganistan pomoc samolot Bliski Wschód Uzbekistan Kabul polityka premier Mateusz Morawiecki

Tłumy na pasie startowym na lotnisku w Kabulu. Samoloty z Holandii i Niemiec nie wylądowały

Wojskowy samolot ewakuacyjny, który wyleciał w nocy z Holandii do Afganistanu, nie może wylądować w Kabulu - poinformowało holenderskie ministerstwo obrony. W stolicy Afganistanu nie mógł wylądować także niemiecki samolot Bundeswehry, który miał ewakuować Niemców i ich lokalnych pomocników. Maszyna została przekierowana na lotnisko w stolicy Uzbekistanu, Taszkencie - przekazał niemiecki generał Markus Laubenthal.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Azja Afganistan Uzbekistan Europa Niemcy Holandia talibowie