X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Ula Kaczyńska

"Nowa Aleksandria". Płyta Siekiery to nie tylko krążek, ale zjawisko

Wystarczyły niecałe dwa tygodnie, żeby nagrać jedną z najważniejszych płyt w historii polskiej muzyki. W 1986 roku muzycy Siekiery rozpoczęli pracę nad "Nową Aleksandrią". - Ta płyta, tak jak i sam zespół, jest zjawiskiem. W Polsce w latach 80. nikt tak nie grał i nikt tak nie brzmiał - mówi krytyk muzyczny i dziennikarz radiowej Dwójki Przemek Psikuta.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka MUZYKA Alternatywa Ula Kaczyńska Przemysław Psikuta

Tradycyjne kolędy i współczesne melodie świąteczne. "Nocna Cisza. Kolędy" o wyjątkowym brzmieniu

Marek Napiórkowski wraz z Arturem Lesickim nagrali kolejny duetowy album. Płyta "Nocna Cisza. Kolędy" z nowym materiałem dwójki znakomitych polskich gitarzystów ukazała się 20 listopada 2020. Tradycyjne kolędy, a także współczesne melodie świąteczne, przełożone zostały na oryginalny i charakterystyczny język obu artystów.
Zobacz więcej na temat:  album piosenka Jazz Boże Narodzenie Ula Kaczyńska

U zwierząt wszystko gra. Kondraccy o "Życiu roju"

- Życie każdego człowieka ma dwie strony: życie osobiste, które jest tym swobodniejsze, im bardziej są abstrakcyjne zainteresowania człowieka, i życie żywiołowe, życie roju, w którym człowiek zmuszony jest postępować wedle określonych praw - pisał Lew Tołstoj w powieści "Wojna i pokój". Ten cytat stał się przyczynkiem do powstania albumu, jakiego jeszcze nie było - płyty "Życie roju."
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Alternatywa MUZYKA Bogdan Kondracki Ula Kaczyńska

Julia Pietrucha i "Folk it! Tour", czyli folknomadzi z nieprawdziwego życia

- Mam akceptację dla tego, co powstało w danym momencie, w dany sposób - mówi Julia Pietrucha o swoich płytach. - Patrzę z czułością i zrozumieniem na wcześniejsze moje projekty, nie zmieniłabym ich. "Folk it!Tour" jest powrotem do nich, nowym zaaranżowaniem tych samych kompozycji, znalezieniem w nich nowej energii i nowego brzmienia - dodaje. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Ula Kaczyńska MUZYKA julia pietrucha folk