X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Ukraina

Pierwsi solidarni - 30. rocznica powstania SKS

W 1980 roku we wrześniu już koledzy, szczególnie młodsi koledzy, którzy jeszcze wtedy są na studiach, ze Studenckich Komitetów Solidarności przystępują do tworzenia Niezależnego Zrzeszenia Studentów, które przejmuje naszą rolę i trwa do dzisiaj. Możemy być dumni z tego, że jako pierwsi wypisaliśmy "Solidarność" na sztandarach.
Zobacz więcej na temat:  1977 Aleksander Kwaśniewski Bogusław Sonik Kraków Niezależne Zrzeszenie Studentów (NZS) pieniądze Solidarność Sygnały Dnia Ukraina

Euro 2012 - zdążymy?

Jeżeli chodzi o infrastrukturę sportową, UEFA określa termin gotowości tych obiektów na połowę roku 2010. Oczywiście, UEFA ma świadomość, że mogą nastąpić jakieś poślizgi, dlatego jest to praktycznie dwa lata przed mistrzostwami. Ale to jest ważne też z tego względu, że te stadiony trzeba sprawdzić, że tak powiem, w działaniu, sprawdzić, jak one funkcjonują,.
Zobacz więcej na temat:  Euro 2012 Piłka nożna Sygnały Dnia POLSKA uefa Ukraina Europa

Kłopoty PiS-u problemem Polski

Nie tylko chodzi o mistrzostwa europejskie, tu chodzi o to, żebyśmy wykorzystali możliwości przed nami stojące, by podnieść życie publiczne w Polsce, w ogóle życie cywilizacyjne w Polsce do poziomu jakiegoś równorzędnego do standardów europejskich, to musimy pracować w jednakowy sposób w jednakowym celu. I dyskusje, podziały, kłótnie osłabiają ten cel.
Zobacz więcej na temat:  polityka Sygnały Dnia POLSKA Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński koalicja Ukraina

Nowy marszałek tylko z PiS

Jeżeli miałoby dojść do wymiany marszałka, na pewno powinna być to osoba z naszego klubu, z rekomendacji PiS-u, taka jest umowa koalicyjna, że to najliczniejszy klub, wskazuje osobę marszałka. A więc te wszelkie wcześniejsze jakieś próby wychodzenia przed orkiestrę przez poszczególnych członków czy to Samoobrony, czy Ligi Polskich Rodzin (...) są absolutnie nie do zaakceptowania.
Zobacz więcej na temat:  Marek Jurek polityka Sygnały Dnia POLSKA Ukraina koalicja Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński