X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Ukraina

Ekspert: Ukraińcy chcieli wymiany elit politycznych

- Żadna intryga polityczna i najlepiej napisany scenariusz nie sprawdziłby się, gdyby na Ukrainie nie było mocnego zapotrzebowania na bardzo głębokie zmiany związane z wymianą elity politycznej oraz wprowadzeniem kompletnie nowych twarzy. Wczoraj byliśmy tego świadkami - mówi dr Adam Eberhardt z Ośrodka Studiów Wschodnich. Czy partia Sługa Narodu stworzy większość bez koalicjanta?
Zobacz więcej na temat:  Wołodymyr Zełeński Ukraina ŚWIAT Paweł Lekki Adam Eberhardt

Ekspert: największe wyzwania nadal przed Zełeńskim

- Władza znajduje się w rękach Wołodymira Zełeńskiego. Są nawet pomysły, aby przyśpieszyć wybory samorządowe i podbić kolejny bastion władzy. Konstytucyjnie jest to do przeprowadzenia - tłumaczył na antenie PR24 dr Ł. Jasina. Jednocześnie zwróciłł uwagę na to, że największe wyzwania prezydent Ukrainy ma dopiero przed sobą.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Wołodymyr Zełeński ŚWIAT Ukraina Wybory na Ukrainie Petro Poroszenko Julia Tymoszenko

Wybory na Ukrainie. Ukraińscy i białoruscy eksperci komentują wyniki

Partia ukraińskiego prezydenta Wołodymyra Zełenskiego Sługa Narodu wygrała wczorajsze wybory parlamentarne. Według częściowych danych z komisji wyborczych zdobyła ona ponad 40 % głosów w listach partyjnych i zdecydowaną większość miejsc w głosowaniu w okręgach jednomandatowych. To najprawdopodobniej da jej możliwość samodzielnego utworzenia rządu.
Zobacz więcej na temat:  Białoruś Ukraina Wybory na Ukrainie

Ukraina: XIV Seminarium Młodzieży "Arka"

W Ławrze Uniowskiej w obwodzie lwowskim rozpoczęło się XIV Polsko-Krymskotatarsko-Żydowsko-Ukraińskie Międzyreligijne Seminarium Młodzieży "Arka". Uczestnicy seminarium to młodzież czterech narodowości z różnych regionów Ukrainy tworzących historię i kulturę państwa ukraińskiego. W trakcie seminarium odbywają się narodowe dni, podczas których uczestnicy prezentują swoją kulturę, tradycję, piosenki, tańce oraz potrawy narodowe.
Zobacz więcej na temat:  Ukraina Lwów

Wybory na Ukrainie. Sługa Narodu z jednopartyjną większością

- Partia Sługa Narodu może stworzyć parlamentarną większość bez koalicjanta - podaje ukraińska agencja Interfax. Eksperci wskazywali, że partia Wołodymyra Zełenskiego, która zdobyła 44 procent głosów będzie musiała szukać koalicjanta, jednak wstępne wyniki z okręgów jednomandatowych wskazują na to, że zwycięzca wyborów będzie mógł rządzić samodzielnie.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Ukraina wybory parlamentarne Wołodymyr Zełeński