X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Toruń

Od muzy Grubsona, po szaleństwo na stoku. Spędź z nami ferie!

Sięgamy do takich książek, jak "Grubson. Na szczycie", czy do "Antologii polskiego rapu", rozwiązujemy mrożące krew w żyłach zagadki z całego świata, ale sprawdzamy też, co warto zobaczyć w najpiękniejszych miastach w Polsce i na których stokach koniecznie poszusować. Muzycznie, sportowo, ale i odrobinę naukowo - zapraszamy na ferie!
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Ferie zimowe zabawa sporty zimowe hobby grubson Gdańsk Zakopane Opole Łódź Toruń szczyrk Pekin 2022 narty Himalaje

Lekkoatletyczne HMŚ Toruń 2026? "Mamy na to duże szanse"

Toruń stara się o organizację halowych mistrzostw świata w lekkiej atletyce w 2026 roku. – Uważam, że po sukcesie ostatnich halowych mistrzostw Europy mamy na to duże szanse. Nieprzypadkowo sam prezydent World Athletics Sebastian Coe często powtarza, że właśnie w Toruniu rozpoczęliśmy drogę organizacji tak wielkich imprez w pandemii – mówi Krzysztof Wolsztyński, prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Lekkiej Atletyki.
Zobacz więcej na temat:  Lekkoatletyka Toruń SPORT

Cudzoziemcy przewożeni busem z zarzutami. Kierującej pojazdem grozi do 8 lat więzienia

42 obcokrajowców zatrzymanych pod Toruniem usłyszało zarzuty nielegalnego przekroczenia granicy i zostało przekazanych Straży Granicznej - poinformowała rzecznik prasowa toruńskiej policji podinsp. Wioletta Dąbrowska. To głównie Irakijczycy, których w busie przewoziła 38-letnia Polka.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA kujawsko-pomorskie służby i bezpieczeństwo Toruń obcokrajowcy imigranci w Europie policja policja polska imigracja

"Walec laicyzacji nie przejechał przez Polskę dzięki tej uczelni". Czarnek w 20-lecie WSKSiM

20 lat Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej to ciągła walka o prawdę - powiedział w sobotę w Toruniu minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek. Ogłosił, że uczelnia prowadzona przez redemptorystów na mocy jego decyzji zmieniła nazwę na Akademia Kultury Społecznej i Medialnej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA edukacja Przemysław Czarnek Tadeusz Rydzyk szkolnictwo wyższe Toruń

Gdzie naukowcy spotykają się z biznesem i samorządami

W Toruniu już po raz piaty trwa trzydniowe Forum Inteligentnego Rozwoju. Od samego początku istnienia forum wiodącym tematem są wyzwania innowatorów związane z transferem wiedzy z sektora nauki do biznesu oraz z pomyślnym wprowadzeniem na rynek nowych lub ulepszonych usług i produktów. Pomysłodawcy i organizatorzy skupiają uwagę nie tylko na projektach wdrożeniach, ale także na badaniach podstawowych, bez których innowacje nie powstaną – właśnie takie projekty szczególnie promują, aby zwiększyć szansę na wykorzystanie tych badań w przyszłości w praktyce gospodarczej.
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA Toruń konferencja wykład nowoczesne technologie NAUKA samorząd biznes Piotr Łodej Trójka

Wybuch gazu w domu jednorodzinnym w Toruniu. Strażacy przeszukują gruzowisko

Strażacy ze specjalistycznych grup poszukiwawczo-ratowniczych z Gdańska i Chełmży cały czas sprawdzają gruzowisko powstałe po zawaleniu się domu jednorodzinnego w Toruniu wskutek wybuchu - poinformował oficer prasowy KM PSP kpt. Przemysław Baniecki. Sąsiedzi mówią o ogromnym strachu po eksplozji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony kujawsko-pomorskie Toruń służby i bezpieczeństwo straż pożarna wybuch gazu gaz pożar

W wyniku wybuchu zawalił się budynek w Toruniu. Na miejscu pracuje 17 zastępów straży pożarnej

Potężna eksplozja spowodowała zawalenie się budynku w Toruniu. Na tę chwilę nie ma informacji o ofiarach. - Na miejscu pracuje 17 zastępów straży pożarnej w tym Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza. Wykorzystywany jest także specjalistyczny sprzęt poszukiwawczy - powiedział nam mł. bryg. Arkadiusz Piętak, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.
Zobacz więcej na temat:  wypadek wybuch Toruń katastrofa budowlana straż pożarna POLSKA regiony