X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Tomasz Sakiewicz

Sakiewicz: z tej epidemii może przy okazji wyniknąć dużo dobrych rzeczy na przyszłość

- Ta epidemia i narastająca na całym świecie katastrofa gospodarcza pozostawią zmiany w naszej mentalności i naszym zachowaniu. Ale te zmiany w większości będą na lepsze - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej". Gościem audycji był również Łukasz Jankowski z Radia Wnet.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Michał Rachoń Tomasz Sakiewicz koronawirus Koronawirus w Polsce

PO przeciwna zdalnemu posiedzeniu Sejmu. Sakiewicz: szczyt nieodpowiedzialności i gra prawem do życia

- Platforma Obywatelska odczuwa nieznośną potrzebę bytu. Jej politycy postanowili  - na zasadzie krzyku dziecka: zwróć na mnie uwagę! - przeszkadzać. Naraża nas to na paraliż państwa i jeszcze większe rozniesienie zarazy - powiedział Tomasz Sakiewicz, red. nacz. "Gazety Polskiej". - Platforma bierze na siebie odpowiedzialność za każdą osobę, która w trakcie posiedzenia Sejmu zakazi się koronawirusem - dodał Piotr Cywiński z portalu wpolityce.pl.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka POLSKA koronawirus Koronawirus w Polsce Sejm opozycja Platforma Obywatelska parlament w Polsce tarcza antykryzysowa Michał Rachoń Tomasz Sakiewicz

Neumann świadkiem w sprawie "afery kopertowej" Grodzkiego? Chce tego Sakiewicz

Dziennikarze oskarżeni przez marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego w związku z tak zwaną "aferą kopertową" domagają się przesłuchania Sławomira Neumanna w charakterze świadka. Tomasz Grodzki pozwał Tomasza Sakiewicza z "Gazety Polskiej" i Tomasza Duklanowskiego z Radia Szczecin w reakcji na artykuły o osobach zeznających, że wręczyły mu koperty z pieniędzmi. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Tomasz Grodzki Tomasz Sakiewicz Sławomir Neumann

Tomasz Sakiewicz: bez dużej mobilizacji Andrzej Duda nie wygra wyborów

- Jarosław Kaczyński mobilizuje swój aparat partyjny, ale bez mobilizacji społecznej, bez społeczeństwa obywatelskiego nie wygrywa się wyborów. Gdy ktoś uważa, że coś jest już wygrane, może się bardzo mocno rozczarować - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Tomasz Sakiewicz Michał Rachoń wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda kampania wyborcza

Sakiewicz: spotkania prezydenta z mieszkańcami pokazują, że cieszy się on dużym uznaniem

- Kampania Andrzeja Dudy jest udana. Popularność kandydata można mierzyć na dwa sposoby: badaniami i efektami spotkań. I spotkania pana prezydenta pokazują, że cieszy się dużym uznaniem, bo przychodzą na nie tysiące osób - powiedział Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej". O toczącej się kampanii wyborczej dyskutowali także Agaton Koziński z dziennika "Polska The Times" i Katarzyna Kozłowska, redaktor naczelna "Faktu".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda Tomasz Sakiewicz Agaton Koziński kampania wyborcza

Bogdan Pęk: dokonania opozycji w służbie zdrowia były tragiczne

- Fakty są bezlitosne, chciano prywatyzować służbę zdrowia w chamski, nieuczciwy sposób, kosztem znakomitej większości ludzi - komentował rządy koalicji PO i PSL, w kontekście sporu wokół finansowania onkologii, były senator PiS Bogdan Pęk. W audycji również komentarz Ryszarda Majdzika, byłego opozycjonisty.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Prawo i Sprawiedliwość Solidarna Polska służba zdrowia onkologia Tomasz Sakiewicz

"Mamy starcie między politykiem wiecowym a salonowym". Piotr Gursztyn o kampanii wyborczej

- Aktualnie mamy starcie między politykiem bardzo sprawnym wiecowo, czyli Andrzejem Dudą, a politykiem salonowym Małgorzatą Kidawą-Błońską - ocenił trwającą kampanię wyborczą Piotr Gursztyn (TVP). W debacie uczestniczyli również Tomasz Sakiewicz ("Gazeta Polska") oraz Jerzy Mosoń (Polish Market i Fundacja Fibre).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie 2020 kampania prezydencka Andrzej Duda Stanisław Janecki Tomasz Sakiewicz Piotr Gursztyn Polskie Radio 24 debata

"Grozi mi proces kopertowy". Grodzki pozwał naczelnego "Gazety Polskiej" za artykuły o korupcji

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki - w reakcji na artykuły o osobach zeznających, że wręczyły mu koperty z pieniędzmi - postanowił skierować sprawę do sądu. Do redaktora naczelnego "Gazety Polskiej" Tomasza Sakiewicza dotarła właśnie koperta z pozwem. - Biorąc pod uwagę obecne sądy, grozi mi proces kopertowy - powiedział Sakiewicz.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Tomasz Grodzki Senat Gazeta Polska Tomasz Sakiewicz

"Demagogia opozycji". Tomasz Sakiewicz o dyskusji ws. środków na onkologię

- Pieniędzy rzeczywiście było dużo, dużo mniej na służbę zdrowia w czasach rządów PO, ponieważ potwornie kradziono. Nie jest tak, że wsparto choćby telewizję publiczną, po prostu pieniądze ukradziono, za zgodą rządu i sądów - mówił w Polskim Radiu 24 Tomasz Sakiewicz, publicysta Sieci.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Prawo i Sprawiedliwość Solidarna Polska służba zdrowia onkologia Tomasz Sakiewicz

Tomasz Sakiewicz: nie ma odwrotu od reformy sądownictwa

- Głównym paliwem opozycji jest mówienie "Europa się na nas obrazi". UE tymczasem to my. Polacy dziesiątkami tysięcy uczestniczyli w demonstracji poparcia dla reformy sądów. 80 proc. społeczeństwa tego chce - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej". Gośćmi audycji byli również: Jarema Piekutowski (Nowa Konfederacja) i Patryk Słowik (Dziennik Gazeta Prawna).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka reforma sądownictwa sądownictwo sąd Tomasz Sakiewicz Stanisław Janecki Parlament Europejski Unia Europejska

"Wyraz wsparcia dla niezależności sądownictwa". Sakiewicz o zaplanowanej demonstracji przed TK

- Wewnętrzne "mafie" zwracają się do zagranicznych ośrodków z propozycją działania przeciwko Polsce w zamian za to, że coś na tej Polsce uzyskają. Musimy się temu przeciwstawić i pokazać, że społeczeństwo się na to nie zgadza - powiedział Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej", w odniesieniu do zaplanowanej na 8 lutego demonstracji przed Trybunałem Konstytucyjnym.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 sądownictwo POLSKA Gazeta Polska reforma sądownictwa demonstracje Tomasz Sakiewicz Adam Borowski Trybunał Konstytucyjny Michał Rachoń

"Czas się zorganizować". Demonstracja klubów "GP" w obronie reformy sądów

- Trzeba powiedzieć wyraźnie, że Polacy nie dadzą sobie narzucić żadnej formy podległości, że suwerenność Polski jest dla nas wartością niezbywalną - powiedział redaktor naczelny "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz, który w imieniu klubów "GP" zaprosił na demonstrację w obronie reformy sądów, która odbędzie się 8 lutego przed budynkiem TK.
Zobacz więcej na temat:  sądownictwo sąd reforma sądownictwa Sąd Najwyższy Trybunał Konstytucyjny POLSKA Gazeta Polska Tomasz Sakiewicz

Agaton Koziński: polskiemu sądownictwu grozi totalny chaos

Publicyści rozmawiali o protestach ws. reformy sądownictwa. Agaton Koziński uważa, że wymiarowi sprawiedliwości grozi sytuacja totalnego chaosu. Piotr Pałka podkreślił, że naprawa systemu jest konieczna. Z kolei Tomasz Sakiewicz uważa, że od sędziów oczekuje się "postawy, która nie będzie podważała niezawisłości".
Zobacz więcej na temat:  reforma sądownictwa POLSKA sądownictwo Stanisław Janecki Tomasz Sakiewicz Agaton Koziński

T. Sakiewicz: wzmocnienie G. Schetyny to zysk dla PiS

- Zyskiem Prawa i Sprawiedliwości w związku z sytuacją w Senacie jest wzmocnienie Grzegorza Schetyny. Marzeniem Jarosława Kaczyńskiego jest, by Grzegorz Schetyna utrzymał się jak najdłużej. Ten lider zapewnia, że opozycja nie wygra kolejnych wyborów - mówił w Polskim Radiu 24 Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej". Gośćmi "Debaty poranka" byli również Katarzyna Kozłowska, redaktor naczelna "Faktu" i publicysta Piotr Pałka.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Senat Grzegorz Schetyna Stanisław Janecki Tomasz Sakiewicz Platforma Obywatelska koalicja obywatelska wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie parlament w Polsce

Ł. Warzecha: decyzja D. Tuska może być rezygnacją z życia politycznego w kraju

Donald Tusk nie będzie kandydował w wyborach prezydenckich. Agaton Koziński uważa, że ta decyzja może zaszkodzić nie tyle PO, co obozowi rządzącemu, Łukasz Warzecha sugeruje, że to rezygnacja byłego premiera z polskiej polityki, natomiast Tomasz Sakiewicz uważa, że polityk czeka na rozwój wydarzeń w PO.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Donald Tusk Władysław Kosiniak-Kamysz Tomasz Sakiewicz Agaton Koziński Łukasz Warzecha wybory prezydenckie