X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Tomasz Latos

Tomasz Latos: mamy większość parlamentarną, nie mam co do tego wątpliwości

- Przy tak dużych klubach, również w innych krajach, są pojedyncze osoby, które mają inne zdanie i są problemy z tym, by znaleźć absolutnie spoiwo dla większości. Nam się to przez sześć lat udawało i jestem przekonany, że do końca kadencji - nawet, jeżeli będą drobne perturbacje - większość parlamentarną mieć będziemy - mówił w Polskim Radiu 24 poseł PiS Tomasz Latos. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Magdalena Złotnicka Tomasz Latos PiS Prawo i Sprawiedliwość

"Przymus powoduje reakcję sprzeciwu". Tomasz Latos o pomyśle obowiązkowych szczepień

- Nie jestem zwolennikiem przymusu, bo on tak naprawdę spowodowałby kontrakcję. Ludzie wówczas robiliby wszystko, żeby uniknąć tego przymusu. Ale powinniśmy się wszyscy zaszczepić, żeby nie doszło do ponownego wzrostu zakażeń - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Latos, przewodniczący sejmowej komisji zdrowia. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA szczepienia Tomasz Latos COVID-19 epidemia

"Za parę lat służba zdrowia będzie wyglądać zupełnie inaczej". Tomasz Latos o Polskim Ładzie

- To nie jest tylko kwestia zwiększenia nakładów do 7 proc. PKB. To jest tak naprawdę wiele innych elementów z tym związanych. Dzisiaj były ogłoszone kwestie związane z profilaktyką i ze zniesieniem limitów do specjalistów, inne zmiany w systemie dotyczą i działań na rzecz onkologii, działań na rzecz kardiologii, będą dalsze działania związane z informatyzacją systemu - mówił w Polskim Radiu 24 poseł PiS Tomasz Latos, komentując zapisy Polskiego Ładu dotyczące służby zdrowia.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach Tomasz Latos POLSKA polityka Polski Ład PiS służba zdrowia zdrowie medycyna

Nowak wychodzi z aresztu. Latos: Tusk poinstruował sędziów, co mają robić

- W jakimś sensie Donald Tusk poinstruował sędziów, co mają robić w tej sprawie - tak w programie "W samo południe" na antenie Programu 1 Polskiego Radia skomentował wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie ws. uchylenia aresztu dla Sławomira Nowaka, Tomasz Latos, poseł Prawa i Sprawiedliwości, przewodniczący sejmowej komisji zdrowia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Tomasz Latos Prawo i Sprawiedliwość Sławomir Nowak sąd sądownictwo korupcja Donald Tusk polityka

"Trzeba się liczyć z tym, że majówka nie będzie taka jak zazwyczaj". Tomasz Latos o obostrzeniach

- Zdrowy rozsądek podpowiada, że trzeba się liczyć z tym, że najbliższa majówka - podobnie jak w ubiegłym roku - nie będzie taka, do jakiej się przyzwyczailiśmy w latach poprzednich. Będą różnego rodzaju ograniczenia - powiedział w Polskim Radiu 24 szef sejmowej komisji zdrowia, poseł PiS Tomasz Latos.  
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służba zdrowia zdrowie Polskie Radio 24 Koronawirus w Polsce obostrzenia Tomasz Latos

Tomasz Latos: jedynym programem PO jest chęć obalenia rządu Zjednoczonej Prawicy

- Platforma Obywatelska nie pokazuje dobrych pomysłów, programu. Koncentruje się tylko na hejcie, na atakowaniu. Jedynym hasłem programowym dla PO jest obalenie rządu Zjednoczonej Prawicy. A w demokracji potrzeba konstruktywnej opozycji - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł PiS Tomasz Latos. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 opozycja zjednoczona prawica Tomasz Latos Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska

"Problem dotyczy całej Unii". Latos o niedoborze szczepionek

- Rząd robi to, co może. Tworzone są dalsze miejsca covidowe, są uruchamiane kolejne respiratory. Oczywiście powiedziałem o piętrze najwyższym, ale to samo dotyczy działań niżej - wojewodów, dyrektorów szpitali, poszczególnych ordynatorów czy lekarzy - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Tomasz Latos (PiS), szef sejmowej komisji zdrowia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pandemia Koronawirus w Polsce szczepienia COVID-19 służba zdrowia Tomasz Latos

"Każdy ma prawo do zmiany poglądów". Latos o transferze Pawłowskiej do Porozumienia

- Nie ukrywam, że jest to duże zaskoczenie, zwłaszcza teraz, gdy tyle mówi się o kwestiach światopoglądowych - przyznał w Polskim Radiu 24 poseł Tomasz Latos (PiS), mówiąc o transferze Moniki Pawłowskiej z lewicowej Wiosny do konserwatywnego Porozumienia. Gościem audycji "Dwie strony" była również poseł Anita Kucharska-Dziedzic (Nowa Lewica).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Eliza Olczyk Tomasz Latos Anita Kucharska-Dziedzic Polskie Radio 24 Prawo i Sprawiedliwość Nowa Lewica lewica Porozumienie Jarosława Gowina

"Jeśli liczba zakażonych będzie rosnąć, możliwy jest głębszy lockdown". Tomasz Latos o pandemii

- Opozycja powinna wytykać błędy, ale powinna przede wszystkim wspierać rząd po to, by w sytuacji pandemii jak najmniej ludzi chorowało i umierało - mówił w Polskim Radiu 24 Tomasz Latos z PiS. Gościem audycji był też Przemysław Koperski z SLD.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 pandemia Koronawirus w Polsce rząd Mateusza Morawieckiego opozycja polityka COVID-19 Tomasz Latos

"Chodzi o swoisty raj podatkowy". Poseł PiS o proteście "Media bez wyboru"

- Zacznijmy od tego, co się wydarzyło: jeszcze nie ma ustawy, nic nie jest gotowe, prowadzone są "prekonsultacje", a już jest straszny krzyk - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia poseł PiS Tomasz Latos, w komentarzu do protestu komercyjnych nadawców i wydawców, jaki w środę przetoczył się przez polskie media. Jego zdaniem, protestującym "chodzi o to, by dalej był tutaj swoisty raj podatkowy".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Magdalena Ogórek Tomasz Latos media podatki

Podatek od reklam. Tomasz Latos: to tylko zapowiedź ograniczenia kreatywnej księgowości

- Może trzeba będzie – zamiast pewnej kreatywności związanej z księgowością, gdzie wykazuje się jak najmniejsze dochody – zapłacić podatek związany z przychodem. Jest to tylko zapowiedź, żeby taką "kreatywność" ograniczyć - powiedział poseł Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Latos, odnosząc się do planów dotyczących wprowadzenia podatku od reklam w mediach.
Zobacz więcej na temat:  media protest telewizja prasa reklama reklama w internecie podatki ustawa Tomasz Latos POLSKA polityka Polskie Radio 24

"Opóźniali publikację wyroku". Latos o sędziach TK przeciwnych wyrokowi ws. aborcji

- Były różnego rodzaju problemy z dostarczeniem i napisaniem uzasadnienia przez niektórych sędziów TK - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Latos, poseł PiS i szef Sejmowej Komisji Zdrowia. Dodał, że "nie dotyczyło to tych, którzy poparli ten wyrok, tylko tych, którzy mieli zdanie odrębne".
Zobacz więcej na temat:  aborcja Trybunał Konstytucyjny strajk kobiet POLSKA Polskie Radio 24 polityka Tomasz Latos

Przedsiębiorcy w czasie pandemii. Tomasz Latos: nie można pozwolić na anarchię

Coraz więcej firm buntuje się wobec przedłużającego się lockdownu. - Rzeczywiście jest to wielki problem. Nie może dochodzić do anarchii i musi być jakaś odpowiedź państwa. Przypomnijmy, że wspólnie przyjmowaliśmy, całym Parlamentem, ustawy, które dały pewne narzędzia prawne rządowi do podejmowania działań wobec osób, które nie przestrzegały różnego rodzaju zakazów. Jednym z takich postulatów był postulat środowisk lewicowych dotyczący karania osób, które lekceważą różnego rodzaju obostrzenia - wskazał na antenie Polskiego Radia 24 poseł PiS, Tomasz Latos. Gościem audycji była również Urszula Nowogórska z Polskiego Stronnictwa Ludowego.   
Zobacz więcej na temat:  polityka POLSKA Polskie Radio 24 Prawo i Sprawiedliwość społeczeństwo Sejm Koronawirus w Polsce COVID-19 Tomasz Latos PSL firmy GOSPODARKA

"Ważne, jaka była reakcja po fakcie". Tomasz Latos o szczepieniach poza kolejnością na WUM

- Ta sprawa jest nie tyle dziwna, ile budzi zażenowanie i niesmak. Złe się stało, ale jeszcze gorsze od tego jest brnięcie w różnego rodzaju półprawdy, nieprawdy i kręcenie - mówił w Polskim Radiu 24 Tomasz Latos, szef Sejmowej Komisji Zdrowia.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Koronawirus w Polsce szczepionka COVID-19 pandemia szczepienia społeczeństwo Tomasz Latos Antoni Trzmiel