X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Tokio

Za 100 dni Polskie Radio poinformuje o pierwszych medalach

Za 100 dni w Tokio sportowcy rozpoczną rywalizację o medale na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Na antenach Polskiego Radia i specjalnym serwisie na portalu PolskieRadio24.pl będzie można śledzić wydarzenia w Japonii. W Muzeum Sportu odbyła się debata poświęcona relacjonowaniu igrzysk olimpijskich w prasie, radiu i telewizji na przestrzeni lat. 
Zobacz więcej na temat:  igrzyska olimpijskie igrzyska Tokio Tokio 2020 SPORT

TYLKO U NAS Tokio walczy z czasem, problemy się piętrzą. Nie tylko sportowcy muszą się liczyć z permanentną kontrolą

Początek kwietnia, czyli niewiele ponad sto dni do rozpoczęcia igrzysk olimpijskich w Tokio. W Kraju Kwitnącej Wiśni wciąż trwa wyścig  z czasem i... z koronawirusem. Ci, którzy przyjadą na igrzyska będą poddani permanentnej kontroli. W smartfonie każdego z nich zostanie zamontowana specjalna aplikacja, śledząca każdy ruch.
Zobacz więcej na temat:  igrzyska olimpijskie Tokio Tokio 2020

"Priorytetem jest zapewnienie ciągłości jego funkcjonowania". Anna Krupka o sporcie w czasie pandemii

- Jest to o tyle istotne, iż kadry przygotowują się do ważnych wydarzeń sportowych, przede wszystkim do igrzysk olimpijskich i paraolimpijskich - mówiła w Polskim Radiu 24 Anna Krupka, sekretarz stanu w Ministerstwie Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 igrzyska olimpijskie pandemia koronawirus igrzyska Tokio SPORT kadra polski