X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Tokio 2020

Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio. Katarzyna Rogowiec z tytułem "I'm Possible"

Dwukrotna mistrzyni oraz brązowa medalistka paraolimpijska, a także multimedalistka mistrzostw świata w biegach narciarskich i biathlonie Katarzyna Rogowiec, podczas ceremonii zamknięcia Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio, została wyróżniona nagrodą i tytułem "I'm Possible". Nagroda przyznawana jest tylko jednej paraolimpijce i jednemu paraolimpijczykowi na świecie, by promować inkluzję osób z niepełnosprawnościami poprzez szerzenie wiedzy o ruchu paraolimpijskim.
Zobacz więcej na temat:  paraolimpiada SPORT Tokio 2020 igrzyska paraolimpijskie Tokio 2020 POLSKA społeczeństwo niepełnosprawni igrzyska

TYLKO U NAS "Dzięki igrzyskom Tokio przeżyło renesans". Modelka Alexa Łuczak kibicowała Oli Mirosław

- Podczas przygotowań do igrzysk Tokio bardzo się zmieniło, otworzyło się na język angielski. Miasto zazieleniło się, budynki pokrywa roślinność, pojawiły się kosze na śmieci, coś normalnego w Europie, naszych  ale tu nie - mówi Aleksandra Łuczak, polska modelka od lat pracująca i mieszkająca w Tokio, która podczas igrzysk mocno przeżywała starty reprezentantów Polski. 
Zobacz więcej na temat:  Tokio 2020 igrzyska olimpijskie SPORT igrzyska wspinaczka sportowa

Prezydent odznaczył medalistów igrzysk w Tokio

Trzykrotna mistrzyni olimpijska w rzucie młotem Anita Włodarczyk została odznaczona Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski. Uhonorowani przez prezydenta Andrzeja Dudę zostali też pozostali polscy medaliści zakończonych niedawno igrzysk w Tokio.
Zobacz więcej na temat:  SPORT igrzyska olimpijskie igrzyska Tokio 2020 Andrzej Duda Anita Włodarczyk Paweł Fajdek Wojciech Nowicki Malwina Kopron Maria Andrejczyk Justyna Święty-Ersetic

Wielkie nadzieje i sportowe emocje. Odliczanie do Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio

Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od otwarcia Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio. Święto sportu rozpocznie się we wtorek 24 sierpnia. Polskie Radio będzie na bieżąco śledzić i relacjonować zmagania sportowców. Jakie wyzwania stoją przed polską reprezentacją? W audycji "Pora na Trójkę" szanse zawodników oceniał Ryszard Tomaszewski, wielokrotny medalista paraolimpijski, mistrzostw świata, Europy i Polski. 
Zobacz więcej na temat:  igrzyska paraolimpijskie Tokio 2020 Tokio 2020 Trójka STYL ŻYCIA Łukasz Sobolewski