X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
TVPinfo

"Trybunał Konstytucyjny nie mógł orzec inaczej". Dr Michał Skwarzyński o wyroku ws. aborcji

- Trybunał Konstytucyjny nie mógł orzec inaczej, gdyż nasza konstytucja i ustawy chronią ludzkie życie od poczęcia - mówi w rozmowie z portalem tvp.info dr Michał Skwarzyński, specjalista ds. praw człowieka, adiunkt w Katedrze Praw Człowieka i Prawa Humanitarnego KUL. - Mieliśmy do tej pory sytuację nieracjonalną, bo nikt nie jest w stanie udowodnić, że dziecko poczęte nie jest człowiekiem - wyjaśnia.
Zobacz więcej na temat:  Trybunał Konstytucyjny aborcja Ordo Iuris TVP TVPinfo Katolicki Uniwersytet Lubelski (KUL) POLSKA

"Tęczowa wolność słowa". Aktywiści LGBT próbowali zniszczyć billboardy "Milczącej Większości"

W ciągu paru godzin po rozwieszeniu billboardów próbowano zerwać jeden z nich - poinformowała grupa "Milcząca Większość", która w kilku miejscach w Białymstoku rozwiesiła banery sprzeciwiające się ideologii LGBT. Przeciwko tej akcji zaprotestował w piątek m.in. prezydent miasta Tadeusz Truskolaski z PO - wskazuje portal TVP.info.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA LGBT Białystok Platforma Obywatelska wolność słowa TVPinfo

Poncyljusz: Trzaskowski wyrasta na lidera, powinien stanąć na czele PO

- Rafał Trzaskowski, który wcześniej był politykiem dalszego szeregu, w ostatnich latach stał się jednym z wiceprzewodniczących Platformy Obywatelskiej i dzisiaj staje się naturalnym liderem obozu PO i on powinien dzisiaj stanąć na czele partii - mówił w rozmowie z tvp.info poseł Koalicji Obywatelskiej Paweł Poncyljusz.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Platforma Obywatelska koalicja obywatelska Rafał Trzaskowski wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie wybory w Polsce wybory TVPinfo

Trzaskowski chce likwidacji TVP Info. Szczerski: w niedzielę obrońmy wolność słowa

W czwartkowej "Rzeczpospolitej" Rafał Trzaskowski zapowiedział, że jako prezydent przedstawiłby ustawę likwidującą TVP Info. "Trzeba obronić w niedzielę wolność słowa przeciwko takim politykom, którzy chcą ustawą zamykać usta dziennikarzom" - skomentował tę zapowiedź szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka media TVPinfo Rafał Trzaskowski Krzysztof Szczerski wolność słowa

"Zaprzeczenie standardów dziennikarskich". Rzecznik prezydenta o publikacjach ws. ułaskawienia

To, co się dzieje wokół ułaskawienia przez prezydenta Andrzeja Dudę - na wniosek pokrzywdzonej, poparty przez sądy i prokuraturę - mężczyzny, jest obrzydliwe i cyniczne - ocenił w piątek rzecznik prezydenta Błażej Spychalski. - To niszczenie życia osób prywatnych - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka prezydent Andrzej Duda Błażej Spychalski TVPinfo Prokuratura Generalna dziennikarstwo media

Bezczynność rządu ws. turystyki? Wiceminister rozwoju: fakty odbiegają od tego, co mówi Trzaskowski

- Patrząc na fakty i liczby, widzimy, że branża turystyczna nie została zostawiona sama sobie. (...) Wszystkie środki pomocowe, które skierowano do gospodarki, były dedykowane przede wszystkim do branży turystycznej - powiedział w rozmowie z portalem tvp.info wiceminister rozwoju Andrzej Gut-Mostowy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rafał Trzaskowski Radosław Fogiel turystyka TVPinfo polityka

Andrzej Duda: konsekwentnie załatwiam polskie sprawy

- Jak słucham moich konkurentów, to słyszę cały czas tylko o blokowaniu, o tym, że rząd źle robi, źle działa. Ten rząd jest wybrany rok temu. On ma przed sobą jeszcze co najmniej trzy lata pracy. W związku z powyższym ja zakładam, że te trzy lata trzeba wspólnie jak najlepiej przepracować - powiedział w rozmowie z TVP Info prezydent Andrzej Duda.
Zobacz więcej na temat:  prezydent Andrzej Duda POLSKA polityka wybory prezydenckie TVPinfo wybory prezydenckie 2020 Rząd RP kampania wyborcza 5 lat prezydentury Andrzeja Dudy 5 lat kadencji prezydenta Andrzeja Dudy

TYLKO U NAS "Media publiczne nie są własnością pana Trzaskowskiego". Dr Hanna Karp o straszeniu dziennikarzy

- Prawie przez 26 lat było tak, że media publiczne przynależały do formacji pana Trzaskowskiego, ale ten czas już się skończył - mówi portalowi PolskieRadio24.pl medioznawca, dr Hanna Karp. Wyjaśnia, że w żadnym kraju kandydat na urząd prezydenta nie pozwoliłby sobie na atak na media publiczne.
Zobacz więcej na temat:  media publiczne polityka TVP TVPinfo Rafał Trzaskowski społeczeństwo media

"Absolutnie skandaliczna wypowiedź". Hajdasz o groźbach Trzaskowskiego wobec dziennikarzy TVP

- Od wielu lat przestaliśmy reagować na pojedyncze wypowiedzi szeregowych polityków, ale przywołana wypowiedź pana Trzaskowskiego wykraczała jeszcze dalej. To kandydat do objęcia najważniejszego urzędu w państwie, który ma stać na straży bezpieczeństwa i standardów życia publicznego, a jednym z nich jest wolność słowa - powiedziała w Polskim Radiu 24 Jolanta Hajdasz, dyrektor Centrum Monitoringu Wolności Prasy, Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Rafał Trzaskowski wybory prezydenckie 2020 TVPinfo media Jolanta Hajdasz wolność słowa Ryszard Gromadzki

"Wolność słowa to fundament demokracji". Szef "Wiadomości" o atakach Trzaskowskiego na TVP

Szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej i "Wiadomości" TVP Jarosław Olechowski skrytykował na Twitterze wypowiedź kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Rafała Trzaskowskiego, który podczas spotkania z dziennikarzami oświadczył, że jeśli wygra wybory prezydenckie, "powstanie nowa telewizja publiczna, bez TVP Info, bez Wiadomości".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Rafał Trzaskowski wybory prezydenckie 2020 kampania wyborcza TVP TVPinfo