X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
TRANSMISJA

TRANSMISJA Premier Mateusz Morawiecki przemawia w Strasburgu

W Polskim Radiu 24 trwa transmisja debaty plenarnej nad przyszłością Unii Europejskiej w Strasburgu. Po wystąpieniach europarlamentarzystów premier Mateusz Morawiecki zabrał głos w mowie końcowej. W trakcie debaty głos zabrali m.in. Ryszard Legutko (europoseł PiS) i Guy Verhofstadt (przewodniczący liberalnej frakcji ALDE).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Komisja Europejska Frans Timmermans POLSKA Mateusz Morawiecki TRANSMISJA

"Postępowanie ws. Amber Gold nadmiernie się ślimaczyło"

Zakończyło się przesłuchanie drugiego z zaplanowanych na poniedziałek świadków, byłego prokuratora apelacyjnego w Gdańsku Ireneusza Tomaszewskiego, przed sejmową komisją śledczą ds. Amber Gold. - Nie mam wrażenia, że sprawa Amber Gold została zamieciona pod dywan - ocenił Tomaszewski. Wcześniej, na pytania komisji odpowiadał b. prokurator okręgowy w Gdańsku Dariusz Różycki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Amber Gold komisja śledcza Sejm TRANSMISJA