X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Szczecin

Ewakuacja mieszkańców w Szczecinie. W jednym z budynków znaleziono niezidentyfikowany przedmiot

W centrum Szczecina pracownicy budowlani znaleźli niezidentyfikowany obiekt. Na miejscu pracują służby pirotechniczne. - Dla bezpieczeństwa zarządzono ewakuację mieszkańców dwóch klatek budynku - mówi Polskiemu Radiu 24 oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie sierż. szt. Paweł Pankau.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony zachodniopomorskie Szczecin policja bezpieczeństwo

Szczecin: zapadł wyrok w sprawie o zabójstwo i kanibalizm

Na 25 lat więzienia Sąd Okręgowy w Szczecinie skazał głównego oskarżonego w sprawie o zabójstwo i kanibalizm. Sąd uznał, że Robert M. blisko 20 lat temu kierował zabójstwem mężczyzny o nieznanej tożsamości. Oskarżeni o zjedzenie części ciała ofiary byli także trzej inni mężczyźni - sąd umorzył postępowanie z powodu przedawnienia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo regiony zabójstwo Szczecin zachodniopomorskie sądownictwo

Ksiądz, który stanął w obronie krzyża, został pobity. Policja zatrzymała 33-latka

Sprawą pobicia księdza i znieważenia krzyża zajmują się szczecińska policja i prokuratura. Zatrzymany został 33-letni mężczyzna. - Postępowanie prowadzone jest w sprawie pod kątem przestępstwa polegającego na obrazie uczuć religijnych - poinformowała p.o. rzecznika szczecińskiej Prokuratury Okręgowej Ewa Obarek.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony zachodniopomorskie służby i bezpieczeństwo policja prokuratura Szczecin Kościół

Premier w rocznicę Porozumienia Szczecińskiego: Solidarność była dla świata prawdziwym objawieniem

"Solidarność była dla całego świata prawdziwym objawieniem, obnażyła pierwsze i największe kłamstwo komunizmu" - napisał w liście do uczestników uroczystości w 41. rocznicę podpisania Porozumienia Szczecińskiego premier Mateusz Morawiecki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Solidarność porozumienia sierpniowe historia Polski strajki sierpniowe społeczeństwo kancelaria premiera Mateusz Morawiecki Szczecin Pomorze Zachodnie

Piotr Gliński: wspieramy rozwój kultury i sportu na całym Pomorzu

- Wspieramy rozwój kultury, dziedzictwa narodowego, miejsc pamięci oraz sportu w bardzo szerokim zakresie na całym Pomorzu Zachodnim - powiedział wicepremier Piotr Gliński podczas poniedziałkowej konferencji prasowej zorganizowanej w zachodniopomorskim urzędzie wojewódzkim.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Piotr Gliński czytelnictwo biblioteka Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego KULTURA Pomorze Zachodnie Szczecin