X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Syria

Veronika Jóźwiak: Węgry próbują zaistnieć w polityce międzynarodowej

- To było bardzo na rękę prezydentowi Erdoganowi, że w momencie dużych napięć z Unią Europejską, jedno z państw członkowskich tak wyraźnie poparło jego działania - mówi w "Więcej Świata" Veronika Jóźwiak z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. Dlaczego premier Węgier Viktor Orban twierdzi, że turecka interwencja w Syrii została przeprowadzona również w interesie jego kraju?
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT polityka Piotr Pogorzelski Turcja Węgry Unia Europejska Syria

NASZ WYWIAD ISIS jak hydra z odciętą głową? Ekspert: ma tzw. franczyzy

- Państwo Islamskie zajmowało obszar Wielkiej Brytanii – ale to już przeszłość. Obecnie działa przede wszystkim w Internecie, lub na obszarach które są dużo bardziej zanarchizowane niż obecna Syria, czyli na przykład w Nigerii czy w Afganistanie, gdzie utworzyły się tzw. franczyzy Państwa Islamskiego – mówi portalowi PolskieRadio24.pl dr Mariusz Marszewski z Ośrodka Studiów Wschodnich.
Zobacz więcej na temat:  NASZ WYWIAD ŚWIAT Państwo Islamskie Syria terroryzm

Prof. Daniel Boćkowski: Państwo Islamskie nie istnieje od półtora roku

- Być może doszło do transakcji wiązanej - mówił gość Polskiego Radia 24 z Uniwersytetu w Białymstoku, prof. Daniel Boćkowski. W taki sposób odniósł się do spekulacji, że ceną za zabicie przywódcy islamistów, mogło być zielone światło dla tureckiej ofensywy w Syrii i wycofanie żołnierzy USA z terenów antykurdyjskiej ofensywy Ankary.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 terroryzm islam Donald Trump USA Syria Rosja

NATO: propozycja Niemiec ws. Syrii wymaga konsultacji

Mieszane reakcje w NATO na propozycję Berlina dotyczącą utworzenia międzynarodowej strefy bezpieczeństwa w północno-wschodniej Syrii. Minister obrony Niemiec przedstawiła swoje pomysły w Brukseli na spotkaniu z szefami resortów obrony państw Sojuszu - informuje korespondentka zagraniczna Polskiego Radia Beata Płomecka.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT NATO Beata Płomecka Mariusz Błaszczak Ministerstwo Obrony Narodowej Turcja Syria Niemcy