X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Stanisław Żaryn

"Presja migracyjna ułatwia przenikanie osób związanych z terroryzmem". Żaryn o sytuacji na granicy z Białorusią

- Ostatnia masowa fala migracyjna do Europy ułatwiła przenikanie na Zachód osób powiązanych m.in. z organizacjami terrorystycznymi. Takie ryzyka niesie również presja migracyjna stworzona przez Łukaszenkę i Putina przeciwko Polsce - oświadczył Stanisław Żaryn.
Zobacz więcej na temat:  granica imigranci w Europie terroryzm Stanisław Żaryn bezpieczeństwo POLSKA służby i bezpieczeństwo

MSZ o obecności agenta KGB w Karpaczu: Polska nie zapraszała i nie wystawiała mu wizy

Polska nie wystosowała zaproszenia ani nie wystawiła wizy - napisał na Twitterze rzecznik MSZ Łukasz Jasina, odnosząc się do doniesień o obecności pracownika białoruskiego KGB na Forum Ekonomicznym w Karpaczu. Zastrzegł, że honorujemy wizy wystawione przez inne państwa członkowskie wobec osób nie objętych sankcjami.
Zobacz więcej na temat:  Stanisław Żaryn Białoruś KGB Ministerstwo Spraw Zagranicznych

"Za granicą mamy uzbrojonych funkcjonariuszy białoruskich i rosyjskich". Stanisław Żaryn o stanie wyjątkowym

- Za naszą granicą mamy uzbrojonych funkcjonariuszy białoruskich i rosyjskich. Rząd uznał, że w najbliższym miesiącu musimy zachować i zadbać o spokój w rejonie przygranicznym - powiedział portalowi wPolityce.pl rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo służby specjalne Stanisław Żaryn straż graniczna wojsko Białoruś obcokrajowcy imigranci w Europie imigracja

Stanisław Żaryn: sytuacja na pograniczu to początek gry Łukaszenki i Putina

- W najbliższych tygodniach zapewne presja migracyjna na Polskę będzie większa, spodziewam się także kolejnych ataków propagandowych, prowokacji granicznych, militarnych – powiedział w wywiadzie dla "Gazety Polskiej" rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Białoruś Stanisław Żaryn Aleksander Łukaszenka Władimir Putin migracja imigranci w Europie

"Rosyjskie i białoruskie media wykorzystują te wydarzenia do atakowania Polski". Żaryn o działaniach Sterczewskiego

Wydarzenia z udziałem posła Franciszka Sterczewskiego są wykorzystywane przez rosyjskie i białoruskie media do atakowania Polski. Przy okazji relacjonowania wydarzenia sugeruje się, że Polska "blokuje pomoc humanitarną" - napisał rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Białoruś Stanisław Żaryn straż graniczna imigranci w Europie służby i bezpieczeństwo

Ilu cudzoziemców trafiło na listę osób niepożądanych od początku roku? Stanisław Żaryn wyjaśnia

- Szef ABW w I półroczu 2021 r. wystąpił 14 razy o wpis cudzoziemców na listę osób niepożądanych w Polsce. Dwa inne przypadki, to zobowiązanie do powrotu i cofnięcie statusu uchodźcy - podał rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA ABW Stanisław Żaryn bezpieczeństwo terroryzm uchodźcy służby i bezpieczeństwo

"CBA nie realizowało czynności, o których pisał prezes NIK". Żaryn odpowiada Banasiowi

- Być może miało być śmiesznie, a wyszła brzydka insynuacja, ale też strzał w kolano - napisał na Twitterze rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn. Wcześniej prezes NIK Marian Banaś informował o tym, że funkcjonariusze CBA złożyli "roboczą wizytę" w biurze księgowym firmy jego syna.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo CBA Marian Banaś Stanisław Żaryn

Żaryn: Zachód musi dać zdecydowaną odpowiedź na agresywne działania Rosji

"Kraje Zachodu co jakiś czas donoszą o różnych przejawach rosyjskiej agresji i polskie doświadczenie od tego nie odbiegają" - podkreślił rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn w artykule opublikowanym w "StopFake". "Musimy wspólnie dać zdecydowaną odpowiedź na te agresywne działania" - dodał.
Zobacz więcej na temat:  hakerzy cyberbezpieczeńswo cyberprzestępczość służby specjalne Stanisław Żaryn POLSKA służby i bezpieczeństwo Rosja