X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
Stanisław Karczewski

"Próba odebrania elektoratu kandydatowi Lewicy". Karczewski o wymianie kandydata KO

- Będzie to wyraźne przesunięcie w lewo. Rafał Trzaskowski jest politykiem o poglądach liberalno-lewicowych, więc jego start w wyborach prezydenckich to będzie próba odebrania elektoratu kandydatowi Lewicy Robertowi Biedroniowi - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Stanisław Karczewski, senator PiS.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Stanisław Karczewski polityka wybory prezydenckie 2020 głosowanie korespondencyjne wybory w Polsce Rafał Trzaskowski Platforma Obywatelska Małgorzata Kidawa-Błońska

Nowela ustawy o głosowaniu. Karczewski apeluje do Grodzkiego, "by nie stosował obstrukcji"

Stanisław Karczewski, wicemarszałek Senatu zaapelował do Tomasza Grodzkiego, marszałka Senatu o nieutrudnianie prac nad przyszłą nowelizacją ustawy o głosowaniu korespondencyjnym. - Senat nad nowymi przepisami nie powinien procedować maksymalnie długo – jak to było w przypadku poprzedniej wersji ustawy - mówił. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Stanisław Karczewski Tomasz Grodzki wybory prezydenckie 2020

"Ewidentnie złamał regulamin Senatu". Stanisław Karczewski oskarża Tomasza Grodzkiego

Wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski zarzucił marszałkowi Senatu Tomaszowi Grodzkiemu nadinterpretację i złamanie regulaminu Izby. Pismo w tej sprawie Stanisław Karczewski opublikował na Twitterze. Napisał w nim, że marszałek podczas posiedzenia 5 maja "prowadząc obrady dwukrotnie w sposób ewidentny dokonał nadinterpretacji i złamał regulamin Senatu".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Senat głosowanie korespondencyjne Stanisław Karczewski

"Burzy wszelkie zasady parlamentaryzmu". Stanisław Karczewski o głosowaniu w Senacie

- Głosowanie ws. ustawy o wyborach korespondencyjnych było nagle i niespodziewane, marszałek Senatu Tomasz Grodzki na Konwencie Seniorów zapewniał, że głosowanie będzie w środę po południu. To burzy wszelkie zasady parlamentaryzmu - powiedział wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski z PiS. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA legislacja Stanisław Karczewski polityka Senat głosowanie korespondencyjne infografika

Nowy spot sztabu Andrzeja Dudy. Przypomniano postulaty PO ws. prywatyzacji szpitali

- Apelujemy do wszystkich kandydatów w wyborach prezydenckich, żeby jasno odpowiedzieli wyborcom, czy zgadzają się na prywatyzację szpitali - mówił podczas konferencji prasowej Adam Bielan, rzecznik sztabu Andrzeja Dudy. W czasie konferencji przedstawiono również spot, w którym przypomniano wypowiedzi polityków PO na temat prywatyzacji służby zdrowia. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 Adam Bielan Stanisław Karczewski

Stanisław Karczewski: obstrukcyjne działania marszałka Tomasza Grodzkiego

- Nie interesuje nas wysokość nagród pracowników Kancelarii Senatu, którzy zawsze dostawali nagrody. Interesuje nas to, w jakiej wysokości nagrody dostali najbliżsi polityczni współpracownicy marszałka Grodzkiego – powiedział wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski w "Gazecie Polskiej Codziennie". Krytycznie ocenił też tempo procedowania przez Senat ustawy o głosowaniu korespondencyjnym.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Stanisław Karczewski Senat wybory prezydenckie 2020 Tomasz Grodzki Koronawirus w Polsce