X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Słowenia

"To wielki przyjaciel Polski i Polaków". Premier pogratulował Janezowi Janszy nagrody Człowieka Roku

Premier Mateusz Morawiecki pogratulował premierowi Słowenii Janezowi Janszy otrzymania nagrody Człowieka Roku 2020 na Forum Ekonomicznym w Karpaczu. Podkreślił, że nagroda ta jest wyrazem szacunku dla konsekwencji i determinacji, z jakimi szef słoweńskiego rządu realizuje cele korzystne dla obywateli swojego kraju.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka premier Słowenia Mateusz Morawiecki Forum Ekonomiczne w Karpaczu 2021

KARPACZ 2021 Premier Mateusz Morawiecki weźmie udział w XXX Forum Ekonomicznym. Spotka się z premierami Ukrainy i Słowenii

W czwartek premier Mateusz Morawiecki weźmie udział w Forum Ekonomicznym w Karpaczu; będzie to okazja do spotkania szefa polskiego rządu z premierem Ukrainy Denysem Szmyhalem oraz premierem Słowenii Janezem Janszą - poinformował w środę rzecznik rządu Piotr Müller.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Forum Ekonomiczne w Karpaczu 2021 premier Mateusz Morawiecki Ukraina Słowenia

Obrady w Słowenii "dalece niekonkluzywne". Zbigniew Rau o spotkaniu szefów MSZ

- Zarówno piątkowe, jak i czwartkowe nieformalne obrady ministrów spraw zagranicznych państw UE w Słowenii okazały się "dalece niekonkluzywne". Pojawiły się podziały w sprawie migracji, a nasza wiedza o sytuacji w Afganistanie jest ograniczona - ocenił w rozmowie z dziennikarzami w Kranj szef MSZ Zbigniew Rau.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Zbigniew Rau Unia Europejska Europa Słowenia NATO Afganistan MSZ Ministerstwo Spraw Zagranicznych

"Nadziei jest dużo, natomiast realizmu też sporo". Zbigniew Rau o rozmowach w UE ws. Afganistanu

Afganistan będzie tematem rozmów szefów MSZ państw UE. - W tej sprawie nadziei jest dużo, realizmu też sporo - mówił dziennikarzom w Kranj w Słowenii szef MSZ Zbigniew Rau. Jak dodał, Polska wraz z Litwą i Łotwą poruszy kwestię sytuacji na granicach z Białorusią.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Europa Słowenia Bliski Wschód Zbigniew Rau MSZ Ministerstwo Spraw Zagranicznych Afganistan dyplomacja Litwa Łotwa Unia Europejska granica obcokrajowcy reżim Aleksander Łukaszenka

Ćosić: w Słowenii rządzą siły, które nie podobają się establishmentowi UE, kraj jest wytykany palcami

- Słowenię zawsze stawiano za wzór. Okazuje się, że w momencie, kiedy do władzy dochodzą nie te siły polityczne, które podobają się europejskiemu establishmentowi, to wzór przestaje nim być - powiedziała na antenie Polskiego Radia 24 Dominika Ćosić. Paweł Rakowski mówił z kolei o sytuacji Libanu rok po eksplozji w Bejrucie.
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska Słowenia ŚWIAT Liban Bejrut

Spotkanie Grupy Wyszehradzkiej i Słowenii. Premier: opowiadamy się za silną rolą państw suwerennych

- Jesteśmy przeciwko centralizacji, opowiadamy się za silną rolą państw suwerennych. Dziś doskonale wiemy, że nasze miejsce na europejskim rynku i w europejskiej polityce nie jest w żadnym kącie - powiedział w piątek premier Mateusz Morawiecki.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT polityka grupa wyszehradzka Słowenia Europa Mateusz Morawiecki premier Koronawirus w Polsce koronawirus GOSPODARKA Polityka zagraniczna Polski COVID-19 sars-cov-2