X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Sergiusz Trzeciak

"Polski Ład spotka się z aprobatą społeczną". Dr Trzeciak o prezentacji programu Zjednoczonej Prawicy

- Zjednoczona Prawica kolejny raz narzuciła na scenie politycznej narrację; pokazała, że jest proaktywna i sprowadziła opozycję do defensywy - ocenił prezentację Polskiego Ładu politolog, ekspert marketingu politycznego i komunikacji strategicznej dr Sergiusz Trzeciak. Jego zdaniem, program spotka się z aprobatą elektoratu koalicji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polski Ład Sergiusz Trzeciak

PO skręciła w lewo ws. aborcji. Nitras do "konserwatysty" Rasia: nie narzucaj nam poglądów

Znany z konserwatywnych poglądów poseł Ireneusz Raś uważa, że nowe stanowisko PO ws. aborcji to "zła decyzja strategiczna". Zasiadający w zarządzie poseł Sławomir Nitras odpowiada: "poseł Raś jest w tej sprawie w mniejszości; takie są poglądy większości członków PO i większości naszych wyborców"
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Grzybowski Sergiusz Trzeciak POLSKA polityka Platforma Obywatelska aborcja

"Część posłów PO może odejść z partii". Dr Trzeciak o propozycji PO ws. aborcji

- To wywoła, zresztą już wywołało, reakcje wewnątrz samej Platformy, wśród środowiska konserwatywnego. I być może będzie taka grupa posłów Platformy, która zdecyduje się opuścić szeregi partii. To jest jedna możliwa konsekwencja - mówił w Polskim Radiu 24 politolog dr Sergiusz Trzeciak z Collegium Civitas, komentując zaprezentowany przez PO Pakiet Praw Kobiet, który zakłada liberalizację prawa aborcyjnego w Polsce.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Krzysztof Grzybowski Sergiusz Trzeciak POLSKA polityka Platforma Obywatelska aborcja

Przedterminowe wybory prezydenckie w Rzeszowie. Dr Sergiusz Trzeciak: są bardzo ważne dla PiS

Czy Prawo i Sprawiedliwość oraz Porozumienie wystawią osobnych od Solidarnej Polski kandydatów w przedterminowych wyborach prezydenckich w Rzeszowie? - W Polityce wszystko jest możliwe, natomiast byłby to scenariusz - mówiąc krótko - kompromitujący dla Zjednoczonej Prawicy - mówił w Polskim Radiu 24 politolog z Collegium Civitas dr Sergiusz Trzeciak.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Krzysztof Grzybowski Sergiusz Trzeciak POLSKA regiony Rzeszów podkarpackie wybory wybory w Polsce wybory samorządowe

NASZ WYWIAD "Jego działania są rozmyte". Dr Sergiusz Trzeciak o Rafale Trzaskowskim

- W przypadku Trzaskowskiego nie do końca jest jasne, jakie są jego priorytety. Czy chce się realizować jako prezydent Warszawy, czy stawia na zbudowanie ruchu? Bez określenia tych priorytetów nie będzie ani dobrym prezydentem Warszawy, ani przywódcą opozycji - mówi portalowi PolskieRadio24.pl dr Sergiusz Trzeciak, ekspert ds. marketingu politycznego oraz komunikacji strategicznej w Trzeciak|Chmal.
Zobacz więcej na temat:  Rafał Trzaskowski Platforma Obywatelska Sergiusz Trzeciak polityka POLSKA

Ostatnie godziny kampanii. Ekspert: przed pierwszą turą nie spodziewam się wielkiej "bomby"

– Wiele wskazuje na to, że rozstrzygnięcie wyborów zapadnie w drugiej turze. Jeśli ktoś przygotował polityczną "bombę", wybuchnie ona dopiero przed drugą turą – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia dr Sergiusz Trzeciak, ekspert ds. marketingu politycznego i komunikacji strategicznej. Jak mówił, z pewnością spodziewać się należy debaty między dwoma głównymi kandydatami, może ona przesądzić nawet o wyniku wyborów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Kuba Strzyczkowski Sergiusz Trzeciak wybory prezydenckie Prawo i Sprawiedliwość koalicja obywatelska Rafał Trzaskowski Andrzej Duda

Dr Sergiusz Trzeciak: zabrakło spójności w przekazie kampanii Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

- Niskie poparcie Małgorzaty Kidawy-Błońskiej to jest pewien fenomen. Dotychczas mieliśmy raczej do czynienia z taką sytuacją, że kandydat opozycyjny startował z bardzo niskim wynikiem, a w ciągu tygodni czy miesięcy kampanii zyskiwał na poparciu - mówił w Polskim Radiu 24 dr Sergiusz Trzeciak, politolog i specjalista ds. marketingu politycznego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Krzysztof Grzybowski POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie wybory w Polsce kampania wyborcza Małgorzata Kidawa-Błońska Szymon Hołownia Władysław Kosiniak-Kamysz opozycja Sergiusz Trzeciak

"Zagrał va banque". Dr Sergiusz Trzeciak o działaniach politycznych Jarosława Gowina

- W polityce małżeństwa zawiera się najczęściej z rozsądku, nie z miłości. Dlatego nigdy nie należy mówić nigdy i nawet najbardziej egzotyczna koalicja wydaje się możliwa - powiedział dr Sergiusz Trzeciak, ekspert ds. komunikacji strategicznej o ewentualnych scenariuszach stojących przed Jarosławem Gowinem i jego partią.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Magdalena Złotnicka wybory w Polsce Jarosław Gowin wybory prezydenckie Sergiusz Trzeciak Porozumienie Jarosława Gowina koalicja wybory prezydenckie 2020 zjednoczona prawica POLSKA polityka

Wybory prezydenckie. Dr Trzeciak: Kosiniak-Kamysz nie chce być w cieniu Kidawy-Błońskiej

- Władysław Kosiniak-Kamysz na siłę stara się pokazać jaka jest różnica miedzy nim, a Małgorzatą Kidawą-Błońską. Wie, że jest to jedyny sposób, by zaczęto o nim mówić w kampanii - powiedział dr Sergiusz Trzeciak, politolog i specjalista od marketingu politycznego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Jerzy Jachowicz kampania wyborcza wybory prezydenckie wybory w Polsce Sergiusz Trzeciak Władysław Kosiniak-Kamysz Polskie Stronnictwo Ludowe PSL

Wybory prezydenckie. Eksperci: w kampanii wyborczej bardzo ważne są emocje

– Każde paliwo do ataku zostanie wykorzystane – mówił w Programie 3 Polskiego Radia dr Sergiusz Trzeciak, specjalista ds. marketingu politycznego. – Niefortunne wypowiedzi mogą wpłynąć poważnie na wyniki głosowania – stwierdził z kolei dr Andrzej Anusz, były polityk, historyk specjalizujący się w dziejach najnowszych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka Beata Michniewicz kampania wyborcza wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie polityka Andrzej Anusz Sergiusz Trzeciak