X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Sejm

Tomasz Rzymkowski (PiS): nie byłoby Polski bez Kościoła

- Bardzo lubię i szanuję Pawła Kukiza. To on dał mi szansę. To było coś wyjątkowego, szkoda, że się już skończyło. Szkoda też, że nie udało się Pawła Kukiza pozyskać do tego obozu patriotycznego, obozu wzmacniania i reformowania Polski - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł PiS Tomasz Rzymkowski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Małgorzata Raczyńska-Weinsberg Prawo i Sprawiedliwość województwo mazowieckie Sejm Tomasz Rzymkowski prawo sądownictwo

Krzysztof Bosak: w PiS musi dojść do strategicznego wyboru

- Czy widzi w Konfederacji siłę, z którą można wspólnie zrobić coś pożytecznego, czy też chce się przesuwać dalej w lewo, do centrum sceny politycznej i wówczas w naturalny sposób będzie się do nas dystansował - mówił w Polskim Radiu 24 Krzysztof Bosak (Konfederacja).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Prawo i Sprawiedliwość Wybory parlamentarne 2019 zjednoczona prawica Sejm POLSKA Konfederacja Krzysztof Bosak

M. Ociepa: to były cztery lata relacji z totalną opozycją

- Polacy docenili pracę, którą wykonywaliśmy. Odczuwamy dużą satysfakcję, bo podejmowaliśmy decyzje polegające na szukaniu balansu pomiędzy oczekiwaniami różnych grup społecznych, co nam się udało - powiedział w radiowej Jedynce Marcin Ociepa, wiceminister przedsiębiorczości i technologii. - Cztery lata temu popełniliśmy wiele błędów. Stwierdziliśmy, że nie będziemy negować wszystkiego i teraz poszliśmy inną drogą - stwierdził Piotr Kusznieruk z SLD.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sejm Prawo i Sprawiedliwość Sojusz Lewicy Demokratycznej Platforma Obywatelska

Antoni Macierewicz: staliśmy się gospodarzami we własnym domu

- Nasz mandat został zdecydowanie potwierdzony, a nawet zdublowany. To, co się stało w Polsce w trakcie tych wyborów, to fenomen, który ma o wiele większe znaczenie niż tylko kwestia tego, że Zjednoczona Prawica będzie dalej rządziła – mówił w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz, poseł Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Prawo i Sprawiedliwość Antoni Macierewicz Wybory parlamentarne 2019 zjednoczona prawica Sejm Senat POLSKA

S. Jastrzębowski: dyskusja nad "Stop pedofilii" spłyca temat do erotycznego fast foodu

- Jako rodzic nie zgadzam się na to, żeby ktoś edukował moje dziecko bez mojej wiedzy i zgody oraz nauczał czegoś, co nie mieści się w moim konserwatywnym systemie wychowawczym - powiedział w Polskim Radiu 24 Sławomir Jastrzębowski. Piotr Cywiński odnosząc się do sprawy przytoczył przykłady seksedukacji z Francji i Niemiec.
Zobacz więcej na temat:  Michał Rachoń Marian Banaś edukacja POLSKA polityka Sejm