X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Sejm

Czy w najbliższym czasie dojdzie do rekonstrukcji rządu?

– Jedną z kandydatek może być minister Elżbieta Rafalska. Jest bowiem barierą w "rozebraniu" OFE – ocenił Zbigniew Parafianowicz z "Dziennika Gazety Prawnej". – Jeżeli premier nie będzie mógł porozumieć się z minister Teresą Czerwińską w sprawie realizacji "piątki Kaczyńskiego", to szefowa resortu finansów również może być w gronie kandydatów – powiedział Jarosław Wydra z Radia Warszawa.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Rząd RP polityka rekonstrukcja rządu Sejm

Minister rolnictwa: zarzuty opozycji są bałamutne i błahe

 - Zarzuty opozycji są nie tylko bałamutne i błahe, ale są głupie i szkodliwe dla polskiego rolnictwa - mówił w środę minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski w czasie sejmowej debaty nad wnioskiem o jego odwołanie. PO zarzuca szefowi resortu rolnictwa m.in. niekompetencję i nieudolność w rozwiązywaniu problemów wsi.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sejm Jan Krzysztof Ardanowski Platforma Obywatelska polityka rolnictwo