more_horiz
PR24 Portal
Section05
STYL ŻYCIA

TYLKO U NAS Body Balance - trening, który pozwoli dobrze zacząć dzień

Body Balance to metoda treningowa, która powstała w Nowej Zelandii. Łączy pilates, jogę i tai chi. Dzięki temu możemy wzmocnić mięśnie głębokie, rozciągnąć się, wyprostować sylwetkę i zredukować stres. Zajęcia te można traktować jako trening uzupełniający dla osób aktywnych lub jako bazę dla początkujących.
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA aktywność fizyczna Czas na sport zdrowie fitness Karina Terzoni

Natalia Kukulska z córeczką śpiewa kołysanki

Pomysł koncertu kołysanek zainspirował Teatr Stary w Lublinie. Do wszystkich utworów muzykę napisał Marek Napiórkowski. Premiera koncertu odbyła się w Teatrze Starym, tam też odbywały się kolejne spektakle. Naturalne było nagranie w dalszej kolejności płyty. W jednym z utworów słychać głos córeczki Natalii Laury Dąbrówki.
Zobacz więcej na temat:  Natalia Kukulska Marek Napiórkowski kołysanki Lublin Fryderyki KULTURA MUZYKA STYL ŻYCIA

Trening dla par

Trening może być dobrym pomysłem na randkę. Jak zaplanować ćwiczenia, by partnerzy mogli je wykonać razem, nawet gdy są na różnych poziomach wytrenowania? Co zrobić, by w takiej sytuacji trening był pełnowartościowy i atrakcyjny? W "Czas na sport" rady od Julity Koteckiej-Nerek i Pawła Nerka - trenerów z Fitbodies, a prywatnie małżeństwa.
Zobacz więcej na temat:  aktywność fizyczna Walentynki bieganie zdrowie zdrowie i dieta STYL ŻYCIA Czas na sport Karina Terzoni