X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Ryszard Terlecki

Głosowanie nad ustawą dla Funduszu Odbudowy. Szef klubu PiS zapowiada dyscyplinę

- Dyscyplina głosowania nad projektem ustawy o ratyfikacji decyzji ws. zwiększenia zasobów własnych UE będzie obowiązywała cały klub PiS. W weekend będą toczyły się jeszcze rozmowy na ten temat z Solidarną Polską - poinformował szef klubu PiS, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Ryszard Terlecki Krajowy Plan Odbudowy PiS Sejm Solidarna Polska fundusze europejskie

Ryszard Terlecki: w PE powstaje prawicowa siła, która zepchnie "niby-chadecję" do opozycji

- Borys Budka "bredzi jak zwykle", ale cała "europejska niby-chadecja trzęsie portkami", że w Parlamencie Europejskim powstaje prawicowa siła, która ją zepchnie do opozycji - tak szef klubu PiS, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki odniósł się do krytyki opozycji czwartkowych rozmów w Budapeszcie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA PiS Ryszard Terlecki polityka Unia Europejska Parlament Europejski

Terlecki: marszałek Senatu powinien zrzec się immunitetu i stanąć przed wymiarem sprawiedliwości

- Marszałek Senatu Tomasz Grodzki powinien zrzec się immunitetu i stanąć przed wymiarem sprawiedliwości - ocenił w poniedziałek wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki (PiS), odnosząc się do wniosku szczecińskiej prokuratury, która chce Grodzkiego pociągnąć do odpowiedzialności.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka służby i bezpieczeństwo Tomasz Grodzki prokuratura korupcja Ryszard Terlecki

Terlecki o konflikcie w Porozumieniu: będą dwie partie

- Grupa posłów kwestionuje legalność obecnej władzy Porozumienia. Patrzymy na to z niepokojem, bo są to posłowie Zjednoczonej Prawicy i naszego klubu, ale czekamy na rozstrzygnięcia - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Ryszard Terlecki, szef klubu PiS. Zaznaczył przy tym, że rozbicie partii na dwa ugrupowania jest akceptowalnym rozwiązaniem.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Małgorzata Raczyńska-Weinsberg Ryszard Terlecki polityka Porozumienie Jarosława Gowina Prawo i Sprawiedliwość zjednoczona prawica Solidarna Polska

Terlecki: byli członkowie PZPR powinni rezygnować z funkcji publicznych

- Funkcjonariusze publiczni, osoby publiczne, które były np. w PZPR, powinny składać rezygnację, podobnie jak to zrobił ten pan, który był w ONR - tak szef klubu PiS Ryszard Terlecki odniósł się do sprawy byłego już p.o. dyrektora wrocławskiego oddziału IPN Tomasza Greniucha. - System komunistyczny był z pewnością co najmniej tak zbrodniczy jak hitleryzm, a może nawet bardziej - dodał. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ryszard Terlecki PZPR ONR