X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Ryszard Terlecki

Terlecki: rok szkolny jest w jakimś sensie stracony

– W największym stopniu dotknęło to najmłodsze dzieci, którym odebrano możliwość kontaktu społecznego, przez to, że szkoły są zamknięte – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Ryszard Terlecki. Wicemarszałek Sejmu odniósł się w ten sposób do kwestii organizacji czasu dzieci i młodzieży w trakcie pandemii.
Zobacz więcej na temat:  pandemia COVID-19 Koronawirus w Polsce Ryszard Terlecki POLSKA szkoła Bartłomiej Graczak

Jakub Jałowiczor o orzeczeniu ws. aborcji: sprawę rozwleczono i zawisła w powietrzu

- Teraz sprawę rozwleczono i ona trochę zawisła w powietrzu - powiedział Jakub Jałowiczor z Gościa Niedzielnego. Odniósł się tym samym do braku publikacji orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego o niezgodności z konstytucją zapisu o tzw. aborcji eugenicznej.
Zobacz więcej na temat:  aborcja Trybunał Konstytucyjny prawo Prawo i Sprawiedliwość Ryszard Terlecki POLSKA polityka Polskie Radio 24 dzieci ciąża

Co z publikacją orzeczenia TK ws. aborcji? Szef klubu PiS wskazał datę

Wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS Ryszard Terlecki wskazał datę, kiedy może zostać opublikowany wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. - Myślę, że w styczniu - stwierdził w rozmowie z dziennikarzami w Sejmie. Szef klubu PiS odniósł się również do przyszłości prezydenckiego projektu ustawy zakładającego wprowadzenie przesłanki umożliwiającej przerywanie ciąży w przypadku tzw. wad letalnych płodu.
Zobacz więcej na temat:  Ryszard Terlecki aborcja Trybunał Konstytucyjny

"Wybitna osobowość". Politycy o kandydaturze Piotra Wawrzyka na RPO

Szef klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Terlecki powiedział dziś w Sejmie, że kandydatem PiS na Rzecznika Praw Obywatelskich będzie Piotr Wawrzyk. - To jest wybitna osobowość, człowiek, który odznacza się szczególną wrażliwością - mówi wiceszef klubu PiS Marek Suski. - Nie posiada atrybutu niezależności, którym powinien cechować się RPO - uważa z kolei senator KO Bogdan Klich. 
Zobacz więcej na temat:  Rzecznik Praw Obywatelskich Piotr Wawrzyk PiS Ryszard Terlecki Sejm Senat

"Sławomir Nitras jest takim trefnisiem Platformy". Terlecki odpowiada na groźbę pozwu

- Trochę mnie poniosły nerwy, ale Sławomir Nitras jest takim trefnisiem Platformy: przeszkadzał przez całą sesję, przerywał, dowcipkował; każdego może wyprowadzić z równowagi - powiedział wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, odnosząc się do zapowiedzi złożenia pozwu przez Sławomira Nitrasa za nazwanie go "pajacem".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sejm Ryszard Terlecki Sławomir Nitras Platforma Obywatelska PiS polityka

"Nie wiem, czy dywanik cokolwiek pomoże". Ryszard Terlecki o samowoli senatora PiS

Szef klubu Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Terlecki skrytykował Jana Marię Jackowskiego. Senator PiS, wbrew woli klubu, do którego należy, zgłosił poprawkę do ustawy wyłączającej z zakazu handlu najbliższą niedzielę 6 grudnia. Terlecki określił Jackowskiego "szkodnikiem". Wypowiedź szefa klubu PiS spotkała się z ripostą ze strony senatora. 
Zobacz więcej na temat:  Ryszard Terlecki Senat polityka Prawo i Sprawiedliwość POLSKA

Terlecki o poprawkach Senatu w ustawie covidowej: większość ma utrudnić prace Sejmu

- Możliwe, że Sejm przyjmie te poprawki Senatu do ustawy wprowadzającej tzw. tarczę 6.0, które zmieniają ustawę na lepsze - powiedział w czwartek wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki (PiS). Jego zdaniem jednak przeważająca część poprawek ma utrudnić pracę większości sejmowej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ryszard Terlecki PiS polityka Sejm Senat COVID-19 tarcza antykryzysowa Koronawirus w Polsce ustawa