X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Ryszard Terlecki

"Chcemy zwołać specjalne posiedzenie klubu z udziałem fachowców". Terlecki o pandemii koronawirusa

W poniedziałek wicemarszałek Sejm oraz szef klubu PiS Ryszard Terlecki mówił o planach zwołania specjalnego posiedzenia klubu PiS z udziałem fachowców, które poświęcone miałoby być kwestiom związanym z epidemią koronawirusa, w tym m.in. szczepieniom. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce koronawirus szczepienia zdrowie Ryszard Terlecki polityka COVID-19 pandemia

"Naruszono solidarność europejską". Ryszard Terlecki o sensie rozmów Merkel z Łukaszenką

- To, co robiła Merkel jest bardzo przykre. W ten sposób została naruszona solidarność europejska - powiedział w środę wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki komentując poniedziałkową rozmowę telefoniczną kanclerz Niemiec Angeli Merkel z prezydentem Białorusi Alaksandrem Łukaszenką.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA kryzys na granicy migracja reżim Białoruś Angela Merkel Ryszard Terlecki polityka

Ryszard Terlecki zakażony koronawirusem. "Po wykonanym teście nie wróciłem na salę sejmową"

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki jest zakażony koronawirusem. Polityk poinformował, że rutynowy test, który wypadł pozytywnie, wykonał już po swoim udziale w rannych obradach Sejmu. - Jasne, że na salę nie wróciłem - oświadczył. - Posłom opozycji, oprócz zdrowia, życzę odrobiny oleju w głowie - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce COVID-19 Ryszard Terlecki Prawo i Sprawiedliwość Sejm polityka

Wniosek o odwołanie wicemarszałka Czarzastego. Terlecki: prawdopodobnie na następnym posiedzeniu Sejmu

- Prawdopodobnie na następnym posiedzeniu Sejm zajmie się wnioskiem o odwołanie Włodzimierza Czarzastego (Lewica) z funkcji wicemarszałka - powiedział wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki (PiS). Według niego wobec Czarzastego jest wiele wątpliwości, które ma m.in. marszałek Elżbieta Witek.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sejm polityka Włodzimierz Czarzasty Elżbieta Witek Ryszard Terlecki

"Przypuszczam, że to będą ogólnopolskie stacje telewizyjne". Terlecki o dostępie mediów do strefy przygranicznej

Szef klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Terlecki powiedział, że projekt nowelizacji ustawy o ochronie granicy państwowej zostanie skierowany do pierwszego czytania, jak tylko trafi do Sejmu. W projekcie nowelizacji znajdą się przepisy między innymi regulujące prace dziennikarzy na granicy po tym, jak przestanie tam obowiązywać stan wyjątkowy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka dziennikarze media Sejm Ryszard Terlecki Anita Czerwińska granica

Migranci na granicy z Białorusią. Ryszard Terlecki: opozycja nie ma nic do zaproponowania

- Wystarczyło obejrzeć co się dzieje, zobaczyć postawę naszych funkcjonariuszy, żeby być przekonanym, że państwo działa tu sprawnie i skutecznie - powiedział w Polskim Radiu 24 Ryszard Terlecki, wicemarszałek Sejmu (PiS) o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Białoruś kryzys migracyjny Rosja Aleksander Łukaszenka granica Dorota Kania Ryszard Terlecki

Dziś zebranie prezydium komitetu politycznego PiS. Głównym tematem reforma wymiaru sprawiedliwości

Jak wynika z ustaleń Informacyjnej Agencji Radiowej, jednym z głównych tematów dzisiejszego posiedzenia prezydium komitetu politycznego PiS będzie planowana reforma wymiaru sprawiedliwości. Ma ona dotyczyć m.in. likwidacji Izby Dyscyplinarnej w Sądzie Najwyższym, a także wprowadzenia nowego systemu dyscyplinowania sędziów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA reforma sądownictwa sąd polityka Prawo i Sprawiedliwość sądownictwo Ryszard Terlecki Sąd Najwyższy

Atak na Ryszarda Terleckiego w galerii handlowej. "Trzeba reagować; zrobiłem to bardzo grzecznie"

- Powiedziałem tej pani, że jest kretynką, określając w ten sposób jej poziom umysłowy. Uważam, że to określenie było niezwykle delikatne wobec zachowania, z jakim się spotkałem - powiedział Ryszard Terlecki, wicemarszałek Sejmu odnosząc się do incydentu, do którego doszło w jednym z krakowskich centrów handlowych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Ryszard Terlecki

Terlecki: Polska i Węgry nie chcą unijnego superpaństwa. Stąd wściekłość Niemiec i ataki z wykorzystaniem instytucji UE

Polska i Węgry nie chcą unijnego superpaństwa, zarządzanego z Brukseli przez niemieckich lub filoniemieckich polityków. Stąd wściekłość Niemiec i ataki z wykorzystaniem unijnych instytucji oraz tzw. pożytecznych idiotów na rządy w Warszawie i Budapeszcie - ocenił szef klubu PiS Ryszard Terlecki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Węgry Unia Europejska Niemcy polityka Ryszard Terlecki PiS

Elżbieta Witek oddała hołd marszałkom i wicemarszałkom Izby. Odwiedziła też Dolinkę Katyńską

Z okazji dnia Wszystkich Świętych marszałek Sejmu Elżbieta Witek oddała hołd swoim poprzednikom z czasów II Rzeczpospolitej. Na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie złożyła kwiaty na grobach Walerego Sławka i Kazimierza Świtalskiego - marszałków Sejmu II RP.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Powązki Dzień Wszystkich Świętych Wszystkich Świętych Elżbieta Witek Ryszard Terlecki Włodzimierz Czarzasty Małgorzata Kidawa-Błońska wiara społeczeństwo