X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Roman Czejarek

Jaką rybę wybrać w sklepie? Co znaczy symbol MSC na opakowaniu?

- Rozsądne kupowanie ryb to takie, które gwarantuje nam, że te ryby zostaną z nami w przyszłości, że będziemy mogli je podawać na święta Bożego Narodzenia za rok, za 10 lat, że nasze dzieci również będą mogły się cieszyć tym nieocenionym, zdrowym źródłem białka - powiedziała w Programie 1 dyrektor programu MSC w Polsce Anna Dębicka.
Zobacz więcej na temat:  żywność ekologia Roman Czejarek ryby STYL ŻYCIA

Leszno - miasto, w którym się "rozwija skrzydła"

Leszno w Polsce i za granicami jest rozpoznawane jako mekka sportów lotniczych. - Siedmiokrotnie odbywały się tutaj mistrzostwa świata - zachwala Michał Graczyk, prezes lotniska Leszno-Strzyżowice. Wyjaśnia, że jest baza, jest infrastruktura i jest bezpiecznie, bo wokół lotniska praktycznie są same pola. Ale lotnisko to niejedyna atrakcja, choć miasto promuje się hasłem "rozwiń skrzydła".
Zobacz więcej na temat:  Roman Czejarek Leszno Komisja Europejska Erasmus KULTURA lotnictwo

Moje.PolskieRadio.pl. "Te kanały internetowe nadają przez całą dobę"

Już od ponad dziesięciu lat słuchacze Polskiego Radia mogą korzystać z kanałów radia internetowego Moje.PolskieRadio.pl. - Ten projekt cały czas żyje. Przez ten czas udało się nam go rozwinąć, korzystając z jednej strony z zasobów archiwalnych Polskiego Radia, a z drugiej ze współpracy merytorycznej dziennikarzy Polskiego Radia - mówi w "Czterech porach roku" Piotr Wawrowski z portalu PolskieRadio.pl.
Zobacz więcej na temat:  Roman Czejarek

Mediator - ktoś potrzebny do rozwiązywania konfliktów

Nie zawsze jest tak, jak czasem widać na filmach, że kiedy zostanie porwany samolot albo wzięci zakładnicy, to mediator mediuje uwolnienie przetrzymywanych. Kim tak naprawdę jest mediator? Kto może nim zostać? Czy w obecnych czasach, kiedy wszystko jest spolaryzowane i często dochodzi do kłótni z błahych powodów, mediator może funkcjonować w tej rzeczywistości?
Zobacz więcej na temat:  społeczeństwo sąd sąd polubowny Roman Czejarek