X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Robert Lidke

Mieszkanie+ i REIT-y: lek na bolączki mieszkaniowe Polaków?

Pomimo tego, że deweloperzy biją kolejne rekordy w liczbie uzyskanych pozwoleń na budowę, rozpoczętych budów i oddanych mieszkań, brak własnego lokum to nadal ogromny problem dla wielu Polaków. Zaradzić ma temu, przynajmniej częściowo, rządowy program Mieszkanie Plus. Dostrzegając jego zalety, eksperci nie przewidują jednocześnie, że doprowadzi on do większych zmian na rynku mieszkaniowym.
Zobacz więcej na temat:  mieszkania mieszkanie Mieszkanie Plus deweloper budownictwo Robert Lidke Justyna Golonko Dominik Olędzki

Inwestycje w 2017 r. przyspieszą, a za nimi wzrost PKB?

Wzrost gospodarczy na poziomie 2,8 procent w roku ubiegłym - o czym poinformował we wtorek, 31 stycznia, Główny Urząd Statystyczny - był znacznie niższy od oczekiwań ze względu na znaczący spadek inwestycji, twierdzą zgodnie ekonomiści. W tym roku spodziewają się poprawy sytuacji pod tym względem, co powinno przełożyć się na lepszy wynik PKB.
Zobacz więcej na temat:  pkb GOSPODARKA wzrost gospodarczy Robert Lidke Błażej Prośniewski Dariusz Kwiatkowski

Zmiany w służbie zdrowia. Czy szykuje się podwyżka podatków?

Minister Konstanty Radziwiłł zapowiada likwidacje NFZ oraz wprowadzenie powszechnego dostępu do opieki medycznej. Służba zdrowia miałaby natomiast być finansowana z budżetu państwa. O zmianach mówili w Pulsie Gospodarki Paweł Jabłoński (Rzeczpospolita), Piotr Kuczyński (Xelion) i Piotr Soroczyński (KUKE).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 służba zdrowia NFZ Robert Lidke Piotr Kuczyński Mateusz Morawiecki Konstanty Radziwiłł Ministerstwo Zdrowia

May i Trump zahamują wzrost światowej gospodarki?

Choć wtorkowe wystąpienie premier Wielkiej Brytanii Theresy May, która przedstawiała plan opuszczenia przez jej kraj Unii Europejskiej, rzuciło nieco światła na to, jak proces Brexitu może przebiegać, to nadal pozostaje wiele niewiadomych. Niepewność jest zaś tym, czego rynki nie lubią najbardziej.
Zobacz więcej na temat:  bank światowy GOSPODARKA wzrost gospodarczy pkb USA Donald Trump Wielka Brytania Brexit Sylwia Zadrożna Robert Lidke

Smog: jak z nim walczyć i ile to może kosztować?

W przyszłym tygodniu, 17 stycznia, rząd ma się zająć problemem smogu. O działania poprawiające jakość powietrza w Polsce apelują organizacje antysmogowe. Uważają one, że potrzebne są zdecydowane kroki zmierzające do ograniczenia zanieczyszczeń powietrza. Polski Alarm Smogowy wystosował w tej sprawie list do premier Beaty Szydło.
Zobacz więcej na temat:  Robert Lidke Justyna Golonko Dariusz Kwiatkowski górnictwo smog piec zanieczyszczenie powietrze GOSPODARKA