more_horiz
PR24 Portal
Section05
Robert Kubica

TYLKO U NAS Nowe wsparcie, nowe rozdanie. Kubica rusza na podbój F1

- Jestem tego świadomy i wiem jak trudne zadania czekają na mnie w Formule 1. Naszym celem jest jak najdłużej pozostać w F1 – przyznał ze spokojem Robert Kubica podczas spotkania z przedstawicielami mediów w Warszawie. Konferencja prasowa była poświęcona inauguracji współpracy koncernu PKN Orlen z Williams Racing, w którym jeździł będzie Polak.
Zobacz więcej na temat:  sporty motorowe Moto sport Formuła 1 Robert Kubica PKN Orlen TYLKO U NAS

Andrzej Borowczyk: Robert Kubica wykonał coś niewiarygodnego

Setki dziennikarzy i tłumy kibiców pojawiły się w Warszawie na spotkaniu z Robertem Kubicą dotyczącym jego powrotu do startów w Formule 1. Polak 17 marca wystąpi w wyścigu F1 po raz pierwszy po ponad ośmioletniej przerwie. – Dzięki swojej ogromnej determinacji, upartości i mądrości Robert sprawił, że wrócił do rywalizacji – zwrócił uwagę Andrzej Borowczyk, dziennikarz motoryzacyjny Polsatu Sport.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 SPORT Moto sport Formuła 1 Robert Kubica

Lowe nie szczędzi Kubicy pochwał. "Wszyscy kochamy Roberta"

- Chciałem ściągnąć Roberta Kubicę do McLarena w 2008 lub 2009 roku - wspomina dyrektor techniczy teamu Williams Paddy Lowe. Polak w marcu wróci do rywalizacji w Formule 1 jako podstawowy kierowca stajni z Grove, ale Lowe ujawnił, iż przed laty próbował doprowadzić do podpisania przez niego umowy z McLarenem, wówczas czołowym zespołem w stawce. 
Zobacz więcej na temat:  sporty motorowe Moto sport Formuła 1 SPORT Robert Kubica

Kubica o błędach Williamsa: powinni słuchać kierowców

- Naprawdę myśleliśmy, że mamy dobry samochód w odniesieniu do danych z symulatora i innych działów - przyznał w rozmowie z "Auto Motor und Sport" kierowca wyścigowy Williamsa w sezonie 2019 Robert Kubica. Polak stwierdził, że jeśli zespół z Grove słuchałby kierowców wcześniej, być może sezon Formuły 1 ułożyłby się dla Brytyjczyków lepiej. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT sporty motorowe Robert Kubica Formuła 1 Moto sport