more_horiz
PR24 Portal
Section05
Robert Biedroń

Katarzyna Piekarska: Wiosna Biedronia jest przereklamowana

- Nie przesadzajmy z partią Wiosna. Jest przereklamowana. W Wiośnie jest odwrotnie niż u Hitchcocka. W filmach tego reżysera najpierw jest trzęsienie ziemi, a potem napięcie rośnie. Tutaj było trzęsienie ziemi i fantastyczny początek, a teraz widzę, że to napięcie nie rośnie, a spada - powiedziała w Polskim Radiu 24 Katarzyna Piekarska, była posłanka SLD.
Zobacz więcej na temat:  katarzyna piekarska POLSKA polityka SLD partia Wiosna Robert Biedroń

Marcin Dobski o źródłach finansowaniu partii "Wiosna"

- Skoro fundacja pod nazwą Instytut Myśli Demokratycznej pokrywa koszty zorganizowania konwencji, to należy zadać pytanie, skąd ma na to pieniądze – mówił w PR24 Marcin Dobski, dziennikarz portalu polskieradio24.pl. Gość audycji zwracał uwagę na to, że działacze związani z nowym ugrupowaniem Roberta Biedronia podają sprzeczne informacje dotyczące finansów partii. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 partia Wiosna Robert Biedroń Słupsk

Kontrowersje wokół finansowania partii Roberta Biedronia

- Zabawne jest to, że partie startujące z narracją nowości wystarczy trochę "podrapać" i okazuje, że nowość jest przeterminowana - powiedział w Debacie Poranka Dawid Wildstein z TVP, odnosząc się do publikacji portalu PolskieRadio24.pl, dotyczących kontrowersji wokół finansowania formacji Roberta Biedronia. W Polskim Radiu 24 sprawę komentowali również Piotr Cywiński z "Sieci" i Kacper Rogacin z "Polski The Times". 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 partia Wiosna Robert Biedroń polityka

TYLKO U NAS Wiemy, kto finansował konwencję Roberta Biedronia

Według umowy, której treść poznaliśmy, to fundacja Instytut Myśli Demokratycznej, a nie partia polityczna miała opłacić wynajem hali Torwar, na której odbyła się konwencja partii Roberta Biedronia. Nasze ustalenia wykluczają dotychczasową narrację działaczy i mogą być podstawą dla organów ścigania do zbadania sprawy, zanim sprawozdanie finansowe ugrupowania oceni PKW.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Robert Biedroń partia Wiosna TYLKO U NAS

Debata Dnia. Publicyści o poparciu dla partii politycznych

Nie jestem zaskoczony wysokimi notowaniami partii Wiosna. Mamy do czynienia z efektem świeżości, widać też zniechęcenie wyborców nie tyle w stosunku do PO (...), co przywództwa Grzegorza Schetyny - powiedział w Debacie Dnia Hubert Biskupski z "Super Expressu". Gościem Polskiego Radia 24 był również Tomasz Truskawa ze Stowarzyszenia Wolnego Słowa. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 sondaże partia Wiosna Robert Biedroń Jarosław Kaczyński

Nowy sondaż IBRIS. "Kilkanaście procent wiosny nie czyni"

Partia Wiosna Roberta Biedronia w najnowszym sondażu IBRIS uzyskała poparcie na poziomie 16,2 procent. – Jedne kilkanaście procent wiosny nie czyni. Myślę, że lider partii i inni przedstawiciele tego ruchu mają tego świadomość – powiedział w Polskim Radiu 24 Sebastian Gajewski (Centrum Daszyńskiego). Do sondażu odniósł się także Maciej Kożuszek (Gazeta Polska Codziennie).
Zobacz więcej na temat:  Robert Biedroń partia Wiosna POLSKA polityka

Piotr Misiło: najpierw wygrajmy wybory

Czasy w polityce są dzisiaj absolutnie nadzwyczajne, PiS zmienił reguły gry na polskiej scenie politycznej. Mamy mocny byt jakim jest PO, która skupia wiele organizacji, absorbuje je. Wierzę, że za chwilę będzie wspólna koalicja z PSL i SLD, także z tym, co z Nowoczesnej zostało, to też jest wartość – mówił w Polskim Radiu 24 poseł Piotr Misiło, członek klubu poselskiego Platformy Obywatelskiej – Koalicji Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 koalicja obywatelska Platforma Obywatelska Nowoczesna Robert Biedroń