X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Robert Biedroń

Gala "Srebrnych Ust". Wystąpi m.in. Jan Młynarski

Już po raz 23. Program 3 Polskiego Radia zaprosił słuchaczy do wybrania najbardziej zaskakującej, zabawnej lub wręcz absurdalnej wypowiedzi osoby z polskiej sceny politycznej. Tym razem Trójka sięgnęła po monologi i stwierdzenia nie tylko z roku minionego, ale również bieżącego – stąd "plus" w nazwie. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Srebrne Usta Robert Biedroń Tadeusz Cymański Grzegorz Długi Kamila Gasiuk-Pihowicz Ewa Kopacz Władysław Kosiniak-Kamysz Paweł Kukiz Marek Kuchciński Ryszard Petru Joanna Scheuring-Wielgus Beata Michniewicz Marcin Łukawski Jan Młynarski Władysław Bartoszewski zyta gilowska Grzegorz Kołodko Bronisław Komorowski Janusz Korwin-Mikke Aleksander Kwaśniewski Leszek Miller Jan Maria Rokita Marek Sawicki Marek Suski Donald Tusk Lech Wałęsa

Paulina Piechna-Więckiewicz: każdemu trzeba dać szansę

-  Czuję się doceniona zarówno rzez Roberta Biedronia, jak i moich kolegów z Wiosny. Partia powstała niedawno, wiele osób z którymi pracuję to polityczni debiutanci, oczywiście z doświadczeniem zawodowym czy działalności społecznej – mówiła W Polskim Radiu 24 Paulina Piechna-Więckiewicz, wieloletnia radna SLD w radzie Warszawy, obecnie kandydatka partii "Wiosna" Roberta Biedronia w wyborach do Parlamentu Europejskiego, startująca z pierwszego miejsca warszawskiej listy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 mowa nienawiści Robert Biedroń partia Wiosna wybory do Parlamentu Europejskiego Parlament Europejski

Prof. Henryk Domański: prezydent może rozmyć argumenty ZNP

- Głos prezydenta Andrzeja Dudy osłabia siłę argumentów Sławomira Broniarza, szefa ZNP - powiedział w Polskim Radiu 24 Henryk Domański, socjolog z Polskiej Akademii Nauk. Politolog skomentował w ten sposów propozycję prezydenta, który zaproponował nauczycielom możliwośc skorzystania z 50 procentowego kosztu uzyskania przychodów.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Robert Biedroń partia Wiosna Koalicja Europejska wybory do Parlamentu Europejskiego Henryk Domański nauczyciel edukacja

Politolog: Gdańsk - dobre miejsce do mówienia o wolności

- Propozycja i deklaracja prezesa Jarosława Kaczyńskiego, że będzie walczył o wolność w internecie, jest bardzo interesująca. PiS na bieżąco reaguje na to, co dzieje się w polityce europejskiej. Dla młodych ludzi ta propozycja może być atrakcyjna, może im się spodobać - powiedział dr Andrzej Anusz, politolog. O gdańskiej konwencji PiS mówili także dr Łukasz Szelecki, dziennikarz Onet.pl, a także prof. Sławomir Sowiński z Instytutu Politologii UKSW.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 sondaże PiS Koalicja Europejska polityka Robert Biedroń konwencja PiS w Gdańsku dyrektywa UE o prawach autorskich

Listy Wiosny do PE. Internauci zarzucają partii Roberta Biedronia nepotyzm

Burzę w sieci wywołało ujawnienie pierwszych nazwisk kandydatów Wiosny do Parlamentu Europejskiego. Po tym jak Robert Biedroń, lider partii, zaprezentował listę w okręgu dolnośląsko-opolskim, w internecie pojawiły się głosy o nepotyzmie. "Jedynką" został tam Krzysztof Śmiszek, naukowiec i prawnik, prywatnie partner Biedronia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Robert Biedroń wybory do Parlamentu Europejskiego Renata Grochal

Marcin Anaszewicz: Polacy potrzebują tego, co oferuje Wiosna

- Wystarczy zobaczyć spotkania, które organizujemy w całej Polsce. Przychodzą na nie tłumy, czasami tysiące osób. To jest dla nas ważne, że ludzie chcą spotykać się z Robertem Biedroniem, Wiosną i jej liderami i liderkami.  - powiedział w Polskim Radiu 24 Marcin Anaszewicz, wiceprezes partii Wiosna.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka partia Wiosna Koalicja Europejska Robert Biedroń program 500+ wybory do Parlamentu Europejskiego Parlament Europejski