X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Rafał Trzaskowski

Trzaskowski uderza w Polski Ład za pieniądze warszawiaków. Internauci: nie jest mu wstyd?

Mieszkańcy Warszawy mogli być mocno zaskoczeni widokiem plakatów i banerów reklamowych, które reklamą wcale nie są. W całej stolicy: w autobusach, słupach ogłoszeniowych czy przystankach, pojawia się baner uderzający w rządowy program Polski Ład. Internauci pytają, dlaczego Rafał Trzaskowski wydaje pieniądze warszawiaków na propagandę, zamiast na banerach zarabiać?
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Warszawa mazowieckie Rafał Trzaskowski Polski Ład

"Nie da się zdelegalizować patriotyzmu". Narodowcy odpowiadają prezydentowi Warszawy

Władze Warszawy i środowiska liberalne znów chcą przeszkodzić w organizacji Marszu Niepodległości. Prezydent miasta Rafał Trzaskowski zapowiedział działania mające na celu wyeliminowanie stowarzyszenia z przestrzeni publicznej. - Wszystkie kruczki prawne i rzucanie kłód pod nogi przez pana Trzaskowskiego nie przeszkodzi Polakom w świętowaniu niepodległości 11 listopada - komentuje rzecznik Marszu Niepodległości Witold Tumanowicz. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marsz Niepodległości Rafał Trzaskowski

"Piękny, z miłości do ojczyzny". Senator PiS o Marszu Niepodległości

- Skąd bierze się zamordyzm polityków lewicy, że chcą rozwiązać legalnie działającą organizację? Bo organizuje Marsz Niepodległości? To przecież piękne wydarzenie, przy biało-czerwonych flagach i patriotycznych hasłach. Ludzie zbierają się z miłości do ojczyzny. Dlaczego mamy im tego zakazywać? - mówiła w Polskim Radiu 24 senator PiS Maria Koc.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Marsz Niepodległości Warszawa POLSKA polityka Rafał Trzaskowski

"Marsz podległości już się odbył, teraz czas na Marsz Niepodległości". Kalinowski odpowiada Trzaskowskiemu

- W niedzielę na placu Zamkowym odbył się marsz podległości, więc powinien się odbyć i Marsz Niepodległości. Zapewne będzie on dużo liczniejszy - bo nie będzie to 20 tysięcy osób, jak wskazały oficjalne statystyki policji w sprawie niedzielnej manifestacji - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Kalinowski, wiceprezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Warszawa polityka Marsz Niepodległości Rafał Trzaskowski

felieton Warszawa bez przejazdu. Felieton Miłosza Manasterskiego

Pod zaborami Sokrates Starynkiewicz, rosyjski generał i prezydent Warszawy w latach 1875–1892 poszerzał i utwardzał warszawskie ulice, by miasto piękniało i było dobrze skomunikowane. W wolnej Polsce Rafał Trzaskowski, polski polityk, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, sto pięćdziesiąt lat później zwęża warszawskie ulice, by uczynić miasto nieprzejezdnym. Co poszło nie tak? - pisze w swoim felietonie Miłosz Manasterski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA felieton miłosz manasterski regiony Warszawa Rafał Trzaskowski korki kierowca kierowcy mazowieckie

Campus Polska Przyszłości. Kto finansował organizację wydarzenia?

Campus Polska Przyszłości, to zakończone niedawno wydarzenie organizowane przez Rafała Trzaskowskiego i środowisko polityczne skupione wokół prezydenta Warszawy. Skala imprezy robi wrażenie, tym bardziej, że uczestnictwo w niej było całkowicie darmowe. Portal tvp.info przedstawia nowe informacje na temat partnerów Campusu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Platforma Obywatelska Rafał Trzaskowski młodzież pieniądze finansowanie