X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Rafał Trzaskowski

Trzaskowski nie zgadza się na Marsz Niepodległości z powodu pandemii. Protesty w Warszawie jednak popiera

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz poinformował we wtorek, że mimo epidemii planowana jest organizacja Marszu Niepodległości. Jako argument za jego organizacją podał obecne demonstracje przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marsz Niepodległości Warszawa Koronawirus w Polsce Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski założył fundację. Jako prezydent Warszawy... sam będzie ją nadzorował

- Ruch Wspólna Polska Rafała Trzaskowskiego to kilka projektów. To związek zawodowy, stowarzyszenie, a także Fundacja Rafała Trzaskowskiego, która ma być zapleczem finansowym i organizacyjnym ruchu - powiedział bliski współpracownik prezydenta Warszawy, poseł KO Sławomir Nitras.
Zobacz więcej na temat:  Rafał Trzaskowski POLSKA Warszawa społeczeństwo Sławomir Nitras Platforma Obywatelska polityka

"Rafał Trzaskowski nie wykorzystał swojej szansy". Wybranowski o ruchu Wspólna Polska

- Rafał Trzaskowski nie skonsumował tego wielkiego sukcesu wyborczego, jakim był dobry wynik w kampanii prezydenckiej. Pierwsze dwa miesiące po niej to był moment, kiedy powinien zacząć objeżdżać Polskę, budować struktury, a Rafał Trzaskowski poszedł na urlop - mówił w Polskim Radiu 24 Wojciech Wybranowski, publicysta. W dyskusji wziął udział również Michał Płociński ("Rzeczpospolita") oraz Jakub Pacan ("Tygodnik Solidarność").
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Rafał Trzaskowski Platforma Obywatelska polityka

Nowy ruch Trzaskowskiego. Dr Rydliński: Aleksander Kwaśniewski mógłby złożyć protest do sądu

- "Wspólna Polska" to hasło wyborcze Aleksandra Kwaśniewskiego z pierwszej fazy kampanii prezydenckiej w 1995 roku. Zastanawiam się, czy chciałby on uprzykrzyć życie Rafałowi Trzaskowskiemu i złożyć protest, w którym nie byłby bez racji - powiedział dr Bartosz Rydliński, politolog z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Krzysztof Grzybowski Rafał Trzaskowski Platforma Obywatelska

Inauguracja ruchu Trzaskowskiego. Reszczyński: nie ma tam pozytywnego programu, wciąż ta sama negacja

- Ten ruch ma wmontowany już na samym początku bardzo destrukcyjny mechanizm negujący istnienie tej części Polski i Polaków, którzy mają inną koncepcję. (...) Wciąż nie ma tam żadnego pozytywnego programu. Jest wciąż ta sama negacja - negowanie rządzących, ich decyzji - mówił w Polskim Radiu 24 publicysta WOjciech Reszczyński komentując nowo powstały ruch społeczny Rafała Trzaskowskiego. Gośćmi audycji byli również Sławomir Jastrzębowski, ekspert ds. wizerunku i Andrzej Rafał Potocki z "Sieci".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Tadeusz Płużański Wojciech Reszczyński POLSKA polityka Rafał Trzaskowski związki zawodowe

"Ruch Warszawskich Podwyżek". Dziennikarze o nowym ruchu Trzaskowskiego

Prezydent Warszawy i wiceprzewodniczący PO, Rafał Trzaskowski, zainaugurował działalność swego ruchu "Wspólna Polska" i zapowiedział powołanie związku zawodowego o nazwie "Nowa Solidarność". Start politycznej inicjatywy wzbudził poruszenie na Twitterze wśród dziennikarzy, choć niektórzy zwracali uwagę na nietrafiony czas startu i pomysł stworzenia "Nowej Solidarności". 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rafał Trzaskowski polityka

"Logiczny krok". Piotr Mazurek o powołaniu pełnomocnika rządu ds. polityki młodzieżowej

- Prawo i Sprawiedliwość przeprowadziło już kilka historycznych działań, jeśli chodzi o wzmacnianie roli młodych ludzi w procesie stanowienia prawa, z oddaniem głosu młodzieży w sprawach związanych z przyszłością Polski - mówił w Polskim Radiu 24 minister Piotr Mazurek, podsekretarz stanu, pełnomocnik rządu do spraw polityki młodzieżowej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA zdrowie społeczeństwo Rafał Trzaskowski Warszawa młodzież Mateusz Morawiecki rząd Mateusza Morawieckiego Tadeusz Płużański