X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Rafał Trzaskowski

"Sytuacja dynamicznie się zmienia". Trzaskowski powiedział, ilu zakażonych jest w Warszawie

- W Warszawie jest około 90 pacjentów z COVID-19, ale sytuacja bardzo dynamicznie się zmienia, podkreślił prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Jak zaznaczył, pacjenci są leczeni w Szpitalu MSWiA, ale w przyszłości może być tak, że będą trafiać też do miejskich placówek.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony mazowieckie Warszawa Rafał Trzaskowski COVID-19 pandemia koronawirus Koronawirus w Polsce

"Domagamy się przywrócenia normalnego rozkładu jazdy". Apel radnych PiS do prezydenta Warszawy

Warszawscy radni Prawa i Sprawiedliwości apelują do prezydenta Rafała Trzaskowskiego, aby w związku z epidemią koronawirusa, przewrócił standardowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej. Od kilku dni w stolicy komunikacja miejska funkcjonuje według weekendowego rozkładu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony Warszawa komunikacja miejska transport publiczny transport miejski Prawo i Sprawiedliwość samorząd Rafał Trzaskowski

Tłumy w stołecznych autobusach. Mieszkańcy apelują do prezydenta miasta o bezpieczne rozwiązania

Warszawska komunikacja publiczna od poniedziałku działa według sobotniego rozkładu jazdy. W porannych autobusach tłoczyli się jednak ludzie, chcący jak zwykle dojechać do swoich miejsc pracy. Pasażerowie skarżą się, że trudno w takich warunkach zachować między sobą bezpieczną odległość. W mediach społecznościowych zwracają się z prośbą do prezydenta miasta i miejskich zarządców o bezpieczniejsze dla nich rozwiązania.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Warszawa komunikacja miejska Koronawirus w Polsce regiony mazowieckie Rafał Trzaskowski

GIS rekomenduje opuszczenie domów studenckich przez studentów i doktorantów

- W związku z decyzją o zawieszeniu działalności dydaktycznej uczelni wyższych Główny Inspektor Sanitarny rekomenduje opuszczenie domów studenckich przez studentów i doktorantów, jeżeli mają możliwość innego zakwaterowania - przekazało w czwartek Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus Koronawirus w Polsce Rafał Trzaskowski Warszawa POLSKA regiony NAUKA studenci

Rzecznik rządu: nie ma planów zamknięcia dostępu do Warszawy

- W związku z nieprawdziwymi informacjami o planowanym zamknięciu dostępu do Warszawy informuję, że organy do tego uprawnione nie podjęły takiej decyzji ani jej nie planują - podkreślił rzecznik rządu Piotr Müller. Ponowił apel o zasięganie informacji z oficjalnych źródeł. Przedstawiciele rządu i samorządu dementują pojawiające się informacje o rzekomych planach zamknięcia dostępu do stolicy w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus Koronawirus w Polsce Rafał Trzaskowski Warszawa mazowieckie POLSKA regiony

Twórca "SokuzBuraka" na liście płac warszawskiego ratusza. Wiceminister sprawiedliwości żąda kontroli

Wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta żąda od prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego informacji o warunkach współpracy stołecznego ratusza z założycielem portalu "SokzBuraka" Mariuszem Kozakiem-Zagozdą. Na briefingu prasowym Sebastian Kaleta zapowiedział przeprowadzenie kontroli poselskiej w tej sprawie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony mazowieckie Warszawa Rafał Trzaskowski Sebastian Kaleta SokzBuraka