X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Radosław Fogiel

TYLKO U NAS Byli prezydenci i premierzy zbojkotują zaprzysiężenie Andrzeja Dudy. Fogiel: to kwestia klasy

- To ich wybór, ale jest mi przykro. Tak najprościej rzecz ujmując, to jest to kwestia klasy - mówi portalowi PolskieRadio24.pl Radosław Fogiel. Zastępca rzecznika prasowego PiS skomentował doniesienia o tym, że część byłych prezydentów i premierów zamierza zbojkotować uroczystość zaprzysiężenia na II kadencję prezydenta Polski Andrzeja Dudy. Taką decyzję podjęli m.in. Lech Wałęsa i Włodzimierz Cimoszewicz. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Radosław Fogiel Zgromadzenie Narodowe Andrzej Duda

"Zlikwiduje dysproporcję i niesprawiedliwość". Radosław Fogiel o podziale woj. mazowieckiego

Zastępca rzecznika prasowego Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że jego ugrupowanie zamierza zrealizować postulat dotyczący podziału województwa mazowieckiego. Polityk podkreślił, że pomysł ten znajduje się w programie PiS. Stwierdził, że nie poda terminu jego realizacji i dodał, że decyzję w tej sprawie podejmie kierownictwo Zjednoczonej Prawicy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA PiS mazowieckie Radosław Fogiel

"Chcielibyśmy, żeby Trzaskowski powstrzymał falę hejtu". Sympatycy kandydata KO niszczą banery prezydenta

Mieszkaniec Konina został napadnięty przez swojego sąsiada, gdy czyścił zdewastowany przez niego baner prezydenta Andrzeja Dudy. Doniesienia o niszczeniu plakatów urzędującego prezydenta płyną z całego kraju. Sztabowcy Andrzeja Dudy szacują liczbę uszkodzonych banerów już w tysiącach. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość Krzysztof Sobolewski Adam Bielan Radosław Fogiel Andrzej Duda

Fogiel: mamy nadzieję, że wyborcy Kosiniaka-Kamysza zagłosują na obecnego prezydenta

- Najbliższe wybory są ważne, zależy od nich przyszłość Polski. Musimy mieć świadomość, że same, bez naszego udziału się nie wygrają - powiedział wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel, który apelował na antenie Polskiego Radia 24 o jeszcze większą frekwencję niż w I turze.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda kampania prezydencka Radosław Fogiel Polskie Radio 24 Stanisław Janecki

"Szukanie oszczędności kosztem bezpieczeństwa". Posłowie PiS po kontroli w ratuszu

- Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski - szukając oszczędności w mieście - przekazuje część zadań publicznych do prywatnych spółek, odbywa się to kosztem bezpieczeństwa mieszkańców - podkreślił w środę poseł PiS Kamil Bortniczuk, nawiązując do ostatnich wypadków autobusów miejskich w stolicy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 Rafał Trzaskowski kamil bortniczuk Radosław Fogiel

"To zwykła ustawka". Fogiel o debacie prezydenckiej sztabu Trzaskowskiego

- Rafał Trzaskowski organizuje sobie coś, co nazywa "debatą". To zwykła ustawka. Jak oczekiwać, że będzie to miało walor obiektywizmu? Być może jego sztab zorganizuje sobie też alternatywne wybory i alternatywne liczenie głosów, bo widocznie bawi się doskonale we własnym gronie, udając debatę - powiedział w Polskim Radiu 24 Radosław Fogiel, wicerzecznik PiS.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda Rafał Trzaskowski wybory w Polsce kampania prezydencka polityka Radosław Fogiel Adrian Klarenbach

Trzaskowski odmówił debaty w Końskich. Rzecznik PiS: najlepiej czuje się wśród uzurpatorskich elit

Sztab prezydenta Andrzeja Dudy podkreśla, że organizatorem poniedziałkowej debaty wyborczej w Końskich jest Telewizja Polska, a nie sztab kandydata Zjednoczonej Prawicy. Podczas konferencji dziennikarze pytali m.in. o udział publiczności w tym wydarzeniu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda Prawo i Sprawiedliwość PiS Anita Czerwińska Radosław Fogiel Rafał Trzaskowski debata

"Szambo nieprawdziwych oskarżeń i sugestii". Wicerzecznik PiS o "Gazecie Przed-Wyborczej"

Zastępca redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej" Jarosław Kurski zapowiedział publikację "prawdy o »niezłomnym« PAD", krytykującą prezydenta Andrzeja Dudę. Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel ocenił, że to "absolutnie obrzydliwy materiał pod względem moralnym, nieprawdziwy pod względem faktograficznym i mocno wątpliwy pod względem prawnym".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA kampania wyborcza wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie Gazeta Wyborcza Radosław Fogiel Jarosław Kurski prezydent Andrzej Duda media

"Wycieczka śladami niespełnionych obietnic Trzaskowskiego". Nowa inicjatywa sztabu wyborczego Andrzeja Dudy

- Rafał Trzaskowski nie zrealizował wielu zapowiedzi, jakie złożył w warszawskiej kampanii samorządowej, nie zrealizuje również tych, które składa w kampanii prezydenckiej - oceniają sztabowcy Andrzeja Dudy. Ich niedzielny, blisko dwugodzinny "tour po niespełnionych obietnicach Trzaskowskiego" w Warszawie, jak wskazywali, mógłby trwać jeszcze wiele godzin.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie 2020 Rafał Trzaskowski polityka Radosław Fogiel Sebastian Kaleta

"W pewnych kwestiach mamy zbliżone poglądy". Radosław Fogiel o Konfederacji

- W pewnych kwestiach mamy z Konfederacją zbliżone poglądy. Mogę np. domniemywać, że jakaś część wyborców Konfederacji nie będzie chciała zagłosować na kandydata, który zawsze był zakochany w Unii Europejskiej - powiedział w Polskim Radiu 24 Radosław Fogiel (PiS). Gośćmi audycji byli również Krzysztof Bosak (Konfederacja), Marcin Romanowski (SP) oraz Paweł Kowal (KO).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA wybory prezydenckie 2020 polityka kampania prezydencka wybory w Polsce Andrzej Duda Rafał Trzaskowski Krzysztof Bosak Paweł Kowal Radosław Fogiel Małgorzata Raczyńska-Weinsberg

Radosław Fogiel: spotkanie prezydenta z Krzysztofem Bosakiem - niewykluczone

– Prezydent Andrzej Duda nie ma na razie w kalendarzu zapisanego spotkania z Krzysztofem Bosakiem, ale oczywiście niczego nie możemy wykluczać – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Radosław Fogiel, wicerzecznik PiS. Według niego prezydent stawia przede wszystkim na spotkania z wyborcami.
Zobacz więcej na temat:  Trójka POLSKA polityka Polskie Radio Radosław Fogiel Beata Michniewicz kampania wyborcza wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie wybory w Polsce Andrzej Duda prezydent