X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Radom

"Element kampanii wymierzonej w polski przemysł zbrojeniowy". Fabryka Broni "Łucznik" komentuje artykuł Onetu

"W ocenie Spółki tekst, oprócz tego, że wpisuje się w kampanię wymierzoną w polski przemysł zbrojeniowy, prowadzoną przez portal, ma charakter polityczny. Autorzy tekstu pozostają również w sporze prawnym z Fabryką Broni, co także należy brać pod uwagę, oceniając motywy przygotowania pełnego manipulacji tekstu" - napisano w oświadczeniu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA broń fabryka Radom dziennikarstwo onet służby i bezpieczeństwo

"Życie i zdrowie powinny być poza polityką". Poseł PiS o zawieszeniu dyrektora szpitala w Radomiu

- Zabrakło woli współpracy w zakresie uruchomienia szpitala. Samorządy ze zrozumieniem podchodzą do konieczności tworzenia szpitali tymczasowych. Niestety zdarzają się niechlubne wyjątki. Ze smutkiem stwierdzam, że należy do nich Radom - oceniła na antenie Polskiego Radia 24 poseł PiS Anna Kwiecień.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 koronawirus Koronawirus w Polsce Radom

"To nie czas na niesnaski". Minister zdrowia o zawieszeniu dyrektora szpitala miejskiego w Radomiu

- Podjąłem decyzję, żeby zawiesić dyrektora szpitala miejskiego w Radomiu Marka Pacynę w pełnieniu obowiązków. Jednocześnie, korzystając z rozwiązań, które daje ustawa covidowa, wprowadzić pełnomocnika - poinformował w środę minister zdrowia Adam Niedzielski.
Zobacz więcej na temat:  Adam Niedzielski Ministerstwo Zdrowia pandemia służba zdrowia szpital POLSKA Radom regiony mazowieckie Koronawirus w Polsce COVID-19

Remont alei Wojska Polskiego w Radomiu zakończony. Rządowe wsparcie ułatwiło inwestycję

Już za kilka dni kierowcy będą mogli pojechać wyremontowaną aleją Wojska Polskiego w Radomiu. Trasa jest częścią miejskiej obwodnicy i pozwala objechać Radom od wschodu. Inwestycję ułatwiło rządowe wsparcie, które wyniosło ponad 90 milionów złotych. Cała inwestycja kosztowała 140 milionów złotych. Dziś teren inwestycji wizytował minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.
Zobacz więcej na temat:  Radom drogi inwestycje infrastruktura GOSPODARKA

"Niech zdecyduje społeczeństwo". Marszałek województwa nie wyklucza referendum ws. podziału Mazowsza

- Nie wykluczamy referendum w sprawie podziału województwa mazowieckiego, gdy pojawi się dotyczący tego konkretny projekt - powiedział marszałek Mazowsza Adam Struzik, wiceszef PSL. Przypomniał, że referendum może zarządzić sejmik wojewódzki bezwzględną większością głosów.
Zobacz więcej na temat:  Mazowsze mazowieckie województwo mazowieckie regiony Region Mazowsze Warszawa polityka PSL Radom Płock Siedlce Adam Struzik