X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Rada Europy

Szef MSZ: przetrzymywanie wraku Tu-154M pozbawione podstaw prawnych

- Przetrzymywanie wraku Tu-154M na terytorium Rosji jest pozbawione podstaw prawnych i nie ma racjonalnego uzasadnienia - stwierdził szef polskiego MSZ Jacek Czaputowicz, przedstawiając stanowisko Polski z raportu o wykonywaniu rezolucji Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy.
Zobacz więcej na temat:  Rosja katastrofa w Smoleńsku katastrofa smoleńska Jacek Czaputowicz MSZ Ministerstwo Spraw Zagranicznych Polityka zagraniczna Polski Rada Europy

Szef MSZ: przetrzymywanie wraku Tu-154M pozbawione podstaw prawnych

- Przetrzymywanie wraku Tu-154M na terytorium Rosji jest pozbawione podstaw prawnych i nie ma racjonalnego uzasadnienia - stwierdził szef polskiego MSZ Jacek Czaputowicz, przedstawiając stanowisko Polski z raportu o wykonywaniu rezolucji Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Rosja katastrofa w Smoleńsku katastrofa smoleńska Jacek Czaputowicz MSZ Ministerstwo Spraw Zagranicznych Polityka zagraniczna Polski Rada Europy

Jacek Saryusz-Wolski o wyborze szefa KE: mamy głęboki impas

- Obserwujemy pierwsze oznaki nierównowagi instytucjonalno-politycznej, w jaką Unia Europejska wpada bez Wielkiej Brytanii. Gdyby nie brexit, byłoby inaczej - mówił w Polskim Radiu 24 europoseł Jacek Saryusz-Wolski, komentując szczyt Unii Europejskiej, na którym ciągle nie wybrano szefa Komisji Europejskiej. 
Zobacz więcej na temat:  Donald Tusk Unia Europejska POLSKA Rada Europy Parlament Europejski Angela Merkel Frans Timmermans szczyt UE ws. obsady stanowisk

Rosja wróciła do ZPRE. Były szef MON: nic się nie skończyło

- Duża cześć Europy, w istocie cała Europa Środkowa jest przeciwna przechodzeniu do porządku dziennego nad agresją i imperializmem Rosji. To będzie miało istotne znaczenie w przyszłości. Nic się nie skończyło. Niemcy od dawna dążą do układu gospodarczo-politycznego z Rosją, Francja niestety także. Ale nie Europa Środkowa - mówił w Polskim Radiu 24 były szef MON Antoni Macierewicz.
Zobacz więcej na temat:  Rosja Rada Europy USA Europa Środkowa

Polska nie weźmie udziału w posiedzeniu komisji kultury ZPRE

Polska delegacja nie weźmie udziału w posiedzeniu komisji kultury Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy na początku przyszłego tygodnia. To kolejna reakcja na przywrócenie Rosji w szeregi tej organizacji. Decyzję w sprawie opuszczenia obrad komisji podjęli po południu szef polskiej delegacji na Zgromadzeniu Włodzimierz Bernacki oraz wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Rada Europy Rosja Ryszard Terlecki Europa

T. Jaskóła: w Polsce na rzecz Rosji działają "putinofile"

- Europa pokazała niebezpieczny sygnał krajom Europy Centralnej i Wschodniej. Zachód, a zwłaszcza Niemcy chcą prowadzić interesy z Rosją - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł Tomasz Jaskóła (Kukiz'15), odnosząc się do głosowania Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy, które postanowiło przywrócić pełnię praw Rosji. Jego zdaniem zbyt wiele osób w naszym kraju próbuje tłumaczyć politykę Federacji Rosyjskiej i Władimira Putina.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rosja Rada Europy Władimir Putin polityka Kukiz'15

Rada Europy ustąpiła Rosji. W. Bernacki: droga ku Monachium

Delegacje parlamentarne Polski oraz sześciu innych państw opuściły w ramach protestu sesję Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy. Ze Strasburga oprócz delegacji Polski wyjechali przedstawiciele Gruzji, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii i Ukrainy. Tymczasem wiceprzewodniczący Dumy Piotr Tołstoj podczas wystąpienia w ZPRE oświadczył wobec przedstawicieli państw europejskich, że nikt nie ma prawa pouczać Rosji.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Rada Europy Rosja protest Europa

Rosja wróciła do Rady Europy. Publicysta: to zły sygnał

- Powrót Rosji do Rady Europy to przykład braku europejskiej solidarności w fundamentalnej sprawie. To bardzo zły sygnał - Polska powinna zareagować kategorycznie - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Jacek Łęski (TVP). - Polska powinna zbudować koalicję państw, które zawieszają swoje członkostwo w Radzie Europy i przestają płacić składki członkowskie - dodał Agaton Koziński ("Polska The Times"). Gościem audycji był także Łukasz Warzecha ("Do Rzeczy").
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Rosja Europa wojsko Moskwa Ukraina Gruzja Rada Europy