X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
Pracownicze Plany Kapitałowe

Ruszają PPK. Szef PFR: to bardzo istotny program społeczny

Pracownicze Plany Kapitałowe to bardzo istotny program społeczny w Polsce służący wzmacnianiu finansów pracowników - podkreslił Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju, który jest odpowiedzialny za wdrożenie programu. Od dziś PPK mają funkcjonować w największych firmach, zatrudniających powyżej 250 osób. Pierwsze wpłaty na fundusze PPK - zdaniem Borysa - mogą się pojawić w sierpniu.
Zobacz więcej na temat:  Pracownicze Plany Kapitałowe

Paweł Borys: PPK sposobem gromadzenia środków

- Pracodawca tworzy program dla wszystkich swoich pracowników, którzy są do niego automatycznie zapisywani. Można z udziału w PPK zrezygnować, jednak po przystąpieniu do programu 2 proc. wynagrodzenia będzie odprowadzane na prywatnych rachunek zatrudnionego w PPK do którego pracodawca dopłaci 1,5 proc. wynagrodzenia, co więcej otrzymamy także dodatkowe świadczenie ze strony państwa - mówił w Polskim Radiu 24 Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 emerytura Pracownicze Plany Kapitałowe

Sukces PPK będzie zależał od frekwencji

Pracownicze Plany Kapitalowe wystartują 1 lipca. Mają one pomóc w gromadzeniu pieniędzy, które przydadzą się zwłaszcza w chwili przechodzenia na emeryturę, choć zgromadzone na naszym koncie prywatne środki będzie można wypłacić w każdej chwili. O PPK dyskutowano także podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.
Zobacz więcej na temat:  Pracownicze Plany Kapitałowe emerytura firma NBP oszczędności oszczędzanie Europejski Kongres Gospodarczy 2019