X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Polska 2050

Paweł Zalewski: wnioskujemy o komisję śledczą w Parlamencie Europejskim ws. Pegasusa

– Grupa, w której jesteśmy – Odnowić Europę – wnioskuje o to, aby powołać komisję śledczą, a ona będzie miała uprawnienia śledcze typowe dla parlamentu – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Paweł Zalewski, poseł partii Polska 2050, o działaniach w Parlamencie Europejskim, mających na celu wyjaśnienia wątpliwości wobec wykorzystywania przez polskie służby programu Pegasus.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Paweł Zalewski Polska 2050 inwigilacja pegasus Trójka

"Mamy do czynienia z frustracją". Dr Anusz o sporach między partiami opozycyjnymi

- Tak jak jeszcze niedawno Gazeta Wyborcza popierała Donalda Tuska, to teraz mamy do czynienia z frustracją i powrotem na ziemię. Sondaże PO poprawiły się wraz z powrotem lidera, ale jest to wszystko na poziomie dwudziestu kilku procent - powiedział w Polskim Radiu 24 dr Andrzej Anusz, politolog i historyk.
Zobacz więcej na temat:  Donald Tusk opozycja Platforma Obywatelska lewica Polska 2050 media wybory Sejm POLSKA polityka Polskie Radio 24

Hołownia ogłosił "strategię zwycięstwa". Gill-Piątek: mam nadzieję, że Tusk weźmie udział w debacie

- 21 marca powinni spotkać się wszyscy liderzy opozycji. Mam nadzieję, że również Donald Tusk pozytywnie odpowie na nasze zaproszenie - mówiła w Polskim Radiu 24 poseł Hanna Gill-Piątek z ugrupowania Polska 2050 Szymona Hołowni, który ogłosił "strategię zwycięstwa". Lider Polski 2050 wezwał swoich konkurentów z opozycji do debaty.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polska 2050 Szymon Hołownia Donald Tusk Polskie Radio 24

Powstanie koalicja PO i Polski 2050? "Na tym ruchu nie skorzystałby Szymon Hołownia"

- Szymon Hołownia proponuje ofertę środka, która dla szerokiej grupy może być atrakcyjna. Natomiast gdyby doszło do połączenia Platformy Obywatelskiej i Polski 2050, to wyborcy mogliby odpłynąć - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Wojciech Rogacin. Gośćmi audycji byli także Patryk Słowik i Piotr Semka.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Szymon Hołownia Donald Tusk koalicja Polska 2050 Platforma Obywatelska polityka

"Transfery lubią ciszę". Hanna Gill-Piątek o rozłamie w Lewicy

- Nie można powiedzieć, że w ogóle nie rozmawiamy ze sobą w Sejmie. Siadamy przy stoliku i to jest zmiana na lepsze. Do nas cały czas przychodzą nowe osoby, które próbują rozmawiać - mówiła w Polskim Radiu 24 Hanna Gill-Piątek, odpowiadając na pytanie, czy politycy, którzy opuścili klub Lewicy, przychodzili rozmawiać z Polską 2050 o ew. transferze.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach POLSKA polityka lewica Polska 2050 PPS

"Sama się z niego wypisuje". Fogiel o opozycji i "pakiecie demokratycznym"

Zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel skomentował opozycyjny projekt zmian w regulaminie Sejmu. - "Pakiet demokratyczny" jest świetny w sytuacji, kiedy mamy do czynienia z normalną opozycją. Opozycja, która przyjęła koncepcję "opozycji totalnej", sama się z tego pakietu wypisuje".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Prawo i Sprawiedliwość Radosław Fogiel regulamin Sejm opozycja koalicja obywatelska lewica PSL-Koalicja Polska Polska 2050 demokracja

"Nie akceptujemy poszerzania kolejnych kompetencji". Marcin Porzucek o kształcie UE

- Europa ojczyzn jest tą Europą, o której mówili ojcowie założyciele w latach 50-tych. Decydowaliśmy się wstępować do takiej UE. Miał to być przede wszystkim swobodny przepływ kapitału i ludzi - powiedział w Polskim Radiu 24 Marcin Porzucek z Prawa i Sprawiedliwości. Gościem audycji "Dwie strony" był także Michał Gramatyka z Polski 2050.
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska Parlament Europejski emisja co2 energetyka Prawo i Sprawiedliwość Polska 2050 Polityka zagraniczna Polski POLSKA polityka Stanisław Janecki Polskie Radio 24

sondaż Zjednoczona Prawica liderem, sześć partii w Sejmie. Sprawdź nowy sondaż

Gdyby wybory odbyły się pod koniec listopada, Zjednoczona Prawica uzyskałaby 32 proc. poparcia, Koalicja Obywatelska - 22,1 proc., a Polska 2050 - 11,8 - wynika z sondażu IBRiS dla Onetu. W Sejmie znalazłyby się także: Konfederacja - 7,1 proc., Lewica - 7 proc. oraz PSL-Koalicja Polska - 6,4 proc.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA sondaż Sejm zjednoczona prawica koalicja obywatelska Polska 2050 Konfederacja polityka

SONDAŻ Bardzo dobry wynik Zjednoczonej Prawicy, pięć ugrupowań w Sejmie. Zobacz nowy sondaż poparcia

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę to w Sejmie znalazłoby się pięć ugrupowań - wynika z najnowszego sondażu Social Changes na zlecenie portalu wPolityce.pl.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka sondaż PiS Prawo i Sprawiedliwość zjednoczona prawica koalicja obywatelska Polska 2050 Konfederacja lewica Kukiz'15 PSL Polskie Stronnictwo Ludowe Porozumienie Jarosława Gowina Sejm