X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
PjongCzang 2018

Pjogczang 2018. "Każdy inny medal byłby dużą niespodzianką"

Złoto Kamila Stocha na dużej skoczni i brąz drużyny skoczków to jedyne medale dla Polski podczas zakończonych w niedzielę Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu. Polska zajęła w klasyfikacji medalowej 20. miejsce. Występ polskich sportowców na igrzyskach w Pjongczangu podsumował w audycji Magazyn Sportowy prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki i redaktor „Rzeczpospolitej” Janusz Pindera.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 PjongCzang 2018

Zakończyły się 23. Zimowe Igrzyska Olimpijskie

XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu przechodzą do historii. W ostatnim dniu igrzysk w biegu klasycznym kobiet na 30 kilometrów Justyna Kowalczyk była 14. Zwyciężyła Norweżka Marit Bjoergen, która została najbardziej utytułowanym sportowcem w historii zimowych igrzysk olimpijskich z 8 złotymi medalami i 15 krążkami łącznie. W Magazynie Olimpijskim Justyna Kowalczyk mówiła o swoim starcie w biegu na 30 km.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 PjongCzang 2018