X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
Piotr Wąż

Prof. Łukasz Młyńczyk: walka toczy się o elektorat, który bardzo rzadko chodzi na wybory

- Myślę, że gra toczyłaby się ewentualnie o taki elektorat, który bardzo rzadko czy wręcz nigdy nie wybiera się na wybory i nagle przyszłoby mu to do głowy. Wówczas kierowałby się takim imperatywem "jakie korzyści mógłby odnieść potencjalnie lub jakie korzyści odnosi" - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Łukasz Młyńczyk, politolog z Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Piotr Wąż POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 kampania wyborcza

Medioznawca: tematy światopoglądowe pomagają PiS zmobilizować twardy elektorat

- Sondaże zwykle premiują urzędującego prezydenta, jeśli nie jest zbyt kontrowersyjny. Polacy oceniają prezydenta przez pryzmat tego, czy go lubią, czy nie lubią. Andrzej Duda generalnie jest lubiany i większość Polaków nic do niego nie ma - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Łysakowski, medioznawca.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda Prawo i Sprawiedliwość PiS Platforma Obywatelska wybory w Polsce kampania prezydencka polityka Rafał Trzaskowski Piotr Wąż

Wystąpienie Trzaskowskiego w Gdańsku. Prof. Kik: on proponuje nową solidarność starych znajomych z PO

- Jak można mówić rzeczy, które nie mają żadnego związku z rzeczywistością? Brakuje słów, gdy coś takiego się słyszy - powiedział politolog prof. Kazimierz Kik, komentując wypowiedź Rafał Trzaskowskiego przy okazji obchodów rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 roku.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Piotr Wąż Kazimierz Kik wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 wybory w Polsce kampania prezydencka Rafał Trzaskowski

Immunolog: maski ochronne będą nam potrzebne przez kilka miesięcy

- Musimy mieć świadomość, że pierwsza fala epidemiczna w Polsce nie będzie ostatnią. Zakazi się jedna dziesiąta populacji i wirus powróci w kolejnych latach. Może to zmienić tylko pojawienie się szczepionki - powiedział w Polskim Radiu 24 dr Paweł Grzesiowski, specjalista z dziedziny immunologii.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce choroba choroby zakaźne wirus zdrowie wirusy pandemia Piotr Wąż

Prof. Rafał Chwedoruk: wybory? W pierwszym możliwym bezpiecznym terminie

- Czy to rozmowa o zmianie konstytucji, czy umowa polityczna między rządem a opozycją, czy przyjęcie jednego ze stanów nadzwyczajnych powinny doprowadzić do przesunięcia wyborów prezydenckich na przyszły rok - ocenił w Polskim Radiu 24 politolog Sławomir Sowiński. - Wybory powinny odbyć się jak najszybciej - dodał z kolei prof. Rafał Chwedoruk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce wybory prezydenckie 2020 polityka Polskie Radio 24 Piotr Wąż

Pandemia koronawirusa na świecie. Jak wpłynie na wybory w USA?

- Na szczęście w Stanach Zjednoczonych kwestia głosowania jest na tyle elastyczna, że wchodzi w rachubę i głosowanie korespondencyjne, i on-line, także jest bardzo dużo różnych możliwości, żeby oddać swój głos i niekoniecznie to musi być związane z takimi rozterkami, jakie są u nas w kraju - mówił w Polskim Radiu 24 dr Spasimir Domaradzki z Uczelni Łazarskiego.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Stany Zjednoczone USA Ameryka Donald Trump Joe Biden Polskie Radio 24 Piotr Wąż koronawirus wybory w USA wybory prezydenckie w USA

Paweł Krulikowski: kontakt z ludźmi to siła Andrzeja Dudy

- To było konwencja, podczas której mieliśmy zostać utwierdzeni w przekonaniu, że Prawo i Sprawiedliwość bardzo mocno popiera Andrzeja Dudę, że jest skonsolidowany za swoim kandydatem - mówił w Polskim Radiu 24 Paweł Krulikowski – politolog. Przebieg kampanii wyborczej komentował także prof. Antoni Kamiński, socjolog (PAN).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 Piotr Wąż wybory w Polsce wybory prezydenckie kampania wyborcza Andrzej Duda konwencja PiS Mateusz Drozda