X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Piotr Nisztor

"W cieniu afer". Filip Frąckowiak o Ryszardzie Kuklińskim: jego misja zmieniła bieg historii

- Były plany ataku Związku Radzieckiego na Zachód z wykorzystaniem broni nuklearnej, co potwierdzili sowieccy marszałkowie i polscy dowódcy, na co wskazują zachowane dokumenty (…) zatwierdzone m.in. przez gen. Wojciecha Jaruzelskiego - mówił w Polskim Radiu 24 Filip Frąckowiak, dyrektor Izby Pamięci Generała Kuklińskiego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Piotr Nisztor policja PRL Ryszard Kukliński Układ Warszawski NATO ZSRR

Afera GetBack. Godusławski: poszkodowani bardzo długo czekają na sprawiedliwość

- Tutaj przede wszystkim rozliczany będzie przez sąd wątek istotny dla poszkodowanych, będzie to wątek związany ze sprzedażą i dystrybucją obligacji, na których potężne, blisko trzymiliardowe straty poniosło ponad 9 tysięcy osób, a przecież poszkodowanych jest znacznie więcej - mówił w Polskim Radiu 24 Bartłomiej Godusławski (DGP).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Piotr Nisztor obligacje GetBack

Kim są Bartosz Kramek i Ludmiła Kozłowska? Sprawa spółki Silk Road

Bartosz Kramek, jako prezes spółki Silk Road w latach 2011-2016 miał wystawić 59 faktur VAT z tytułu nieokreślonych usług konsultacyjnych na rzecz 11 zagranicznych kontrahentów na łączną kwotę ponad 5,3 mln zł. Na antenie Polskiego Radia 24 Jarosław Jakimczyk, były dziennikarz śledczy, tłumaczy kim są "bohaterowie" tej historii. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Piotr Nisztor korupcja Lublin społeczeństwo regiony Fundacja Otwarty Dialog POLSKA

"12 tys. botów obsługiwało ten problem". Pinkas o rosyjskim śladzie w teoriach antyszczepionkowców

- To całkiem dobrze prowadzona socjotechnika, robią to często specjaliści, ci, którzy prowadzą wojnę hybrydową - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Jarosław Pinkas, były szef Głównego Inspektoratu Sanitarnego, komentując teorie antyszczepionkowe. - Analizowaliśmy sytuację sprzed mniej więcej dwóch lat, gdy odmawiano szczepienia dzieci na odrę. 12 tys. botów z jednego z piękniejszych rosyjskich miast obsługiwało ten problem - wskazał.
Zobacz więcej na temat:  Piotr Nisztor COVID-19 epidemia pandemia Koronawirus w Polsce wojna hybrydowa ŚWIAT szczepienia

Były członek zarządu PZPN: nikomu nie zależało na autolustracji działaczy

- Teraz dowiadujemy się, że wielu ludzi było tajnymi współpracownikami. Nie wiemy dokładnie, kto był, a kto nie i kto ma czystą kartę. Nigdy nie nastąpiła samolustracja, czy samooczyszczenie środowiska piłkarskiego, bo nikt nie chciał tego robić, a jeśli ktoś o tym mówił, to dostawał  po głowie od tych, którzy nie chcieli tego robić, albo byli tajnymi współpracownikami - mówił w Polskim Radiu 24 Kazimierz Greń, były członek zarządu PZPN.
Zobacz więcej na temat:  społeczeństwo SPORT Piłka nożna Piotr Nisztor PZPN POLSKA

Woyciechowski o śledztwie ws. śmierci ks. Blachnickiego: zawiodła prokuratura - element ubeckiego układu

- Kościół przeprowadził ekshumacje i badania sekcyjne, czyli zrobił coś, co było "psim obowiązkiem" prokurator Ewy Koj. Nie sprawdzono tego naturalnego jakby dowodu, nie wyjaśniono, co tak naprawdę mogło się stać w Carlsbergu 27 lutego 1987 roku, jakie były rzeczywiste przyczyny śmierci - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Woyciechowski (ekspert ds. służb specjalnych).   
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Piotr Nisztor Franciszek Blachnicki śmierć zabójstwo

"Sousa został zatrudniony zbyt późno". Rostkowski o grze polskiej reprezentacji na Euro 2020

- Jeśli chodzi o reprezentację Polski, wina zaczyna się tuż po Mundialu w Rosji w 2018 r., kiedy to Zbigniew Boniek, moim zdaniem niepotrzebnie, podziękował za pracę Adamowi Nawałce, który w czasie Euro w 2016 r. potrafił pracować z reprezentacją - mówił w Polskim Radiu 24 Rafał Rostkowski, były sędzia piłkarski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Piotr Nisztor Euro 2020 Zbigniew Boniek PZPN Piłka nożna Paulo Sousa reprezentacja Polski POLSKA SPORT Adam Nawałka

"W cieniu afer". Jarosław Jakimczyk o działalności rosyjskich i białoruskich służb specjalnych w Polsce

Gościem Polskiego Radia 24 był Jarosław Jakimczyk, były wieloletni dziennikarz śledczy, który powiedział, że do zatrzymania pierwszego szpiega doszło 21 czerwca 1991 roku. - Ryszard Tomaszek od 1987 roku współpracował ze służbą wywiadowczą Republiki Federalnej Niemiec i pionem wojskowym - mówił.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Piotr Nisztor szpieg PRL społeczeństwo