X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Piotr Naimski

Piotr Naimski: działania UE ograniczają naszą suwerenność

- Coraz dalej idące pomysły z Brukseli, zaciskające reżim podatkowy, wypychają węgiel z gospodarek, przede wszystkim z polskiej, najbardziej w Europie opartej na węglu - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Naimski, pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Polskie Radio 24 POLSKA Trybunał Sprawiedliwości UE Tadeusz Płużański Piotr Naimski energetyka Unia Europejska Polska w Unii Europejskiej polityka

45. rocznica powstania KOR. Macierewicz: był pierwszą jawną, niepodległościową strukturą organizacyjną

Z okazji 45. rocznicy powstania Komitetu Obrony Robotników jego współzałożyciele, Antoni Macierewicz i Piotr Naimski, przypomnieli o wszystkich członkach i współpracownikach tego ruchu oraz o jego znaczeniu dla odzyskania przez Polskę niepodległości. Podczas konferencji w Sejmie Antoni Macierewicz podziękował robotnikom i wszystkim, którzy dołączyli do harcerzy Czarnej Jedynki, rozpoczynających pomoc robotnikom w 1976. Wymienił też studentów i adwokatów, z Janem Olszewskim na czele.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Antoni Macierewicz Piotr Naimski Sejm Komitet Obrony Robotników historia Polski polityka

Piotr Naimski: Polska nie przedłuży kontraktu z Gazpromem, nie uzależnimy się od rosyjskich dostaw

Pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej Piotr Naimski zapowiedział w audycji Poranka Rozgłośni Katolickich Siódma9, że "wszystko wskazuje dzisiaj na to" że od 1 października 2022 r. do Polski będzie przesyłany gaz poprzez Baltic Pipe. Podkreślił, że Polska "oczywiście nie będzie przedłużać" zawartego z Rosją kontraktu na dostawy gazu.
Zobacz więcej na temat:  energetyka Gazprom Rosja POLSKA GOSPODARKA polityka Piotr Naimski

Piotr Naimski o planie "Fit for 55": rozwiązania trudne dla Polski i UE

- Mamy zapewnienie, że Polska będzie dochodziła do zeroemisyjności własną ścieżką. Nie ma w Europie takiego kraju, który byłby uzależniony od węgla w takim stopniu jak my. Mamy wyjątkową sytuację - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Naimski, pełnomocnik rządu do spraw strategicznej infrastruktury energetycznej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 odnawialne źródła energii węgiel energetyka wodór GOSPODARKA Antoni Opaliński Piotr Naimski elektrownia atomowa

Prace nad atomem idą zgodnie z planem. W przyszłym roku rząd rozpatrzy ofertę USA

- Amerykańską ofertę dotyczącą atomu będziemy w rządzie rozpatrywali jesienią przyszłego roku - poinformował w "Dzienniku Gazecie Prawnej" pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej Piotr Naimski. - Uruchomienie pierwszego reaktora przewidujemy w 2033 r. zgodnie z PPEJ. Taki jest harmonogram, nic tutaj na razie się nie zmienia - dodał. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA OZE elektrownia atomowa energetyka Piotr Naimski infografika GOSPODARKA

"Struktura energetyczna to krwiobieg gospodarki". Naimski: Pomorze Zachodnie staje się hubem energetycznym

- Pomorze Zachodnie staje się swojego rodzaju hubem energetycznym - ocenił pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej Piotr Naimski. Rozwój Pomorza Zachodniego w kontekście Europejskiego Zielonego Ładu i Planu Odbudowy dla Europy był tematem konferencji zorganizowanej przez europarlamentarzystów z grupy EKR.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA energetyka infrastruktura gaz ziemny energia elektryczna Piotr Naimski

Doradca Departamentu Stanu USA z wizytą w Warszawie. Głównym tematem rozmów sprawa Nord Stream 2

Ambasada USA poinformowała, że doradca Departamentu Stanu Derek Chollet spotkał się z Pełnomocnikiem Rządu do Spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej Piotrem Naimskim i wiceszefem MSZ Marcinem Przydaczem. Tematem rozmowy było bezpieczeństwo energetyczne Polski związane z Nord Stream 2.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka energetyka Nord Stream 2 Ministerstwo Spraw Zagranicznych Piotr Naimski Marcin Przydacz USA Stany Zjednoczone gaz