X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Piotr Metz

Laboratorium z "Modern Pentathlon" w cyklu Jazz.PL [ZOBACZ WIDEO]

– Zapraszamy Państwa na specjalny koncert Laboratorium, w którym zagramy na żywo naszą pierwszą analogową płytę "Modern Pentathlon". Pamiętajcie – ten koncert jest 3 września z cyklu Jazz.PL - zapowiadali Marek Stryszowski i Janusz Grzywacz, którzy zagrali utwory z albumu sprzed 45 lat. Transmisja koncertu odbyła się na antenie Dwójki oraz – w formie streamingu wideo – na Facebooku, kanale YouTube stacji oraz na stronie dwojka.polskieradio.pl. 
Zobacz więcej na temat:  Jazz Piotr Metz Dwójka

In memoriam Teresa Żylis-Gara oraz Igor Ojstrach

W minioną sobotę (28.08) w wieku 91 lat zmarła znakomita śpiewaczka Teresa Żylis-Gara urodzona 23 stycznia 1930 roku w Landwarowie k. Wilna. Dwa tygodnie wcześniej (14.08) pożegnaliśmy Igora Dawidowicza Ojstracha, dyrygenta, skrzypka i pedagoga urodzonego w 1931 roku. W audycji "Dźwięki na 96 obrotów" przywołaliśmy wykonania tych znakomitych artystów.
Zobacz więcej na temat:  Teresa Żylis-Gara Dwójka Róża Światczyńska Piotr Metz

Jazz.PL. Janusz Grzywacz: nie graliśmy tego przez 45 lat

- Musimy spróbować to odtworzyć. Łatwo nie będzie, bo wtedy mieliśmy młodsze paluszki do śmigania po klawiszach czy po strunach. Nie ma też z nami Pawła Ścierańskiego, który w dość charakterystyczny sposób używał wtedy gitary. Najważniejsze, żeby znaleźć to brzmienie, a zagramy to, co w tej chwili czujemy i lubimy - mówił lider zespołu Laboratorium przed koncertem w ramach cyklu "Jazz.PL".
Zobacz więcej na temat:  Jazz Piotr Metz koncert Dwójka MUZYKA