X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Piotr Müller

Müller: szybkie procedowanie projektu dot. głosowania korespondencyjnego leży w interesie Polaków

- Wybory korespondencyjne, to procedury stosowane w wielu krajach na świecie. Nie powinny budzić niepokoju, a wręcz przeciwnie. Dzięki nim można zapewnić bezpieczne głosowanie - zapewniał w Polskim Radiu 24 rzecznik rządu Piotr Müller.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Adrian Klarenbach koronawirus Koronawirus w Polsce tarcza antykryzysowa pandemia Piotr Müller

Piotr Müller: nie można wykluczyć nowych ograniczeń w przemieszczaniu się Polaków przed świętami

- Codziennie spotyka się rządowy zespół zarządzania kryzysowego, który ocenia sytuację epidemiczną kraju i podejmuje decyzje kierunkowe co do zaostrzania aktualnych obostrzeń lub - mam nadzieję w najbliższych tygodniach - zmniejszania tych ograniczeń - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Piotr Müller, rzecznik rządu. Ostrzegł też, że jeśli chodzi o sytuację epidemii kwiecień do "łatwych miesięcy należeć nie będzie".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Piotr Müller Krzysztof Świątek wybory prezydenckie 2020 Koronawirus w Polsce

"Nie rozpatrywałbym tego w kontekście rozpadu koalicji". Rzecznik rządu o stanowisku Gowina

- Uważamy, że 10 maja można przeprowadzić wybory, o ile oczywiście zachowa się procedury bezpieczeństwa. W sprawie głosowania korespondencyjnego wicepremier Jarosław Gowin ma inne stanowisko, ale zobaczymy jak będzie na głosowaniu, bo projekt może ulegać zmianom - mówił rzecznik rządu Piotr Müller.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Piotr Müller Rząd RP Jarosław Gowin wybory prezydenckie polityka wybory prezydenckie 2020

Sejm zajmie się "tarczą antykryzysową". Rzecznik rządu: możliwe uwzględnienie postulatów opozycji

Rzecznik rządu Piotr Müller zaapelował do opozycji o konstruktywne podejście do pakietu antykryzysowego. Wyraził nadzieję, że zostanie on szybko przyjęty przez Sejm i Senat. Dodał, że jeśli poprawki przygotowane przez opozycję "będą rozsądne i z zapleczem finansowym", zostaną przyjęte.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Sejm Piotr Müller Rząd RP koronawirus Koronawirus w Polsce tarcza antykryzysowa opozycja

Rzecznik rządu o stanie nadzwyczajnym: to byłoby nie tylko przesunięcie wyborów, także szereg restrykcji

- Wprowadzenie w Polsce stanu nadzwyczajnego umożliwiłoby przesunięcie wyborów, ale z tym również wiązałby się szereg restrykcji i ograniczeń, w tym ograniczeń konstytucyjnych - wyjaśniał w TVP Info rzecznik rządu Piotr Müller.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Sejm Piotr Müller Rząd RP koronawirus Koronawirus w Polsce tarcza antykryzysowa opozycja wybory prezydenckie 2020