X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Piotr Müller

"To nie będzie kosmetyka". Müller podał możliwy termin rekonstrukcji rządu

- Myślę, że realnie do rekonstrukcji rządu dojdzie we wrześniu, ewentualnie na początku października - przekazał rzecznik rządu Piotr Müller. Poinformował, że jednym z elementów zmian będzie "pewna konsolidacja resortów, czyli zmniejszenie liczby ministerstw, połączenie niektórych z nich tak, aby proces decyzyjny był nieco szybszy".
Zobacz więcej na temat:  rekonstrukcja rządu Piotr Müller polityka rząd Mateusza Morawieckiego POLSKA

Oświadczenie państw UE ws. Białorusi. Rzecznik rządu: dzięki nam temat trafił na europejską agendę

Rzecznik rządu pozytywnie ocenił deklarację, jaką w sprawie sytuacji na Białorusi wydała Unia Europejska. - Cieszymy się, że dzięki staraniom polskiego rządu temat Białorusi stał się tematem europejskiej agendy - powiedział w rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową Piotr Müller.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Białoruś wybory na Białorusi Litwa rodzina Aleksander Łukaszenka Piotr Müller

Rzecznik rządu: w piątek dyskusja rządowego sztabu kryzysowego na temat aktualnych obostrzeń

- Na piątkowym posiedzeniu rządowego zespołu zarządzania kryzysowego będzie dyskusja co do zakresu aktualnych obostrzeń w związku z koronawirusem i ich egzekwowania. Pod uwagę brane jest wprowadzenie kwarantanny dla osób wracających z niektórych państw - przekazał rzecznik rządu Piotr Müller. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce pandemia COVID-19 zdrowie Rząd RP Piotr Müller

Müller o sprawie Nowaka: decyzja sądu o areszcie uprawdopodabnia popełnienie określonego czynu

- Sprawa jest naprawdę bardzo poważna. Borys Budka, zamiast zastanowić się, w którym momencie odciąć się od osób, które mają tak mocne zarzuty, zaczyna szukać drugiego, trzeciego, czy czwartego dna - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia rzecznik rządu Piotr Müller, odnosząc się do sprawy Sławomira Nowaka.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Piotr Müller Sławomir Nowak korupcja przestępczość Platforma Obywatelska Krzysztof Świątek