X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Piotr Müller

"Wykroczył poza swoje kompetencje". Müller o wyroku TSUE ws. nowej KRS

Rzecznik rządu Piotr Müller zapowiedział, że wniosek premiera ws. "potwierdzenia dotychczasowego orzecznictwa TK co do wyższości konstytucji RP nad prawem UE" zostanie wkrótce skierowany do Trybunału. Według niego TSUE, orzekając ws. ustaw o KRS "wykroczył poza swoje kompetencje".
Zobacz więcej na temat:  Piotr Müller Mateusz Morawiecki premier Trybunał Sprawiedliwości UE Trybunał Konstytucyjny sąd sądownictwo Unia Europejska POLSKA

"To prosty przepis na kryzys". Rzecznik rządu komentuje pomysł PO

W sobotę politycy PO zaprezentowali pakiet rozwiązań, tzw. receptę na kryzys. Zakłada ona m.in. czasowe obniżenie VAT-u do 5 proc. dla branż wyłączonych z działalności gospodarczej, kwotę wolną od podatku 10 tys. zł i rekompensatę dwóch semestrów dla studentów, którzy stracili pracę, a chcą nadal studiować.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pandemia polityka Platforma Obywatelska zjednoczona prawica Piotr Müller

Produkcja szczepionek przeciw COVID-19 w Polsce? Rada Europejska rozważa taką możliwość

Rzecznik rządu Piotr Müller poinformował, że na wideoszczycie Rady Europejskiej padła propozycja by, w przypadku gdy firmy farmaceutyczne nie wywiążą się z terminowych dostaw szczepionek, Unia Europejska umożliwiła innym podmiotom ich produkcję.
Zobacz więcej na temat:  szczepionka szczepienia pandemia Piotr Müller POLSKA Koronawirus w Polsce koronawirus COVID-19 Rada Europejska społeczeństwo

Dziś ponad 12 tys. nowych zakażeń. Minister zdrowia: mamy bardzo dynamiczny wzrost

- Według porannych danych mamy 12 146 nowych potwierdzonych zakażeń koronawirusem - powiedział w środę w TOK FM minister zdrowia Adam Niedzielski. Jak dodał, należy spodziewać się regionalizacji obostrzeń sanitarnych, a także wprowadzenia przepisów określających stosowanie środków ochrony osobistej. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koronawirus Koronawirus w Polsce COVID-19 Adam Niedzielski Ministerstwo Zdrowia Piotr Müller choroby zakaźne infografika

Szef KPRM zakażony koronawirusem. Müller: nie ma przesłanek do objęcia premiera kwarantanną

W związku ze stosowaniem w KPRM wszelkich zasad bezpieczeństwa nie zaistniały przesłanki objęcia kwarantanną premiera Mateusza Morawieckiego - poinformował rzecznik rządu Piotr Müller po tym, jak pozytywny wynik testu na COVID-19 otrzymał szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka pandemia Koronawirus w Polsce COVID-19 Michał Dworczyk Mateusz Morawiecki premier kancelaria premiera Piotr Müller kwarantanna