X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Piotr Gliński

Prezydent: laureaci konkursu rozsławiają muzykę Chopina na całym świecie

- Dziękuję laureatom i pianistom konkursu za to, że grali Chopina, rozsławiając jego muzykę i imię na całym świecie - powiedział podczas gali wręczenia nagród XVIII Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina prezydent Andrzej Duda. Prezydent wręczył pierwszą nagrodę i złoty medal zwycięzcy Bruce'owi Liu z Kanady. 
Zobacz więcej na temat:  konkurs chopinowski POLSKA Andrzej Duda Piotr Gliński KULTURA Fryderyk Chopin Agnieszka Kamińska

Gliński o opozycji: żyjemy w pustce programowo-intelektualnej z tamtej strony

- Nie pamiętam jakiejkolwiek poważnej propozycji, czy ofensywy programowej polskiej opozycji od wielu lat. Żyjemy w pustce programowo-intelektualnej z tamtej strony, co jest destrukcyjne dla demokracji - mówił w sobotę wicepremier, minister kultury Piotr Gliński podczas Kongresu Republikańskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo polityka rząd opozycja granica Białoruś Piotr Gliński Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

"Przeciwstawiamy się wszelkim formom rasizmu i antysemityzmu". Piotr Gliński na Forum Pamięci o Holokauście

- Podejmowane są liczne wysiłki, aby zapobiegać antysemityzmowi we wszystkich dziedzinach życia - powiedział na Międzynarodowym Forum Pamięci o Holokauście i Zwalczania Antysemityzmu w Malmoe wicepremier, minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński. Wskazał, że edukacja i podnoszenie świadomości na temat Holokaustu to kluczowe priorytety Polski.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Piotr Gliński antysemityzm Żydzi Szwecja

"Nie ma zgody na stawianie Polski w gronie współsprawców". Piotr Gliński przed Forum Pamięci o Holokauście

- Pamiętamy, kto był sprawcą, a kto nie. Jesteśmy tutaj obecnie po to, żeby o tym jasno mówić. Nie ma zgody na zakłamywanie historii i stawianie Polski w gronie współsprawców - mówił przed Międzynarodowym Forum Pamięci o Holokauście i Zwalczania Antysemityzmu w Malmoe wicepremier, szef MKDNiS Piotr Gliński.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Piotr Gliński Żydzi Holokaust Szwecja

Dwudniowa wizyta Piotra Glińskiego w Szwecji. Wicepremier złożył kwiaty na cmentarzu Norra Kyrkogarden w Lund

Od złożenia kwiatów na cmentarzu Norra Kyrkogarden w Lund wicepremier, minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński rozpoczął swoją dwudniową wizytę w Szwecji. Na cmentarzu znajduje się kwatera Polaków, byłych więźniów niemieckich obozów koncentracyjnych.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Piotr Gliński Szwecja Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Ponad 280 milionów więcej na sport. Gliński: to dzięki polskim medalistom z Tokio

W przyszłym roku państwo przeznaczy 284 miliony złotych więcej na rozwój programów sportowych - oświadczył wicepremier i minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński na gali PKOl na cześć polskich olimpijczyków z Tokio. Dodatkowe pieniądze mają być przeznaczone w większości na sport powszechny, ale - jak mówił Piotr Gliński - "sport wyczynowy na tym zyska bardzo wiele, gdyż sport powszechny jest podstawą sportu wyczynowego". 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Piotr Gliński SPORT Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego budżet Polski igrzyska olimpijskie

"14 medali to wspaniały wynik". Prezydent podziękował polskim sportowcom podczas Gali Olimpijskiej

- Wierzę, że podołacie temu wielkiemu zadaniu i że nasza wspaniała reprezentacja stanie do kolejnych igrzysk i osiągnie sukces. Nie mam co do tego wątpliwości - mówił prezydent Andrzej Duda na Gali Olimpijskiej podsumowującej udział Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej w Igrzyskach XXXII Olimpiady Tokio 2020. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA SPORT igrzyska olimpijskie prezydent Andrzej Duda Piotr Gliński