X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Piotr Gliński

Premier: w polskich sercach nigdy nie zgasła nadzieja na odbudowę Zamku Królewskiego

Premier Mateusz Morawiecki zainaugurował obchody 50-lecia odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie. Jak podkreślił w czasie uroczystości wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński, jubileusz 50-lecia będzie trwał do 2024 roku, kiedy będziemy obchodzili 40-lecie otwarcia dla zwiedzających.
Zobacz więcej na temat:  historia Polski HISTORIA POLSKA Mateusz Morawiecki Piotr Gliński Andrzej Duda Zamek Królewski

"Jesteśmy winni ofiarom pamięć". Piotr Gliński odwiedził Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich

- Żadna wspólnota nie istnieje bez pamięci, naszym obowiązkiem jest dbanie o wszystkie jej aspekty - mówił podczas wizyty w Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie (woj. świętokrzyskie) wicepremier Piotr Gliński, minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu.
Zobacz więcej na temat:  Piotr Gliński Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego wieś HISTORIA II wojna światowa POLSKA

Krzysztof Kamil Baczyński upamiętniony na muralu w Warszawie. Gliński: przypominamy go Polsce

Z okazji 100. rocznicy urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego wicepremier, minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński oraz dyrektor NCK Rafał Wiśniewski odsłonili w piątek w Warszawie mural poświęcony poecie. - Wpisujemy tym muralem Baczyńskiego w Warszawę, przypominamy go Polsce - powiedział Gliński.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Krzysztof Kamil Baczyński mural regiony mazowieckie Warszawa Piotr Gliński historia Polski II wojna światowa Powstanie Warszawskie poezja

Piotr Gliński: jeśli powtórne testy na COVID-19 będą negatywne, Polacy wystartują w TCS

Jeśli wyniki jutrzejszych testów będą negatywne, to o 14.30 dostaniemy skok treningowy, o 15 seria próbna i o 16 konkurs. Najważniejsze, że wystartujemy - napisał na Twitterze wicepremier, minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński. Jego informację chwilę później potwierdził Polski Związek Narciarski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA SPORT Piotr Gliński Skoki narciarskie Turniej Czterech Skoczni sporty zimowe

Test Murańki jednak negatywny. Polska będzie się domagać przywrócenia skoczków do TCS

Powtórny test Klemensa Murańki negatywny. Jesteśmy w kontakcie z prezesem Polskiego Związku Narciarskiego. Będziemy domagać się przywrócenia polskich skoczków do Turnieju Czterech Skoczni już od jutra - napisał w poniedziałek na Twitterze minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński.
Zobacz więcej na temat:  Piotr Gliński Skoki narciarskie Klemens Murańka SPORT koronawirus Turniej Czterech Skoczni COVID-19

Znamy wyniki konkursu na prace naukowe o historii ruchu narodowego. Minister kultury pogratulował zwycięzcom

Wicepremier, minister kultury prof. Piotr Gliński pogratulował laureatom konkursu zorganizowanego przez Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego (IDMN) - na prace naukowe o historii ruchu narodowego i katolicyzmu społecznego.
Zobacz więcej na temat:  Piotr Gliński Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Roman Dmowski Ignacy Jan Paderewski historia Polski pamięć społeczeństwo konkurs POLSKA

Piotr Gliński: BohaterOny to uhonorowanie tych, którzy przyczynili się do pielęgnowania historii Polski

Przewodniczący Kapituły Nagrody BohaterONy, minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński, otwierając galę wręczenia tych nagród, powiedział, że są one uhonorowaniem wszystkich tych, którzy w sposób szczególny przyczynili się do pielęgnowania historii Polski i jej bohaterów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Powstanie Warszawskie historia Polski II wojna światowa Piotr Gliński Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego społeczeństwo

"Element polskiej historii". Apel ministra kultury do młodego pokolenia w rocznicę 13 grudnia 1981

- Nie możemy dać sobie wmówić, że martyrologia to jest coś złego - powiedział wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński podczas uroczystości upamiętniających 39. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Dodał, że młode pokolenie "nie będzie istnieć, jeżeli nie będzie pamiętało".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Piotr Gliński historia Polski stan wojenny PRL

"Zaangażowana w inicjatywy społeczne". Piotr Gliński o Katarzynie Łaniewskiej

"Aktorka, działaczka opozycji antykomunistycznej, założycielka NSZZ »Solidarność« w Teatrze Ateneum, po 2010 roku zaangażowana w inicjatywy społeczne upamiętniające ofiary Tragedii Smoleńskiej" - napisał na Twitterze wicepremier, minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński o zmarłej Katarzynie Łaniewskiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA aktorzy FILM TEATR Piotr Gliński KULTURA