X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Pekin

TYLKO U NAS Chińczycy w Europie ruszyli "z produkcją" skoczków

Chiny to duży, gęsto zaludniony i żądny sukcesów na każdym polu – gospodarczym, kulturalnym czy sportowym - kraj. Przy okazji zbliżającej się kolejnej, wielkiej imprezy sportowej, którą zorganizują Chińczycy - zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie w 2022 roku - stwierdzono zapotrzebowanie na skoczków narciarskich i postanowiono ich "stworzyć".   
Zobacz więcej na temat:  Pekin Skoki narciarskie sporty zimowe SPORT TYLKO U NAS opinie

Adam Bielan: Rosja może rozstrzygnąć, kto zwycięży w starciu chińsko-amerykańskim

– Mamy do czynienia z dużym napięciem w stosunkach amerykańsko-chińskich. Zwiększa je również wojna handlowa, którą Donald Trump wytoczył Chińczykom – powiedział wicemarszałek Senatu Adam Bielan. W magazynie „Świat 24”, w kontekście defilady z okazji Święta Wojska Polskiego, rozmowa o możliwościach militarnych najważniejszych graczy na geopolitycznej mapie świata oraz ich wzajemnych relacjach.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Ameryka Chiny Rosja POLSKA konflikty międzynarodowe Waszyngton Moskwa Pekin polityka zagraniczna USA

Amerykańsko-chiński spór handlowy

Prezydent USA Donald Trump zagroził nałożeniem cła na chińskie towary warte nawet 500 mld dol. rocznie. To oznaczałoby cios w prawie cały chiński eksport do USA – pisze Polska Agencja Prasowa. Pekin nie pozostaje dłużny. W piątek chiński resort finansów wyraził gotowość wprowadzenia karnych taryf, obejmujących amerykański eksport do Państwa Środka o wartości ponad 60 mld dol. rocznie. O sprawie mówił w Polskim Radiu 24 Tomasz Sajewicz, korespondent Polskiego Radia w Pekinie.
Zobacz więcej na temat:  Ameryka Północna Chiny Pekin Donald Trump