X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Paweł Zalewski

Zalewski: Łukaszenka woli być gubernatorem Białorusi z nadania Kremla

Dla Alaksandra Łukaszenki funkcja gubernatora Białorusi z nadania Kremla jest ważniejsza niż porozumienie się nie tylko z Zachodem, ale też ze swoim własnym narodem. To jest wydarzenie, które cementuje na stałe jego związek z Putinem i zmniejsza do zera zdolność manewru wobec Kremla - mówił w Polskim Radiu 24 poseł niezrzeszony Paweł Zalewski.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Rosja Białoruś Aleksander Łukaszenka Władimir Putin Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach Paweł Zalewski

Zalewski: chcę walczyć o Platformę. W poniedziałek lub wtorek odwołam się od decyzji o wykluczeniu z partii

Poseł Paweł Zalewski zapowiedział, że mimo nieotrzymania pisemnego uzasadnienia w poniedziałek lub wtorek odwoła się od decyzji o wykluczeniu go z PO. - Chodzi mi o to, aby móc przedstawić swoje racje wobec sądu koleżeńskiego i udowodnić, że działania zarządu były bezpodstawne - powiedział.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Paweł Zalewski Platforma Obywatelska koalicja obywatelska opozycja Borys Budka Rafał Trzaskowski

Polska 2050 zaprasza Różę Thun. Gill-Piątek: bylibyśmy szczęśliwi, gdyby podjęła z nami rozmowy

 - Róża Thun to osoba o wielkim formacie, ciesząca się powszechnym szacunkiem. Z PO odchodzi człowiek, który jest nośnikiem demokratycznego i wolnościowego etosu związanego z tym ugrupowaniem. Czułabym się zaszczycona mogąc usiąść do politycznych rozmów z Różą Thun - mówiła w Polskim Radiu 24 Hanna Gill-Piątek z ugrupowania Szymona Hołowni Polska 2050.
Zobacz więcej na temat:  Szymon Hołownia POLSKA polityka Polskie Radio 24 Róża Thun Paweł Zalewski Platforma Obywatelska

"Walka o szalupy ratunkowe". Mateusz Kosiński o odejściach z Platformy Obywatelskiej

- Większość sondaży wskazuje, że partia traci. Powinna nastąpić refleksja, należałoby posypać głowę popiołem i zmienić kurs. Nie ma rachunku sumienia, jest lot ćmy nad palącą się świeczką. PO idzie w zaparte i nie dostrzega swoich błędów - mówił na antenie Polskiego Radia 24 Mateusz Kosiński z Tygodnika Solidarność. 
Zobacz więcej na temat:  Róża Thun Platforma Obywatelska Paweł Zalewski Ireneusz Raś polityka POLSKA

Marek Sawicki: Raś i Zalewski nie złożyli jeszcze broni

- Rozmawiałem niedawno z Pawłem Zalewskim i z kilkoma konserwatywnymi parlamentarzystami PO. Powiedzieli, że ich celem jest naprawianie partii, oni tak łatwo nie pozwolą, by PO przeszła na lewo. W mojej ocenie Raś i Zalewski nie złożyli jeszcze broni. Oni uważają, że PO można jeszcze naprawić, niech próbują - mówił w Polskim Radiu 24 poseł PSL Marek Sawicki.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Platforma Obywatelska Paweł Zalewski Ireneusz Raś PSL-Koalicja Polska Marek Sawicki polityka

Raś i Zalewski wyrzuceni z PO. Media: nie wykluczają odwołania do sądu

Posłowie Ireneusz Raś i Paweł Zalewski prawdopodobnie odwołają się od piątkowej decyzji zarządu PO o wykluczeniu z partii - wynika z nieoficjalnych informacji PAP. Obaj o swej przyszłości politycznej mają opowiedzieć w poniedziałek na konferencji prasowej w Krakowie. Na wtorek zaplanowane jest z kolei posiedzenie klubu parlamentarnego KO, w którym uczestniczyć ma także prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Platforma Obywatelska Ireneusz Raś Paweł Zalewski polityka opozycja

Raś i Zalewski wyrzuceni z PO. Libicki: cieszyłbym się, gdyby współtworzyli Koalicję Polską

- Osobiście cieszyłbym się, gdyby Ireneusz Raś i Paweł Zalewski chcieli współtworzyć Koalicję Polską - powiedział senator KP-PSL Jan Filip Libicki. Jak dodał, opuszczając PO, zakładał, że nie ma tam miejsca dla osób o konserwatywnych poglądach. - Wydaje się, że to dobra diagnoza - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Platforma Obywatelska PSL-Koalicja Polska Jan Filip Libicki Ireneusz Raś Paweł Zalewski

"Konsekwentne stawianie się poza partią". Kropiwnicki o posłach wyrzuconych z PO

- Dwóch członków PO zostało usuniętych za konsekwentne stawianie się poza partią i krytykowanie stanowiska klubu - powiedział wiceszef klubu KO, polityk Platformy Obywatelskiej Robert Kropiwnicki. Ocenił, że problemem było m.in. nawoływanie w mediach do odejścia przewodniczącego partii.
Zobacz więcej na temat:  Platforma Obywatelska koalicja obywatelska opozycja polityka Paweł Zalewski Ireneusz Raś Borys Budka POLSKA