X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Paweł Kukiz

Prof. Waldemar Paruch o propozycji Kukiz'15 ws. JOW: ich wprowadzenie nie da zamierzonych efektów

- Zmiana ordynacji wyborczej wymaga pogłębionej wiedzy i odpowiedzi na pytanie, co naprawdę chcemy osiągnąć i czy na pewno środki, które się zastosuje, do tego właśnie doprowadzą - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Waldemar Paruch, UMCS, komentując propozycje Pawła Kukiza dotyczące jednomandatowych okręgów wyborczych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 polityka Sejm Konfederacja Adrian Klarenbach Paweł Kukiz Kukiz'15 ordynacja wyborcza

"Wszyscy jesteście siebie warci, pogrobowcy Magdalenki". Kukiz odpowiada Budce

"Nie wierzę Borys, że nie wiedziałeś, że rząd PiS zależy od trzech głosów Kukiza, a zamiast przed głosowaniami w Sejmie rozmawiać ze mną i zobowiązać się do zmian, które są kluczowe dla państwa w pełni demokratycznego, woleliście krzyczeć, »za co się sprzedałeś«" - napisał Paweł Kukiz do szefa klubu KO Borysa Budki.
Zobacz więcej na temat:  Paweł Kukiz Borys Budka Kukiz'15 Platforma Obywatelska opozycja polityka POLSKA

Premier o reasumpcji głosowania. "To normalna praktyka"

- Jeżeli ktoś się pomyli czy jest wprowadzony w błąd, a taka sytuacja miała miejsce podczas głosowania w ubiegłym tygodniu w Sejmie, to ma prawo wnioskować o powtórzenie głosowania, więc jest to normalna praktyka, bardzo często stosowana w innych parlamentach całego świata - mówił premier Mateusz Morawiecki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA premier Mateusz Morawiecki Sejm ustawa medialna Elżbieta Witek Paweł Kukiz koalicja obywatelska lewica polityka

"Nigdy nie pogodzę się z oskarżeniami o korupcję". Kukiz wysłał do Onetu pismo przedprocesowe

Lider Kukiz'15 Paweł Kukiz poinformował, że wysyła pismo przedprocesowe do redakcji Onetu, w którym domaga się zaniechania naruszania jego dobrego imienia. "Można mnie oskarżać o wiele rzeczy, ale nigdy nie pogodzę się z oskarżaniem mnie o korupcję, z którą przyszedłem walczyć" - podkreśla Kukiz.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA ustawa medialna polityka Paweł Kukiz Kukiz'15 Sejm media onet

"Spełnia się to, do czego wzywał Donald Tusk". Gac o agresji wobec Kukiz'15

- Hejt, który wylał się wobec Pawła Kukiza i to, co wydarzyło się wobec posła Konfederacji Dobromira Sośnierza, pokazuje, że emocje są bardzo wysokie, że polaryzacja jest duża i to, do czego wzywał Donald Tusk, się spełnia - powiedział w Polskim Radiu 24 Karol Gac, publicysta "Do rzeczy". Ocenił, że politycy, którzy próbują to usprawiedliwiać, "sami sobie wystawiają świadectwo". 
Zobacz więcej na temat:  Karol Gac Jerzy Jachowicz polityka ustawa medialna Paweł Kukiz opozycja