X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
PZU

"Prowadząc sprawy gospodarcze nie mają niezbędnej wiedzy". Dudziński o aferze dot. b. prezesa PZU

- Sprawy gospodarcze są niezwykle zawiłe. Przestępcy "w białych kołnierzykach" stosują szereg transakcji, żeby ukryć przestępczy proceder. (...) Prokuratorzy, ale też osoby, które prowadzą te postępowania np. w CBŚ-u, czy innych służbach, nie mają tak naprawdę niezbędnej wiedzy gospodarczej - mówił w Polskim Radiu 24 Wojciech Dudziński odnosząc się do sprawy Grzegorza Wieczerzaka, byłego prezesa PZU, oskarżonego swego czasu o wyrządzenie szkody tej spółce.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Piotr Nisztor POLSKA PZU polityka sądownictwo

Z powodu pandemii wzrosło zainteresowanie polisami ubezpieczeniowymi

Polacy uświadomili sobie, że sytuacje takie jak pandemia pokazują, jak niewielki mamy wpływ na koleje naszego losu. Dlatego widzimy wzrost sprzedaży polis na życie i mniejszą ilość klientów, którzy rezygnują z tego typu dodatkowej ochrony - powiedział Krzysztof Szypuła wiceprezes zarządu PZU SA, w audycji "Ekspres Gospodarczy" w Programie 1 Polskiego Radia.   
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA PZU ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenia dla turystów na tatrzańskich szlakach

Kosztuje zaledwie 2,50 zł, a turyści, którzy z niego skorzystają, mogą liczyć na wypłatę odszkodowania za trwały uszczerbek na zdrowiu i śmierć ubezpieczonego oraz świadczenie za leczenie uciążliwe, zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji. Ubezpieczenie obejmuje również zwrot kosztów akcji ratowniczej na terenie TANAP-u (słowackiego odpowiednika Tatrzańskiego Parku Narodowego), w tym przy użyciu śmigłowca.
Zobacz więcej na temat:  TOPR ratownik górski Tatry PZU parki narodowe społeczeństwo wypadek turystyka

Ogromne wsparcie na walkę z COVID-19 nie ustaje. Spółki Skarbu Państwa wciąż pomagają

Spółki i instytucje Skarbu Państwa wciąż wspierają walkę z epidemią. Do Polski dotarła właśnie pierwsza partia z 8,3 mln masek ochronnych, które zamówił PKN Orlen. Kolejny transport przybędzie jeszcze w piątek. Z kolei PZU przekaże służbie zdrowia pół miliona rękawiczek, natomiast Narodowe Centrum Badań i Rozwoju przekaże 100 mln zł dla szpitali jednoimiennych.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce Orlen PZU GOSPODARKA