X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
PZPN

Jerzy Engel: to był bardzo dobry rok dla reprezentacji narodowej

- Początkowo popełnia się błędy, ale najważniejsze jest wyciąganie wniosków. Jerzy Brzęczek te wnioski wyciągnął. Ta reprezentacja daje nadzieję na dobry wynik w przyszłorocznych mistrzostwach Europy - powiedział w Polskim Radiu 24 Jerzy Engel, były trener reprezentacji Polski w piłce nożnej.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Ekstraklasa Jerzy Engel Krzysztof Kuzak Jerzy Brzęczek Robert Lewandowski PZPN

GALA 100-lecia PZPN Beenhakker wielkim nieobecnym? Boniek ma ujawnić billingi

Piątkowa gala 100-lecia Polskiego Związku Piłki Nożnej wywołała wiele kontrowersji. Nie każdy zaakceptował wybór drużyny stulecia, zamieszanie powstało po tym jak Jan Tomaszewski miał opuścić galę, sytuacja dotycząca zaproszenia, czy też pominięcia przy zaproszeniach na imprezę byłego selekcjonera reprezentacji Leo Benhakera także jest opisywana przez media.    
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna SPORT PZPN

Adam Pawlukiewicz: Zbigniew Boniek ma bardzo mocny wpływ na sport w Polsce

- Zbigniew Boniek był piłkarzem ze światowego topu, potem był menedżerem, a potem prezesem PZPN. Jego wpływ na polski sport jest bardzo mocny - powiedział w Polskim Radiu 24 Adam Pawlukiewicz z Pentagon Research. Gościem audycji był również Krzysztof Domaradzki z „Forbes". Rozmówcy są twórcami rankingu na 50 najbardziej wpływowych ludzie w polskim sporcie.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Zbigniew Boniek Adam Małysz sporty zimowe PZPN

Henryk Kasperczak: jestem dumny z wyboru do jedenastki 100-lecia PZPN

- Cały czas mam pasję do piłki nożnej i ona we mnie zostanie. Nie osiągnąłbym tego sukcesu także bez moich kolegów, bo piłka nożna jest przecież także grą zespołową - powiedział w Polskim Radiu 24 były piłkarz i trener Henryk Kasperczak, który został wybrany do jedenastki 100-lecia Polskiego Związku Piłki Nożnej. Gościem audycji był także lekkoatleta, Patryk Dobek. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna PZPN henryk kasperczak Rafał Bała Lekkoatletyka

TYLKO U NAS Piechniczek: wskazanie "11" stulecia PZPN to duża odwaga

Podczas gali PZPN z okazji 100-lecia związku podano "11" stulecia. - Co mają powiedzieć takie legendy jak Lucjan Brychczy, Edmund Zientara, jak śląski bramkarz Edward Szymkowiak, czy Stanisław Oślizło, których zabrakło w historycznej drużynie? - pyta w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl trener Antoni Piechniczek, selekcjoner brązowych medalistów mundialu 1982 roku.     
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Antoni Piechniczek SPORT PZPN

STO LAT PZPN Gala PZPN. Poznaliśmy jedenastkę stulecia

W piątek w warszawskim hotelu Tree by Hilton odbyła się jubileuszowa gala z okazji 100-lecia Polskiego Związku Piłki Nożnej. W jej trakcie zaprezentowano wybraną w głosowaniu kibiców i ekspertów "jedenastkę stulecia", w której znalazły się największe sławy polskiego futbolu, m.in. Robert Lewandowski, Zbigniew Boniek czy Kazimierz Deyna. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna PZPN Robert Lewandowski łukasz piszczek Kazimierz Deyna Zbigniew Boniek grzegorz lato henryk kasperczak Włodzimierz Lubański Kazimierz Górski

TYLKO U NAS PZPN miał zastrzeżenia do murawy? "To nie był ewenement"

Polski Związek Piłki Nożnej już wcześniej miał zastrzeżenia do stanu murawy na PGE Narodowym w Warszawie. - Naszym partnerem jest operator stadionu. W umowie ze stadionem mamy zapisane, że musimy korzystać ze wszystkich wykonawców wskazanych przez operatora - powiedział w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Euro 2020 Piłka nożna PZPN reprezentacja Polski Stadion Narodowy

TYLKO U NAS Na PGE Narodowym będzie nowa murawa. "Musimy wyciągnąć wnioski"

Stan murawy na PGE Narodowym podczas meczu Polski ze Słowenią (3:2) został skrytykowany przez piłkarzy oraz selekcjonera Jerzego Brzęczka. - Murawa była przygotowana zgodnie z wytycznymi, które otrzymaliśmy od organizatora, czyli PZPN-u - powiedziała portalowi PolskieRadio24.pl Monika Borzdyńska, rzecznik prasowy spółki PL.2012+, będącej operatorem obiektu. Spółka staje przed zadaniem przeprowadzenia nowego przetargu na ułożenie murawy. Dotychczasowa, z krytykowaną firmą Trawnik Producent, dobiegła końca. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Stadion Narodowy Euro 2020 reprezentacja Polski PZPN