X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
PSL

Piotr Zgorzelski w rocznicę śmierci Jana Pawła II: w bólu potrafimy się jednoczyć. Widać to także teraz

- To, co przez lata pontyfikatu Jan Paweł II mógł nam, rodakom, przekazać, to jest niezapomniana sprawa. Z pewnością Polacy i w ogóle społeczeństwa jednoczą się wtedy, kiedy jest stan zagrożenia lub stan bólu czy katastrofy. Ja widzę to także i teraz, kiedy dotknęła nas ta epidemia - mówił w Programie 1 Polskiego Radia wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski z Polskiego Stronnictwa Ludowego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Sygnały Dnia POLSKA PSL Piotr Zgorzelski Krzysztof Świątek Koronawirus w Polsce Jan Paweł II papież rocznica społeczeństwo

Rzecznik PSL: rolą opozycji jest teraz wspieranie rządu, a nie sianie paniki i plotek

- Teraz politycy są od tego, żeby działać, żeby się wreszcie zastanowić, jakie wnioski wnieść do ustaw antykryzysowych, gdzie szukać środków, jak ulżyć pracownikom i pracodawcom i skąd te środki przesunąć. Oby politycy wzięli sobie ten apel do serca, a nie skupiali się na politycznej wojnie - mówił w Polskim Radiu 24 rzecznik Polskiego Stronnictwa Ludowego Miłosz Motyka.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach POLSKA społeczeństwo PSL polityka koronawirus Koronawirus w Polsce

Twitterowe konto Małgorzaty Kidawy-Błońskiej przejął "SokzBuraka"? Wymowny wpis PSL

Po wpisie kandydującej na prezydenta Małgorzaty Kidawy-Błońskiej skierowanym do kontrkandydata Władysława Kosiniaka-Kamysza, PSL zasugerowało, że jej konto na Twitterze przejął twórca "SokuzBuraka". Kandydatka KO, pisząc o bojkocie wyborów, skrytykowała pomysł "zawieszania kampanii na billboardach".
Zobacz więcej na temat:  SokzBuraka Małgorzata Kidawa-Błońska Władysław Kosiniak-Kamysz kampania wyborcza wybory prezydenckie 2020 POLSKA PSL polityka

Andrzej Stankiewicz: Małgorzata Kidawa-Błońska coraz sprawniejszym politykiem

- Coraz lepiej oceniam kampanię prezydencką Platformy, sobotnia konwencja była najlepsza od wielu lat. Otoczenie się profesjonalizuje, opozycja sprawniej sobie radzi w prowadzeniu kampanii, co jednak nie oznacza, że Małgorzata Kidawa- Błońska jest drastycznie lepsza - mówił w Polskim Radiu 24 Andrzej Stankiewicz, publicysta (portal onet.pl).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka PSL Andrzej Duda Małgorzata Kidawa-Błońska wybory prezydenckie 2020

Piotr Zgorzelski: jest w Polsce miejsce dla nowoczesnej chadecji

- Wierzę, że Władysław Kosiniak-Kamysz zostanie prezydentem, a jeżeli nie, to jest na tyle młodym politykiem, że może wystartować w kolejnych wyborach, w tym czasie tworząc nowy projekt polityczny - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Zgorzelski, poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koronawirus służba zdrowia społeczeństwo Piotr Zgorzelski PSL PSL-Koalicja Polska Władysław Kosiniak-Kamysz

Kosiniak-Kamysz: wystąpienie mojej żony było naturalne, nikt go nie pisał

– Dla mnie było to bardzo wzruszające i miłe, to wsparcie ze strony żony, najbliższej rodziny, tysięcy osób, które tam były, to jest ujmujące – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego i kandydat na prezydenta Władysław Kosiniak-Kamysz.
Zobacz więcej na temat:  PSL wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie wybory w Polsce polityka Władysław Kosiniak-Kamysz kampania prezydencka Andrzej Duda POLSKA

Wybory prezydenckie. Dr Trzeciak: Kosiniak-Kamysz nie chce być w cieniu Kidawy-Błońskiej

- Władysław Kosiniak-Kamysz na siłę stara się pokazać jaka jest różnica miedzy nim, a Małgorzatą Kidawą-Błońską. Wie, że jest to jedyny sposób, by zaczęto o nim mówić w kampanii - powiedział dr Sergiusz Trzeciak, politolog i specjalista od marketingu politycznego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Jerzy Jachowicz kampania wyborcza wybory prezydenckie wybory w Polsce Sergiusz Trzeciak Władysław Kosiniak-Kamysz Polskie Stronnictwo Ludowe PSL

Kosiniak-Kamysz obiecuje "dzień referendalny". Kiedyś odrzucił wniosek blisko 1,5 mln Polaków

Władysław Kosiniak-Kamysz, kandydat PSL na prezydenta obiecuje wprowadzenie "dnia referendalnego". Jest to "część pakietu obywatelskiego Kukiz'15", z którym ludowcy są w koalicji od wyborów parlamentarnych. Gdy jednak PSL współrządziło z PO większość sejmowa odrzuciła wniosek o referendum, który został podpisany przez prawie 1,5 mln Polaków.
Zobacz więcej na temat:  Władysław Kosiniak-Kamysz PSL Polskie Stronnictwo Ludowe wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 kampania wyborcza polityka referendum POLSKA

Publicysta: sprawa koronawirusa może zdominować kampanię wyborczą

- Wszelkie dywagacje, różnice zdań, przepływy elektoratu to rzeczy wtórne wobec tego, co się dzieje. Oczywiście rząd i państwo sobie radzą, ale jest to siła wyższa i nie wiemy, jak sytuacja się rozwinie - mówił w Polskim Radiu 24 Przemysław Harczuk, publicysta dorzeczy.pl.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka PSL Andrzej Duda Małgorzata Kidawa-Błońska wybory prezydenckie 2020 koronawirus Koronawirus w Polsce

"To profesjonalista". Marek Sawicki chwali działania ministra zdrowia

- W mojej ocenie minister zdrowia Łukasz Szumowski to profesjonalista, który do sprawy koronawirusa podszedł prawidłowo - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Marek Sawicki (PSL). Zdaniem Michała Wypija (PiS), "w tym momencie politycy nie dzielą się według barw partyjnych tylko na tych odpowiedzialnych i nieodpowiedzialnych".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marek Sawicki koronawirus Koronawirus w Polsce PiS PSL zdrowie polityka

Spotkanie premiera i opozycji ws. koronawirusa. Padła propozycja przełożenia wyborów

Ponad dwie godziny przedstawiciele opozycji parlamentarnej omawiali z premierem Mateuszem Morawieckim możliwości współpracy w walce z koronawirusem. Przedstawili też propozycje działań antykryzysowych, w tym wsparcia dla pracowników i przedsiębiorców. Niektóre z nich zostały uwzględnione.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka koronawirus koalicja obywatelska premier Mateusz Morawiecki rząd Mateusza Morawieckiego Tomasz Siemoniak Marcin Kierwiński Władysław Kosiniak-Kamysz PSL Koronawirus w Polsce