X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
PSL

M. Motyka: w wyborach trzeba będzie pozyskać elektorat A. Dudy

– Prezydent Andrzej Duda prowadzi kampanię od czerwca 2015 r. Trzeba mu oddać, że jest na tym polu bardzo aktywny, objeżdża całą Polskę. Nawet niechętni mu publicyści to zauważyli. Apelujemy, żeby starać się do dogonić, a nie czekać w blokach startowych – powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Miłosz Motyka, rzecznik PSL.
Zobacz więcej na temat:  Wybory parlamentarne 2019 Andrzej Duda polityka PSL-Koalicja Polska PSL POLSKA wybory prezydenckie 2020

Pierwsze po wyborach posiedzenie Sejmu i Senatu

- W Sejmie IX kadencji znajdzie się 176 posłów, którzy po raz pierwszy zaczną pracę w gmachu na Wiejskiej lub wracają do niego po pewnej przerwie. W ławach poselskich zasiądą 132 kobiety i 328 mężczyzn - przekazał CIS. Pierwsze posiedzenie Sejmu nowej kadencji rozpocznie się we wtorek w południe.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sejm Senat koalicja obywatelska Prawo i Sprawiedliwość PSL Kukiz'15 Sojusz Lewicy Demokratycznej konferencja

KE i PSL kłócą się na Twitterze. Poszło o słowa S. Nitrasa

To są ludzie - i Władysław i wcześniej Ryszard Petru - którzy mówią tak: Myśmy wygrali wybory, zrobiliśmy świetny wynik 7 procent, a wyście przegrali wybory, bo zrobiliście 28 - powiedział Sławomir Nitras w rozmowie w RMF FM, przyrównując lidera PSL do byłego szefa Nowoczesnej. "Nitras, nawet Rysiu Petru miałby większe szanse na wygraną z Dudą niż kandydat Koalicji Obywatelskiej" – odpowiedział mu PSL na Twitterze. To był dopiero początek wymiany "uprzejmości" koalicjantów w PE.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Władysław Kosiniak-Kamysz Sławomir Nitras PSL wybory prezydenckie

G. Napieralski (KO): wielu kandydatów opozycji zmobilizuje wyborców

- Do pewnego momentu byłem zwolennikiem jednego kandydata bądź kandydatki opozycji na prezydenta już w I turze. Ale jak przyjrzałem się scenie politycznej, to wydaje mi się, że główne partie opozycyjne powinny wystawić osobnych kandydatów - mówił w Polskim Radiu 24 Grzegorz Napieralski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka POLSKA Grzegorz Napieralski Adrian Klarenbach koalicja obywatelska Platforma Obywatelska SLD PSL

W. T. Bartoszewski: wszyscy boją się debaty z liderem PSL

– Władysław Kosiniak-Kamysz nie jest dumny ani nie stroszy piórek. Jest jednak w stanie wziąć na siebie wielką odpowiedzialność i stanąć do wyborów prezydenckich. Wszystko wskazuje na to, że ma on największe szanse na pokonanie prezydenta Andrzeja Dudy – powiedział w radiowej Trójce Władysław Teofil Bartoszewski, poseł PSL.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka polityka Władysław Teofil Bartoszewski PSL PSL-Koalicja Polska Polskie Stronnictwo Ludowe Władysław Kosiniak-Kamysz wybory w Polsce wybory prezydenckie

J. Włodarczyk: lider PSL wydaje się niezłym kandydatem

– Władysław Kosiniak-Kamysz ma największe szanse na poszerzenie elektoratu spośród wszystkich kandydatów opozycyjnych – powiedział publicysta Jarosław Włodarczyk. - Nie sądzę, by wyborcy Andrzeja Dudy sprzed pięciu lat byli skłonni go poprzeć – zauważył Krzysztof Karnkowski z "Gazety Polskiej Codziennie".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Władysław Kosiniak-Kamysz PSL PSL-Koalicja Polska wybory prezydenckie wybory w Polsce Polskie Stronnictwo Ludowe