X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
POLSKA

PO wycofa kandydaturę Kidawy-Błońskiej? Budka: wszystkie warianty wchodzą w grę

Lider Platformy Obywatelskiej Borys Budka poinformował, że w niedzielę dojdzie do rozmowy kandydatów na prezydenta. Odpowiadając na pytanie, czy PO dopuszcza możliwość wycofania kandydatury Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, przyznał, że wszystkie warianty wchodzą w grę.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Borys Budka Platforma Obywatelska Małgorzata Kidawa-Błońska tarcza antykryzysowa wybory prezydenckie 2020

Prezydent: musimy ratować przedsiębiorców i Polaków bez względu na deficyt

- Musimy realizować zmiany ratujące przedsiębiorców nie oglądając się na kwestię deficytu, ratować ludzi, miejsca pracy, poziom życia Polaków i naszej przedsiębiorczości, ratować nasz rynek i naszą gospodarkę, bo to jest kwestia fundamentalna - powiedział w sobotę prezydent Andrzej Duda.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda Koronawirus w Polsce tarcza antykryzysowa przedsiębiorstwo polityka

Grodzki: chcemy przyjęcia "tarczy antykryzysowej" bez przepisów wyborczych

- Rozmawiałem z panem prezydentem i obiecałem mu, że Senat zrobi wszystko, aby elementy zdrowotne, gospodarcze, społeczne, samorządowe trafiły na jego biurko jeszcze w marcu - powiedział Tomasz Grodzki. - Uważamy stanowczo, iż nie powinniśmy się zajmować w obecnej chwili żadnymi aspektami ani kampanii wyborczej, ani samych wyborów - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA tarcza antykryzysowa Tomasz Grodzki Koronawirus w Polsce Senat

Prezydent: "tarcza antykryzysowa" powinna trafić do podpisu przed 1 kwietnia

- Rozmawiałem dziś z marszałkiem Senatu Tomaszem Grodzkim. Zgodziliśmy się, że tzw. tarcza antykryzysowa powinna przyjść do podpisu prezydenta przed 1 kwietnia. Bardzo bym chciał, żeby tak się stało, ten pakiet ustaw musi jak najszybciej zacząć działać - mówił prezydent Andrzej Duda.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus zdrowie choroby zakaźne POLSKA Senat wybory prezydenckie 2020 Tomasz Grodzki Andrzej Duda