more_horiz
PR24 Portal
Section05
POLSKA

Szef PKW: przygotowania do wyborów są zakończone

- Przygotowania są zakończone i zapięte na ostatni guzik. Przed nami tylko jeszcze początek ciszy wyborczej i o godzinie 7.00 otwierają się lokale wyborcze w całym kraju - powiedział na antenie Trójki Wojciech Hermelniński. Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej przybliżył sytuację przed niedzielnymi wyborami samorządowymi.
Zobacz więcej na temat:  wybory samorządowe 2018 POLSKA wybory Wojciech Hermeliński Państwowa Komisja Wyborcza Beata Michniewicz Trójka polityka

Patryk Jaki: chcę stworzyć dzielnicę przyszłości w Warszawie

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki wraca do pomysłu utworzenia 19. dzielnicy w mieście. Chodzi o przedstawiany już wcześniej w kampanii projekt przebudowy lewego brzegu Wisły. W nowej dzielnicy miałyby znaleźć się firmy, zajmujące się nowoczesnymi technologiami a także "zielone płuca Warszawy".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Patryk Jaki Warszawa wybory samorządowe 2018 zjednoczona prawica Jadwiga Emilewicz

TYLKO U NAS Znaki zapytania wokół rządów Romana Smogorzewskiego

- Nieruchomości należące do gminy Legionowo zostały przekazane do spółki, która nazywa się KZB. Do tej spółki zostały wniesione nieruchomości o wartości blisko 200 mln złotych i od następnego dnia gmina Legionowo i samorząd straciły kontrolę nad tą spółką - mówi w rozmowie z reporterem portalu PolskieRadio24.pl aktywista społeczny Marcin Mizgalski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Platforma Obywatelska Legionowo Jan Grabiec wybory samorządowe 2018