X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
POLSKA

"Nękanie". Prof. Kazimierz Kik o działaniach marszałka Grodzkiego

-  Sondaże nie dają gwarancji sukcesu PO w wyborach prezydenckich. A czwartej klęski ta partia nie przeżyje w obecnym stanie, musiałaby zapomnieć o walce o pierszeństwo na opozycji. Taktyka jest obliczona na to, by nękając  zepchnąć formację rządzącą do defensywy, by się pogubiła - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Kazimierz Kik, politolog z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 Rafał Trzaskowski Tomasz Grodzki

Piotr Woyciechowski: wiedziano o agenturalnej działalności Jolanty Lange

 - Istniała pełna wiedza na temat roli Jolanty Lange w niszczeniu Kościoła katolickiego i rozpracowywania księdza Franciszka Blachnickiego, jej dwuznacznej roli w zgładzeniu lub nie kapłana. Pracy na rzecz aparatu represji państwa komunistycznego - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Woyciechowski, historyk, ekspert ds. służb specjalnych. 
Zobacz więcej na temat:  Franciszek Blachnicki służba bezpieczeństwa Piotr Woyciechowski POLSKA

"W Tatrach ulewne deszcze i śnieg". TOPR ostrzega turystów

TOPR przypomina, że w Tatrach panują trudne warunki. "W wyższych partiach nadal panuje zima. Szlaki są zasypane, miejscami występują oblodzenia. Na najbliższe dni prognozowane są dalsze opady. W dolinach - ulewne deszcze, wyżej śnieg. Prosimy o rozwagę i rezygnację z wyjść w wyższe partie Tatr" - napisano w komunikacie Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Tatry TOPR regiony małopolskie Zakopane

"Przeszarżowali". Publicysta o wycofaniu się opozycji z bojkotu wyborów

- Można wyobrazić sobie rozłam w opozycji, ale widać jednak, że jeśli był, to na krótko, i jest już zgoda na to, by wybory prezydenckie odbyły się 28 czerwca - mówił w Polskim Radiu 24 Michał Płociński z "Rzeczpospolitej". Gościem audycji był też Miłosz Manasterski z Agencji Informacyjnej. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka kampania wyborcza wybory prezydenckie 2020 Senat Tomasz Grodzki opozycja zjednoczona prawica

Kiedy wybory prezydenckie? Poseł PiS: opozycja w Senacie gra dobrem Polski

- Jestem zaskoczona absurdalnymi pomysłami marszałka Senatu, który chciałby zastąpić prezydenta na urzędzie; senat przedłuża prace, marszałek Senatu cały czas przesuwa terminy - mówiła w Programie 1 Polskiego Radia poseł PiS Joanna Borowiak. - Senat poprawia ustawę, którą Sejm przygotował w ciągu dwunastu godzin, bez żadnego trybu, bez żadnych konsultacji - ripostował poseł Lewicy, Tomasz Trela. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Antoni Trzmiel wybory prezydenckie 2020 Senat PiS wybory prezydenckie

NASZ WYWIAD Marek Pęk: po wyborach prezydenckich decyzja ws. wniosku o odwołanie marszałka Grodzkiego

- Uważam, że Tomasz Grodzki nie jest samodzielny. Nadmarszałkiem Senatu jest w rzeczywistości Borys Budka - mówi portalowi PolskieRadio24.pl Marek Pęk, wicemarszałek Senatu z Prawa i Sprawiedliwości. Jego zdaniem wniosek o odwołanie Tomasza Grodzkiego jest możliwy po wyborach prezydenckich.  
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marek Pęk Tomasz Grodzki Senat polityka wybory prezydenckie 2020

"Coś namieszał". Katarzyna Lubnauer o działaniach Michała Kamińskiego

- Mam problemem z senatorem Michałem Kamińskim. Mam wrażenie, że ostatnio coś namieszał. Nie do końca rozumiem, jakie ma plany - mówiła w Polskim Radiu 24 poseł Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer. Wicemarszałek Senatu Michał Kamiński poinformował w TVN24, że na poprawkę w Senacie zakładającą, że ustawa o wyborach prezydenckich wejdzie w życie 6 sierpnia, zgodzili się wszyscy liderzy opozycji.
Zobacz więcej na temat:  wybory prezydenckie 2020 Rafał Trzaskowski Michał Kamiński polityka POLSKA

Piotr Semka: jeśli prezydent Andrzej Duda przegra wybory, państwo wejdzie w stan paraliżu

- Andrzej Duda powinien przedstawić bardzo wyraźnie, co się stanie, jeśli on przegra wybory. Wtedy państwo wejdzie w stan paraliżu. Będzie klincz, z którym dotychczas mieliśmy do czynienia tylko raz chyba, to znaczy w drugiej fazie rządów Lecha Wałęsy, kiedy prezydent był na wojennej ścieżce z rządem - mówił w Polskim Radiu 24 publicysta tygodnika "Do Rzeczy" Piotr Semka.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Piotr Semka Magdalena Złotnicka POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie wybory w Polsce kampania wyborcza