X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
PO

"To nie prowokacja, lecz przemyślany zabieg". Formela o poparciu Tuska dla Agnieszki Pomaskiej

- Myślę, że Donald Tusk nie jest do końca taką polityczną lebiegą, a to jego wskazanie Agnieszki Pomaskiej w mieście w całości otoczonym politykami PO, którzy w Sopocie jednogłośnie poparli Mieczysława Struka, to nie była prowokacja, ale przemyślany zabieg - mówił w Polskim Radiu 24 Marek Formela, redaktor naczelny "Gazety Gdańskiej". 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Antoni Trzmiel Donald Tusk PO regiony Platforma Obywatelska polityka

Atak na posła Sośnierza pod Sejmem. Polityk PO drwiła w sieci

"Do posła Sośnierza przemówił Naród" - napisała na Twitterze posłanka PO Marzena Okła-Drewnowicz, odnosząc się do zajścia, do którego doszło pod Sejmem po przegłosowaniu nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. Jej wpis - który później usunęła - wywołał oburzenie w sieci. Zareagowali m.in. Radosław Fogiel z PiS i Robert Winnicki z Konfederacji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sejm polityka PO opozycja Konfederacja media

PiS pokazało spot z Donaldem Tuskiem: wie pan sporo o "ruskim ładzie", bo sam go pan wprowadzał

Prawo i Sprawiedliwość opublikowało w czwartek w mediach społecznościowych spot dotyczący szefa PO Donalda Tuska. - Faktycznie wie pan sporo o "ruskim ładzie", bo sam go pan wprowadzał. Polska się zmieniła i rosyjskich porządków tu nie będzie - mówi w spocie lektor.
Zobacz więcej na temat:  PiS Prawo i Sprawiedliwość PO Platforma Obywatelska POLSKA Polski Ład polityka Donald Tusk

Dr Krzysztof Karnkowski: emocje są dla Platformy trochę ryzykowną grą

- W 2007 roku PO zdecydowanie wygrała wybory i zdobyła najmłodszych wyborców poprzez odwoływanie się właśnie bardzo silnie do emocji - mówił w Polskim Radiu 24 dr Krzysztof Karnkowski, publicysta "Gazety Polskiej Codziennie". Gośćmi audycji byli także prof. Jacek Reginia-Zacharski (politolog, Uniwersytet Łódzki) i prof. Arkadiusz Jabłoński (socjolog, KUL).
Zobacz więcej na temat:  Platforma Obywatelska PO polityka wybory Polskie Radio 24

Eksperci: solidaryzm społeczny kontra realizacja gospodarczych celów jednostki

Sprawy mieszkaniowe czy pomoc kierowana do wsi i małych miasteczek w imię solidaryzmu społecznego były wyraźnie widoczne podczas Rady Programowej PiS, która odbyła się w miniony weekend. Podczas sobotnich wystąpień na kongresie PO zwracano natomiast uwagę na jednostkę, która może swobodnie realizować cele gospodarce dzięki własnej aktywności - oceniali w audycji "Rządy Pieniądza" eksperci: dr Waldemar Kozioł z Wydziału Zarządzania UW i Przemysław Ruchlicki z KIG.  
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA 500+ inflacja Polski Ład PO PiS

Suski: Jarosław Kaczyński podczas wystąpienia na kongresie nie mówił o Donaldzie Tusku

- Jarosław Kaczyński podczas wystąpienia na kongresie PiS nie mówił o Donaldzie Tusku - powiedział dziennikarzom poseł PiS Marek Suski. - Prezes PiS mówił, że należy postawić na rozwój, na dobrobyt Polaków, aby dzielić się wszystkimi sukcesami z ogółem społeczeństwa, a nie tylko z wybranymi grupami - dodał.
Zobacz więcej na temat:  PiS Jarosław Kaczyński Marek Suski Donald Tusk PO POLSKA polityka

Schetyna: Tusk umawia się z Budką na przygotowanie pomysłów

– Platforma Obywatelska, jako alternatywa dla PiS, największa partia opozycyjna, musi mieć pomysł na to, jak traktować deklaracje swojego honorowego przewodniczącego Donalda Tuska, który mówi, że chce wrócić, chce być aktywny w polskiej polityce – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia były szef PO Grzegorz Schetyna.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka Grzegorz Schetyna polityka Platforma Obywatelska PO opozycja Beata Michniewicz

"Chodzi o to, żeby dostać pieniądze". Marian Kowalski o działaniach PO ws. wydatkowania środków unijnych

- Platforma Obywatelska zdaje sobie sprawę, że jak unijne pieniądze trafią w ręce obecnego obozu władz, to Prawo i Sprawiedliwość zbuduje swoją mocną pozycję także na rynku wewnętrznym i zyska wyborców - powiedział w Polskim Radiu 24 Marian Kowalski o motywacjach PO w działaniach mających na celu większy wpływ na wydatkowanie środków unijnych, m.in. w ramach samorządów. Gościem audycji była także Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska (DziendobryBiałystok.pl).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Michał Rachoń Marian Kowalski Polskie Radio 24 Platforma Obywatelska PO