X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
PKOl

Tokio 2020: prezes PZP odpowiada na zarzuty pływaków. "Popełniliśmy błąd"

Prezes Polskiego Związku Pływackiego, Paweł Słomiński, opublikował oświadczenie, w którym odnosi się do listu otwartego wysłanego przez pływaków wykluczonych z igrzysk w Tokio z powodów proceduralnych. - Wyrażam wielki żal, smutek i rozgoryczenie zaistniałą sytuacją związaną z kwalifikacją naszych zawodników do IO w Tokio - rozpoczyna swoje wyjaśnienia.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tokio 2020 pływanie igrzyska olimpijskie igrzyska PKOl

TYLKO U NAS Polscy sportowcy zostaną zaszczepieni przed IO w Tokio

Polscy sportowcy zostaną zaszczepieni na COVID-19 przed rozpoczęciem igrzysk olimpijskich w Tokio. Według nieoficjalnych informacji, premier ma to ogłosić w najbliższą środę - 14 kwietnia, kiedy do rozpoczęcia igrzysk będzie dokładnie 100 dni. - Kilka tygodni temu Polski Komitet Olimpijski wysłał w tej sprawie pismo do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - mówi w rozmowie z Polskim Radiem Przewodniczący PKOl Andrzej Kraśnicki.
Zobacz więcej na temat:  SPORT igrzyska olimpijskie Tokio 2020 koronawirus Koronawirus w Polsce szczepienia PKOl